Прикольні світлини

Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
В Оболонском районе столицы бабушка на свою инвалидную коляску установила "модные" номерные знаки. Теперь за покупками пожилая женщина ездит с номерами "BANDERA".
CA9RtY2FC1BEdeSjvPVqiWFBbDJQ2TvE.jpeg
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
чомусь тему про військовий стан закрили, викладу тут.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Приблизно в березні "Медуза", а можливо це були фотки AFP, виклала фотографії знищення російських танків. Фотки були з великою роздільною здатністю.
Серед фотографій - відірвана башта танка (схоже на Т72Б3) лежить акуратно на полі, на якому сходить озимина.
Побачив її пару разів, а зараз не можу знайти. Допоможіть бдлска.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Приблизно в березні "Медуза", а можливо це були фотки AFP, виклала фотографії знищення російських танків. Фотки були з великою роздільною здатністю.
Серед фотографій - відірвана башта танка (схоже на Т72Б3) лежить акуратно на полі, на якому сходить озимина.
Побачив її пару разів, а зараз не можу знайти. Допоможіть бдлска.
Оно?
 

Вкладення

  • IMG_20220504_192955_710.jpg
    IMG_20220504_192955_710.jpg
    188.4 КБ · Перегляди: 66

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
alfredhaos, подивився альбом Холодноярівців (93-а бригада). Так, скорше за все була саме ця фотка. Дякую.

 
Реєстрація
01.04.10
Місто
Львів
Телефон
POCO X3
Приблизно в березні "Медуза", а можливо це були фотки AFP, виклала фотографії знищення російських танків. Фотки були з великою роздільною здатністю.
Серед фотографій - відірвана башта танка (схоже на Т72Б3) лежить акуратно на полі, на якому сходить озимина.
Побачив її пару разів, а зараз не можу знайти. Допоможіть бдлска.
 

Вкладення

  • rez.jpg
    rez.jpg
    346.6 КБ · Перегляди: 60
Зверху