Проблема с ноутбуком

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Головне щоб не конденсат. Бо як коротне...
Я просто не ходив з ноутом взимку. От і не зрозумів - що це таке. А швидкий пошук по гуглю нічого не дав.
Може це в нових моделях якісь датчик температур. Бо тут не знаю, що і як. Тому і запитав.
Post automatically merged:

. Взагалі, в інструкціях на радянську техніку було
Це не радянська. Це більш сучасна :)
Просто двічі однакова поведінка при майже однакових умовах.

Може хтось хоч може пояснити, що туди могли вбудувати )))
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Датчиків не зустрічав, а так якщо плата охолоне нижче точки роси - то на ній конденсат осідає.
Чисто із гіпотетичних припущень ще може бути баг нових систем автоматичного розгону: напруга залежить від температури і може занадто занизило напругу і її недостатньо для старту ...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Це не радянська. Це більш сучасна :)
Конденсату пофіг, в якій техніці утворюватися. Спрацював захист на КЗ, як в більш сучасній техніці. Радянська просто б влаштувала пожежу.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
ще може бути баг нових систем розгону, де напруга залежить від температури
Може бути і таке.
Бо перший раз не запустився, навіть будучи підключеним до розетки.
Вдома вже так підключав, витягнувши з сумки. Нікуди не підключаючи.
Post automatically merged:

Спрацював захист на КЗ
Скоріш за все - захист на низьку температуру. Якщо такий є.
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Нужна помощь- сегодня разобрал старый Compaq на предмет полной чистки и замены проца на чуть более новый (вместо одного ядра стало два и чуть пошустрее), все прошло вроде нормально, но, после сборки второй слот оперативы не работает. Менял оперативу местами и все равно верхний слот не работает. Какие идеи есть? Я так понимаю где то шлейф подгулял, снова разобрать и снова собрать?
 

VAS

Реєстрація
05.04.10
Місто
Херсон
На современном ножки проца (или мамки) могут помяться. А в старых где контроллер памяти - надо смотреть
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Я так понимаю где то шлейф подгулял, снова разобрать и снова собрать?
Шлейф нет, а вот закоротить плату где-то мог, винтиком, бонкой при неаккуратной сборке, металлизированным покрытием корпуса или экранирующими наклейками. Разобрать, и аккуратно собрать.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Sashkent, я бы мягкой осиновой спичкой поскоблил контакты памяти(слота).
Естественно свитеры и полиэстеровые треники снять, после этого подержаться за стояк отопления/водопровода/канализации(металлических).
Если Amd(от 2007), intel(от 2010) то проверил бы , а не ляпнул ли, не замацал ли КПТ-шным вареньем какую-то из ног.

Ну и напоследок поставил бы старый проц, проверил бы, со старым процом -ок ли?. А то может предыдущий владелец продал полуликвид..
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Наконец добрался до ноута, разобрал по методике Maxxx, и drmz, поставил старый проц и он падлюка видит 4 гига оперативы. Я ведь вредный, снова ставлю новый и собираю ноут и эта гадость показывает 2 гига :unsure: , я на нервах выгнав кошку на улицу, сняв синтетику(которой на мне не было), взялся за батарею отопления и чуть не обжёгся, вспомнил что у меня частный дом и земли нет:Olen:, просто поменял планки местами и все заработало. Шото було мабуть НЛО- не знаю, но всем спасибо, мы команда:apl:.
Правда в первый раз винты все встали на место, в этот раз один остался м2.5-5, наверно он виноват.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Не совсем ноут, но близко - моноблок)
По словам ребенка тормозит, а потом и вовсе виснет при игре (Roblox) и сильно шумит при просмотре YT несколько минут.
Конфиг (ARTLINE Business G44 v08 (G44v08)): AMD Ryzen 5 3400G (3.7 - 4.2 ГГц)/RAM 16 ГБ/SSD 480 ГБ/AMD Radeon Vega 11
Судя по требованиям игры вроде как летать должна. По признакам похоже на перегрев. Девайс еще на гарантии, разбирать нельзя. Каким программами его можно потестировать, чтобы хоть примерно понять что происходит - нужно в сервис или достаточно винду переустановить?) Возможно, есть проги для генерации нагрузки, хочется знать как воспроизвести проблему, если все-таки придется ехать в сервис.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
чистить надо каждый год как минимум
Дуже спірне твердження. В приміщеннях без тварин і з регулярним вологим прибиранням може працювати роками без втручання. На своєму 2,5 роки тому терпмопасту на MX4 замінив і досі працює з температурами нижче ніж із заводу.
 
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Є цікава бага або фіча зі зв'язкою зп-ноут (Lenovo Yoga C930).
В господарстві є два зп від Baseus по 65Вт (GaN різних поколінь) і одна USAMS 100Вт, а також павербанка 100Вт PD ("привіт" блекаутам).
Рідне зарядне для ноута має потужність 65Вт, але іноді ноут відмовляється заряджатись будь-якою зарядкою Baseus або від павербанка, а сприймає тільки зп USAMS. Наче таке відбувається тоді, коли заряд ноута досить низький. Виставив сповіщати при 20%, наче все було ок, але ось наче (бо зі слів дружини) і при 20 не спрацювало зарядне. Виглядає так, що діод блимає помаранчевим періодично, а якщо зарядка йде, то світить помаранчевим, а потім білим, як зарядився. Пробував і на ніч залишати "мигаючий помаранчевий" - не зарядився.
Що це може бути? Дуже розумний зп/павербанк?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Наче таке відбувається тоді, коли заряд ноута досить низький.
Тут ніби все зрозуміло - коли ноут розряджений, він бере максимально можливу потужність, 65Вт блоки можуть не видавати максимальне значення, йде трохи просідання і ноут розуміє, що краще не треба)
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Щось подібне у мене з буком HP - зарядка через Type-C, то ж додатково придбав Baseus 67W. Зустрів наступну закономірність: коли бук полежить без діла кілька тижнів та розрядиться в "0" - не хоче стартувати на будь-якій зарядці, чи то рідній, чи Baseus, тільки мигає помаранчевий індикатор. Затискаю кнопку живлення на 10 сек, індикатор живлення блимне білим і починає нормально заряджатись.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Maxxx, тоді не зрозуміло, чому павербанка 100Вт його не заряджає в такому випадку

Riznychenko, дякую, наступного разу спробую цей спосіб. Десь прочитали чи "методом наукового тику"?) Ноут при цьому вмикається чи ні?
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Десь прочитали чи "методом наукового тику"?)
Саме методом "наукового тику", по аналогії з примусовим ребутом телефону. Але, метод для мене виявився дієвим. І так, бук вмикається.
 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Прошу допомоги.
Є ноут Asus UX501JW
Хочу придбати до нього перехідник або цілий кабель з PD тригером 100Вт (Type C - штекер).
Штекер вроді 4.5*3.0 (ну це я так наміряв).
Все, що знаходжу на Алі з таким штекером, або на Dell, або на НР. І судячи по відгукам, такі перехідники не працюють з ноутами Asus. Взагалі реально знайти таку реалізацію чи марно й шукати? Може хтось теж шукав щось подібне.
P.S. Рідна зарядка на 130Вт, але я думаю, що це споживання на максимумі, і ноут би мав заряджатися і від 100Вт. Але це лише припущення.
 
Зверху