Проблеми із форумом

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
http://red-forum.com/showthread.php?t=18267
Хочу скопировать часть текста в спойлере. Выделяю мышью, и спойлер тут же закрывается. Таким образом скопировать невозможно.

Странно, когда я выделяю текст в спойлере, он не закрывается...
Со спойлерами нужно приловчиться работать...
 
Реєстрація
19.10.08
Місто
Харьков+
ФФ - никаких проблем со спойлерами - выделил и скопировал без всяких навыков :)
Спойлер закрывается по отжатию кнопки мыши и если ничего не было выделено.
 

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
Database error
The database has encountered a problem.

Please try the following:
Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
Open the red-forum.com home page, then try to open another page.
Click the Back button to try another link.
The red-forum.com forum technical staff have been notified of the error, though you may contact them if the problem persists.

We apologise for any inconvenience.

:feel:
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
andreff24, ага, ещё webmoney-mini не работал.:( Я уж подумал глобальный сбой.
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
yahoo, а що там? я нічого не побачив в його повідомленнях,що виходило б за стиль інших учасників дискусії в тій темі.

ні,це за щось інше.

а зо що? дійсно цікаво. щоб самому не попастись на блок
 
Реєстрація
13.09.09
Місто
---
yahoo, а що там? я нічого не побачив в його повідомленнях,що виходило б за стиль інших учасників дискусії в тій темі.

ні,це за щось інше.

а зо що? дійсно цікаво. щоб самому не попастись на блок
передостання сторінка - останнє повідомлення, де червоним написано. За це напевно його Алекс блоканув.
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
yahoo, а що там? я нічого не побачив в його повідомленнях,що виходило б за стиль інших учасників дискусії в тій темі.

ні,це за щось інше.

а зо що? дійсно цікаво. щоб самому не попастись на блок

Я так розумію, що Алекс не в серйоз когось послав, а потім Серп сприйняв дуже близько до серця цей момент і відповів у свому стилі. Короч дурня повна, тре Серпа розбанювати. З нього на форумі більше користі ніж з деяких модерів (і хай мене теж банять всліпу).
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Refery, людина заходить у топік Київстар, радить якусь нефахову фігню, вимагає уваги до власної особистості - навіщо форуму такий SerP?
Якщо ти з ним знайомий - можеш особисто звернутись до нього і вирішити усі питання. Наразі у винуватця 7 діб, і це буцімто останнє попередження. Я не буду тут розбирати його особистість по клітинках, бо можна все прослідити за його повідомленнями. Жаль тільки, що видалені повідомлення бачуть лише модератори.
Сподіваюсь, я задовольнив цікавість?
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Refery, людина заходить у топік Київстар, радить якусь нефахову фігню, вимагає уваги до власної особистості - навіщо форуму такий SerP?
Якщо ти з ним знайомий - можеш особисто звернутись до нього і вирішити усі питання. Наразі у винуватця 7 діб, і це буцімто останнє попередження. Я не буду тут розбирати його особистість по клітинках, бо можна все прослідити за його повідомленнями. Жаль тільки, що видалені повідомлення бачуть лише модератори.
Сподіваюсь, я задовольнив цікавість?

Я поважаю модераторів цього форуму, хоча сам деколи ЖенюТара зачіпав в певних моментах :), признаюся це було дійсно імпульсивно. Моя думка, що при обговоренні певної наболілої проблеми для Вас (наскільки я зрозумів, тупо забрали неактивовані пакети з рук, за які вже оплачено), Серп став на сторону орендатора номерного ресурсу, тим більш, у Інтера зписали деякі номера. Непорозуміння і не явне відображення інформації шкодить авторитету форуму. Для прикладу, я хотів звурнутися до Сергія зі своєю проблемою, але у нього забанені всі звернення, крім публічних, де я не хотів би світити номер.
 
Реєстрація
13.09.09
Місто
---
Refery, людина заходить у топік Київстар, радить якусь нефахову фігню, вимагає уваги до власної особистості - навіщо форуму такий SerP?
може по Київстару і так, а от по Інтертелекому - дійсно помагаю (принаймі мені поміг).


Для прикладу, я хотів звурнутися до Сергія зі своєю проблемою, але у нього забанені всі звернення, крім публічних, де я не хотів би світити номер.
Звертайся до нього через Одеський форум, або можу дати аську.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Серп - хам, вне зависимости от прочих положительных качеств. Неделя бана за все хамство, накопленное на данный момент - сверхлояльно, по моему мнению
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
yahoo, а що там? я нічого не побачив в його повідомленнях,що виходило б за стиль інших учасників дискусії в тій темі.
ні,це за щось інше.
а зо що? дійсно цікаво. щоб самому не попастись на блок
именно за тему Киевстара и ни за что другое. При этом ни одно моё сообщение там не было скрыто. Причина блока - "Зашел в тему Киевстар и дал глупый совет" (это официально оглашено модератором)...
Ну а слова "коллеги" по цеху plebis -
Неделя бана за все хамство, накопленное на данный момент
не более чем подтасовка фактов, никакого хамства с моей стороны не было в той теме, причина блока совершенно не в этом.
А хамство в целом там было, например:
просто иди в задницу.
деятель науки и культуры
но то такое =) модераторам можно, это НЕ хамство ;)

Ну и в заключении хочу процитировать выдающегося русского писателя Ф. М. Достоевского:
– Вам, excellente amie, без всякого сомнения известно, – говорил он, кокетничая и щегольски растягивая слова, – что такое значит русский администратор, говоря вообще, и что значит русский администратор внове, то есть нововыпеченный, новопоставленный… Ces interminables mots russes!.. Но вряд ли могли вы узнать практически, что такое значит административный восторг и какая именно это штука?

– Административный восторг? Не знаю что такое.

– То есть… Vous savez chez nous... En un mot, поставьте какую-нибудь самую последнюю ничтожность у продажи каких-нибудь дрянных билетов на железную дорогу, и эта ничтожность тотчас же сочтет себя вправе смотреть на вас Юпитером, когда вы пойдете взять билет, pour vous montrer son pouvoir. "Дай-ка, дескать, я покажу над тобой мою власть"… И это в них до административного восторга доходит… En un mot, я вот прочел, что какой-то дьячок, в одной из наших заграничных церквей, – mais c'est très curieux, – выгнал, то есть выгнал буквально из церкви одно замечательное английское семейство, les dames charmantes, пред самым началом великопостного богослужения, – vous savez ces chants et le livre de Job… единственно под тем предлогом, что "шататься иностранцам по русским церквам есть непорядок, и чтобы приходили в показанное время…" и довел до обморока… Этот дьячок был в припадке административного восторга et il a montré son pouvoir…
Ф. М. Достоевский. Бесы
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
SerP, вариант: мож на прежний форум вернешься, а?
ну не получается - так не получается, я все понимаю, и не обижаюсб :)
 
Зверху