Проблема c роутером

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Скоро буде одна кнопка "ввімкнути та вимкнути".
Для більшості блондінок навіть кнопка не потрібна.
Ну а по факту, вона ускладнює плату та корпус, та деколи виходить з ладу. Роз'єм живлення є - вже нормуль.
На моєму тплінку вона зафіксована зубочисткою в певному положенні, бо "так як заплановано" вже не контачить, а лізти туди ковирятися ліньки.
 
Реєстрація
22.05.21
Місто
Запорожье
может если отключить круиз-контроль смарт-коннект, то появится
При вимиканні Smart Connect лише стали роздільні мережі 2,4 та 5 ГГц а вибір каналу не з'явився. Це через додаток Tether у віддаленому режимі.
Чи може вже настала ера, де користувач не повинен заглиблюватися в такі "тонкі налаштування"? Скоро буде одна кнопка "ввімкнути та вимкнути".
Спробуйте використати вхід через веб-інтерфейс. У застосунку потрібної вам функції може не бути.
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
TP-Link Archer AX53 ... не бачу налаштування вибору Wi-Fi каналу та ширини каналу
В расширенных настройках оно обычно прячется.

upd:
Вот скриншот из эмулятора вроде как этой же модели:
screencapture-emulator-tp-link-Archer-AX53v1-EU-simulator-20220222-2022-06-28-21_44_24.png
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Вот скриншот из эмулятора вроде как этой же модели
Схоже в веб-інтерфейсі все ж таки трохи більше налаштувань. Впевнився, що Asus краще за TP-Link, але по ціні краще TP-Link і прекрасно підійде якщо хочете зекономити. Не всім треба ці налаштування.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Чим краще? Його навіть немає ні на Hotline, ні в e-katalog. Не тільки в топ 10 брендів а взагалі немає (спеціально глянув). Якийсь дешевий ноунейм? Звичайно, я ніколи не візьму такий роутер. Причому роутер потрібний без застосування танців з бубном. Популярні бренди задовольняють такі потреби а ноунейми ні. А те, що маркетплейси не торгують цим Wavlink багато про що говорить не в кращу сторону.
 
Останнє редагування:

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Persona, нет конечно. Прошивка Keenetic Giga.

Captain,
1. "Вам шашечки або їхати?". Нащо вам цей роутер на Хотлайні?
2. Wavlink AX1800 = Keenetic Giga KN-1011.
3. Цей роутер не є noname. Ця модель успішно продається в багатьох країнах.
4. Що тобі заважає придбати роутер, який вже готовий до роботи та просто користуватися і отримувати задоволення?

Ну, я буду в Україні продавати на маркетплейсі з гарантією цей роутер і він буде на Хотлайні тільки у мене.

А продавати буду не тільки цю модель.
З гарантією та фіскальним чеком.

Саме за це ти будеш переплачувати кошти.
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Чим краще? Його навіть немає ні на Hotline, ні в e-katalog.
Проверил свой-на хотлайне нет, в екаталоге аж 7 предложений. Кину ссылку, может кто-то заинтересуется в роутере, который настроил и забыл, так сказать не только кинетиком единым жив человек:):):)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
1. "Вам шашечки або їхати?". Нащо вам цей роутер на Хотлайні?
Як показник що це не фуфло а популярний товар. Раз не торгують значить товар непопулярний або невідомий. Невідомий або непопулярний - значить з великою верогідністю це непотріб, купувати який недоречно або ризиковано.
2. Wavlink AX1800 = Keenetic Giga KN-1011
Це з твоїх слів так. Я навіть не перевіряв що то за Keenetic (гарний чи ні). Але тотожність цих роутерів в будь-якому разі неочевидна (хіба що вірити тобі на слово). Тож навіщо непотрібні ризики?
4. Що тобі заважає придбати роутер, який вже готовий до роботи та просто користуватися і отримувати задоволення?
Тому я і покупаю собі Asus. Вони мені найкраще підходять, і гарантія 36 місяців.
Ну, я буду в Україні продавати на маркетплейсі з гарантією цей роутер і він буде на Хотлайні тільки у мене
Но ти ж його чомусь не продаєш на Хотлайні. Ти людина розумна, насправді розбираєшся в роутерах, але проблема в тому що в даному випадку поводиш себе як комерсант аби продати.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Captain,

1. Хто перший підпише договір с заводом та завезе в Україну першу партію - буде дистрибьютором в Україні і цей товар будуть купувати великі магазині для дистрибуції. І буде на Хотлайні. Колись і твій Asus був "невідомим" брендом. Роутер складається з технічних компонентів, з яких виробляють і інші роутери, наприклад процессор MediaTek (виробник Тайвань) та інші мікросхеми.

2. Коли ти щось купуєш - ти шукаєш товар дешевше? Думаю, що так. Всі так роблять.
Той самий Київський торт можна придбати у Рошені або у БКК. Так само й з роутерами: виробники виготовляють пристрої з однакових компонентів (!!!) на яких встановлюється програмне забезпечення (прошивка). То нащо мені переплачувати, коли я те ж саме придбаю в рази дешевше?!

4. Щодо гарантії. Роутери працюють багато років, але якщо буде гроза чи стрибок напруги і вигорить порт - по гарантії відмовлять. Тому переплата за гарантією роутерів - безглузда.

Дивись пункт 1, я наразі вивчаю ринок.
Зараз роутером Wavlink AX1800 на прошивці Кінетик користуються лише 39 користувачів, так як роутер - новий.
Крім користувачів користуюся і я та розробник порта прошивки.

Висновок:
Wavlink AX1800 - складається з якісних компонентів, має якісну збірку (пайка, корпус та інше), має гарне покриття WiFi, стабільну роботу, USB 3.0.
Keenetic Giga KN-1011 (який є на Хотлайні) має проблеми з якістю збірки, погане покриття. Плюси цього роутера: складається з якісних компонентів та стабільна робота.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Я бачу, що здоровий глузд не працює і одна людина усю роутерну тематику перетворює в гівно.
Tsarsky, тепер тобі тут продавати роутери і послуги заборонено у будь-якому вигляді
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
plebis,

1. Для продажів є Маркет.
2. Ніяких послуг я не надаю і не продаю.
3. Спілкування на технічну тему - не є здоровим глуздом?
4. Нащо тоді форум, якщо тут заборонено спілкуватися.
5. Якщо хтось в роутерній тематиці нічого не розуміє - то який смисл у критиці?

Я пишу лише технічну інформацію.
MT7621A + MT7905DAN + MT7975DN + USB 3.0 + 256 мегабайт оперативної пам'яті - це зараз топ.

Люди можуть знайти будь-яку модель де завгодно і це буде гарне рішення.
 
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Tsarsky Зовсім не топ.
Keenetic Giga має 512 Мб
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
artsel, користуюся роутерами як з 256 так і з 512 мегабайтами оперативної пам'яті.

У 99,97% вистачає 256 мегабайт оперативної пам'яті (навіть при Adguard Home) на роутері.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Tsarsky питання було не тому, скілки вистачає або чим користуєшся
Та й MT7621A то вже старе лайно
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Та й MT7621A то вже старе лайно
Так то оно так, но что творит на нем прошивка кинетика, это жесть. Мне кажется они на ARM не переходят, а то не смогут это чудо повторить/переписать под новую архитектуру, да и 100500 кастомных пакетов не будет сразу. Пару моделей должны быть на ARM, хотя и там выбрали далеко не свежаковый и топовый SoC, интересно посмотреть что получится в итоге.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Persona вже переходять. Keenetic Peak, наприклад
 
Зверху