Послуга «Пауза абонплати»

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
gen, згідно попереднього досвіду кнопки мкс працюють погано. За можливості, користуйтесь ussd.
Я знаю, що можна користуватись ussd або мобільним додатком, але я питаю про нову версію мкс. В старій версії це знаходилось в розділі Послуги>Інтернет та спілкування. А в новій де це є?
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
gen, згідно попереднього досвіду кнопки мкс працюють погано. За можливості, користуйтесь ussd.
Я знаю, що можна користуватись ussd або мобільним додатком, але я питаю про нову версію мкс. В старій версії це знаходилось в розділі Послуги>Інтернет та спілкування. А в новій де це є?
"Инше"
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
gen, згідно попереднього досвіду кнопки мкс працюють погано. За можливості, користуйтесь ussd.
Я знаю, що можна користуватись ussd або мобільним додатком, але я питаю про нову версію мкс. В старій версії це знаходилось в розділі Послуги>Інтернет та спілкування. А в новій де це є?
"Инше"
Дякую, але в мене там лише Авто Екстра гроші. Мабуть до витрати 40₴ пауза буде недоступна.
 

Валшебнег

Активный пользователь
Реєстрація
28.09.10
Місто
Умань
Телефон
Redmi Note 11
Мабуть до витрати 40₴ пауза буде недоступна.
Не зовсім так. Послуга підключається лише на номерах, де хоча б раз нараховувався місячний пакет послуг.
(Не важливо за основні чи бонусні кошти, або просто як подарунок від КС при акційній зміні тарифу)
А ще послуга недоступна в тарифах "Комфорт".
 
  • Like
Реакції: drmz

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Мабуть до витрати 40₴ пауза буде недоступна.
Не зовсім так. Послуга підключається лише на номерах, де хоча б раз нараховувався місячний пакет послуг.
(Не важливо за основні чи бонусні кошти, або просто як подарунок від КС при акційній зміні тарифу)
А ще послуга недоступна в тарифах "Комфорт".
Питання в тому, чому на номері, на якому неодноразово сплачувалась АП і тариф не Комфорт, в новій версії мкс раптом зникла послуга Пауза абонплати...
 
  • Like
Реакції: drmz

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
gen, т.е. там тоже нет?
А какой список услуг есть в ORDERS ? https://ecare.kyivstar.ua/orders
Что есть, чего нет?
First TopUp Threshold Flag
First Refill Done Flag
Є таке, статус - підключено. Ще Option82, Common International, Common Roaming, Автовідповідач (базова версія), Повідомити про мене, Хто дзвонив
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як швидко смс надходить про підключення? Чи можна в МКС подивитися?
 
Реєстрація
25.09.14
Місто
Березне
Чи змінились умови використання послугою бо мені оператор пише, що "Після оновлення IT-систем послуга підключається лише до кінця дня, коли вона була підключена."
Після замовлення послуги вчора ввечері одразу прийшло повідомлення "зявка на підключення послуги «пауза абонплати» виконана. зняття абонплати за вашим тарифом призупинене до кінця наступної доби. протягом цього часу поповніть рахунок та підключіть обраний тариф". Проте сьогодні в 00:00:16 була знята місячна абонплата. Оператор ліпить про зміни умов послуги, просто прийшла не коректна SMS. Запропонував мені подзвонити на 477*24 - але й там говорить, що пауза підключається до 23:59 наступного дня. І знову оператор Ілля знайшов вихід "Ілля (оператор): Я зафіксував заявку стосовно складнощів з відображенням по голосовому меню теж." І кому вірити, чи варто продовжувати звернення?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
25.09.14
Місто
Березне
Після оновлення IT-систем послуга підключається лише до кінця дня, коли вона була підключена."
так, це правда
Цікаво, а умови яких ще послуг змінено, але офіційно не оприлюднено і не налаштовано правильне інформування (як у моєму випадку не коректне SMS і автоінформатор)? Все, мабуть, потрібно перевірити на власній шкурі. З думкою про нас...
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Підтверджую. Також підключив напередодні ввечері послугу "пауза абонплати", а в 00:06 абонплата все одно знялась
Тобто, послуга за своєю суттю вже й не працює.
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Підтверджую. Також підключив напередодні ввечері послугу "пауза абонплати", а в 00:06 абонплата все одно знялась
Тобто, послуга за своєю суттю вже й не працює.
Текущих суток мало для чего ?
Что вы делаете с номером в течении двух суток ?
Мне хватает услуги на 5 минут (пополнить счёт - вывести деньги, или изменить тариф, и не платить АП по старому тарифу).
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Текущих суток мало для чего ?
Что вы делаете с номером в течении двух суток ?
Мне хватает услуги на 5 минут (пополнить счёт - вывести деньги, или изменить тариф, и не платить АП по старому тарифу).
Яких "двух суток"? ДО двох дiб.
Логiка послуги така, що якщо завтра треба платити абонку за слономiсяць, а в тебе нестача коштiв, то зупинка зняття щоденноi абонплати до конця наступноi доби - дуже логiчна процедура.
А те, як ви користуєтесь - то будь-ласка.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
MSchumi, они просто включили паузу так, как она на старте работала. А прессанонс, как обычно, выкатят через 1,5года. А то и не выкатят.
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Логiка послуги така, що якщо завтра треба платити абонку за слономiсяць, а в тебе нестача коштiв, то зупинка зняття щоденноi абонплати до конця наступноi доби - дуже логiчна процедура.
Сразу видно, что услугой этой не пользуетесь. Насочиняли очень логические процедуры.
Паузу АП, вы не можете подключить за один день до снятия месячной АП (При оплаченном пакете, на 1/28 не подключается услуга эта).
Не мешает, иногда, хоть тему читать, в который пишите сказки.
 
Зверху