Послуга «Київстар ТБ»

Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Будьте в курсі спортивних подій разом з Київстар ТБ! Setanta Sports, Eurosport та інші найпопулярніші спортивні канали для Вас без додаткової плати на 30 днів. Активуйте подарунок за комбінацією: *707*27# виклик та насолоджуйтесь переглядом: kv.st/b8P
А який пакет підключиться?
Тут максимальний
Тобто преміум ?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Будьте в курсі спортивних подій разом з Київстар ТБ! Setanta Sports, Eurosport та інші найпопулярніші спортивні канали для Вас без додаткової плати на 30 днів. Активуйте подарунок за комбінацією: *707*27# виклик та насолоджуйтесь переглядом: kv.st/b8P
А який пакет підключиться?
Тут максимальний
Тобто преміум ?
Так
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Весняні кіноканікули на Київстар ТБ: відкриваємо для вас розширений доступ до 10 березня! Це понад 400 ТВ-каналів та 20 000 фільмів, серіалів й шоу (крім категорії Покупка). Дивіться улюблені стрічки без реклами на ноутбуці, SMART TV чи зі смартфона: kv.st/azk
Прийшло повідомлення на контракт
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone

Київстар ТБ анонсувала прем'єру оскароносного фільму «20 днів у Маріуполі» на платформі​

12.03.2024

Стрічка Мстислава Чернова про російську облогу Маріуполя під час повномасштабного вторгнення, що нещодавно отримала «Оскара» як найкращий повнометражний документальний фільм, незабаром з'явиться на платформі кіно та телебачення Київстар ТБ.
«20 днів у Маріуполі» — перший фільм в історії України, який отримав найпрестижнішу кінонагороду — «Оскар». Під час своєї промови Мстислав Чернов зауважив, що, напевно, буде першим режисером, який ніколи не хотів би робити цей фільм.
«Я хотів би мати змогу обміняти це на те (цю нагороду - ред.), щоб росія ніколи не нападала на Україну, ніколи не окуповувала наші міста. Я віддав би все це визнання за те, щоб росіяни не вбивали десятки тисяч моїх співгромадян з України. Я б віддав це, щоб вони звільнили всіх заручників, солдатів, які захищали нашу землю, цивільних, які в їхніх тюрмах», — наголосив Мстислав Чернов.
Над документальним проєктом також працювали фотограф Євген Малолєтка та продюсерка Василиса Степаненко. Саме вони у лютому-березні 2022 року опинилися в блокадному Маріуполі та стали останніми журналістами, хто висвітлював усі події в місті в той час. Згодом за це всі вони стали лауреатами Пулітцерівської премії в 2023 році. Фільм був створений 2023 року у співпраці Associated Press та Frontline.
На платформі кіно та телебачення Київстар ТБ стрічка з'явиться 21 березня.
Разом із «20 днів у Маріуполі» за «Оскар» в номінації «Найкращий повнометражний документальний фільм» змагалися стрічки «Бобі Вайн: Народний президент», «Вічна пам'ять», «Убити тигра» та «Чотири доньки».
Документальну стрічку «20 днів у Маріуполі» на Київстар ТБ глядачі зможуть переглянути одночасно на 5 пристроях: смартфоні, планшеті, ноутбуці, SMART-TV та приставці.
До слова, з 11 по 31 березня підписку на Київстар ТБ можна придбати зі знижками. Пакет «Сімейний» на 3 місяці буде доступний зі знижкою 34%, а річний — зі знижкою 41%. Знижка на пакет «Преміум HD» на 3 місяці становитиме 46%, а на річний — 56%. Оплатити карткою можна відразу в додатку Київстар ТБ.

для тих хто хотів подивитись фільм, от тільки платний буде чи ні?
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
для тих хто хотів подивитись фільм, от тільки платний буде чи ні?
Нащо чекати його на КиївстарТВ, якщо можно вже подивитись на ютубі безкоштовно через ВПН?!?
я не вмію ставити на телевізор впн
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
для тих хто хотів подивитись фільм, от тільки платний буде чи ні?
Нащо чекати його на КиївстарТВ, якщо можно вже подивитись на ютубі безкоштовно через ВПН?!?
я не вмію ставити на телевізор впн
а на роутер? На роутер же ж можна встановити VPN. На Асуси так точно.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
тр лінк але я не вмію, та і старенький він, може він не вміє таке
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Тp WR840N
 
Причина: виправила назву
Останнє редагування:
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
На ньому можна налаштувати vpn. Але потрібно щоб хтось це вам зробив. В двох словах це складно пояснити.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Я точно не зроблю, тому так і буде. Дякую
Та да. Нема за що. Треба почекати та фільм буде у доступі. Як тільки його десь покажуть, відразу можна буде качнути. А ще я так скажу. То для закордоння в цікавинку те, про що в цьому фільмі. Для нас це сьогодення. На жаль.
 
Реєстрація
13.09.10
Місто
Черкассы
для тих хто хотів подивитись фільм, от тільки платний буде чи ні?
Нащо чекати його на КиївстарТВ, якщо можно вже подивитись на ютубі безкоштовно через ВПН?!?
А можна посилання на Ютуб, намагоюсь знайти його через британський ВПН не знаходить.
 
Зверху