Послуга «Другий номер»

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Послуга «Другий номер»

Потрібна конспірація і не бажано залишати свій основний номер?

Обирайте послугу "Другий номер" для тимчасових контактів по роботі, розміщення оголошень або нових знайомств

Активуйте з *878#



ПРО ЗМІНИ В УМОВАХ НАДАННЯ ПОСЛУГИ «ДРУГИЙ НОМЕР»

Звертаємо вашу увагу, що ТОВ «лайфселл», що надає електронні комунікаційні послуги під торговельною маркою lifecell, змінює умови надання послуги «Другий номер».

Починаючи з 12.07.2023 року вартість замовлення послуги становитиме 85 грн на 30 днів. Для учасників lifecell PLATNUM Клубу спеціальна ціна становитиме 42,5 грн на 30 днів. Після завершення цього терміну абонент може знову оплатити користування послугою на 30 днів. Якщо коштів на рахунку недостатньо, здійснюватиметься часткове списання коштів у розмірі 4 грн за 1 день користування послугою.

Для керування послугою наберіть зі свого мобільного *878# (безкоштовно в мережі lifecell).

Усі інші умови послуги залишаються без змін



Кому доступна послуга?
Наразі послуга «Другий номер» доступна для абонентів, які обслуговуються на умовах всіх індивідуальних тарифних планів.

Послуга тимчасово недоступна для користувачів VoLTE.

Які умови оплати?
Послуга «Другий номер» автоматично надається кожні 30 днів за 30 грн. Якщо коштів на рахунку недостатньо, здійснюється часткове списання коштів у розмірі 1,5 грн за 1 день користування послугою. Часткова оплата можлива при користуванні послугою більше 30 днів. Перший місяць оплачується в повному обсязі.

На які номери можна телефонувати або приймати дзвінки?
Ви можете отримувати/ здійснювати дзвінки з/на всі номери мобільних операторів України. Можливість отримувати/здійснювати дзвінки з/на міські номери, номери закордонних операторів або у роумінгу не надається.

Чи можу я замовити декілька номерів одночасно?
Ні, у кожного абонента є можливість замовити лише один Другий номер. Ви можете відключити поточний Другий номер та замовити інший Другий номер безліч разів. При кожному наступному замовленні надається новий номер

Чи потрібно замовляти тарифний план для Другого номера?
Ні, на Другому номері ви будете використовувати тарифний план вашого основного номера.

Чи можу я обрати красивий Другий номер?
Ні, наразі абонентам надається номер без можливості вибору.

Як здійснювати/приймати дзвінки з Другим номером?
Переконайтесь, що послуга «Другий номер» підключена.

Якщо під час вхідного дзвінка або SMS перед номером телефону ви бачите цифри 878, це означа, що вам телефонують на Другий номер.

Щоб подзвонити/відправити SMS з Другого номеру, достатньо перед номером телефону набрати 878, далі код оператора. Абонент, якому ви телефонуєте/пишете побачить у вхідних ваш Другий номер у звичному вигляді, без префіксу 878.

Будьте уважні! Такий алгоритм набору номерів працює лише для підключеної послуги Другий номер. Для вашого основного номера порядок набору номерів не змінюється.

Чи можна перенести Другий номер в мережу іншого оператора за допомогою послуги MNP (перенесення мобільних номерів)?
Послуга MNP (перенесення мобільних номерів) не є доступною в рамках користування послугою Другий номер.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 9 Pro
Интересный вариант "для важных переговоров" :cool:
Но есть риск получить "грязный номер" где уже будут искать "мудрого продавца с ОЛХ" :rolleyes::lol:
 

syntaxis

тефтелька
Реєстрація
12.05.20
Місто
Сватово
Но есть риск получить "грязный номер" где уже будут искать "мудрого продавца с ОЛХ" :rolleyes:
Мне кажется у Лайфа впринципе нет "чистых" номеров, даже на симках. Когда я купил свою первую симку - через месяц мне начали звонить из Moneyveo, типа я просрочил выплату по кредиту. Года на 2 минимум. Или сколько там надо времени чтобы симку заблокировали за неактивность, и перевыпустили? От греха подальше я ту симку положил на полку и купил другую. На неё никто не звонил, но при регистрировании вайбера мне написал неизвестный мужик, и назвал меня чужим именем. Больше за 2 года никто не тревожил)
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Останнє редагування:
Реєстрація
25.01.09
Місто
Київська обл.
Mac_, Я на киевстаре пользуюсь. Отличная штука.
На КиевСрале истинный свынорыл решает этот вопрос через "Мы вместе" + безусловка на основной.
такой вариант только для входящих подходит
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Mac_, Я на киевстаре пользуюсь. Отличная штука.
На КиевСрале истинный свынорыл решает этот вопрос через "Мы вместе" + безусловка на основной.
такой вариант только для входящих подходит
Конечно.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Да нормальная услуга.. На киевстаре в свое время активно пользовался когда на олухе (и не только) активно покупал \ продавал.. Хорошо, теперь и на лайфе такая услуга есть.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
На виртуальный номер на email пришло сообщение с рекламой услуги
 

Вкладення

  • D82BC9AF-72A0-473C-8542-BF36D1F1B052.jpeg
    D82BC9AF-72A0-473C-8542-BF36D1F1B052.jpeg
    169 КБ · Перегляди: 63
  • Like
Реакції: Asin
Зверху