Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Де що не в тему. Як ви зрозуміли з нікнейму то я фармацевт. Відкрили с другом аптеку. Народ задовбує. Приходять "посмотреть на новую аптеку". Кажу, а що ви хочете подивитися? Кажуть асортимент та ціни. Так кажу асортимент то не все, згідно с законом, можна на відкриту викладку класти. Вони - а чого?? :ROFLMAO: А друга серія то ціни. Вогни ж не знають цін. Але з розумним виглядом питають що "почём". А потім друге питання - а в місті воно скільки?? Нарід )) думає що я знаю всі ціни у місті. )) Та от тільки що бабулька була. У вас корвалмент є? Є! Добре. А валідол? Є! Добре. А омепразол є? Ну й так далі десь 10 найменувань. На останньому питає - є? А я - нема. Вона - тю, шо то за аптека... Фігня а не аптека раз нема... Я отетерів.
А скільки відсотків навару зазвичай в цині? Бо інколи в аптеках дуже дивні речі бачу, на приклад, коли ліки замовлені онлайн через сайт, або tabletki.ua можуть бути на 30% відсотків дешевше ніж в тій самій аптеці, але без онлайн замовлення.
Я такий маркетинг звичайно розумію, але виходить, що пенсіонери, які в силу віку вже не можуть користуватися тими інтернетами мають платити на 30% більше на рівному місці зі своїх копійчаних пенсій.
Тут залежить від бажання. Є медикаменти, наінка на які регулюється державою. 10 чи 15 відсотків. А tabletki.ua дуже жадібна платформа. Якщо там торгувати, то маржа виходить 5% та меньше. Вот й виходить, що покупці "офлайн" доплачують за тих хто "онлайн".
Post automatically merged:

Де що не в тему. Як ви зрозуміли з нікнейму то я фармацевт. Відкрили с другом аптеку. Народ задовбує. Приходять "посмотреть на новую аптеку". Кажу, а що ви хочете подивитися? Кажуть асортимент та ціни. Так кажу асортимент то не все, згідно с законом, можна на відкриту викладку класти. Вони - а чого?? А друга серія то ціни. Вогни ж не знають цін. Але з розумним виглядом питають що "почём". А потім друге питання - а в місті воно скільки?? Нарід )) думає що я знаю всі ціни у місті. )) Та от тільки що бабулька була. У вас корвалмент є? Є! Добре. А валідол? Є! Добре. А омепразол є? Ну й так далі десь 10 найменувань. На останньому питає - є? А я - нема. Вона - тю, шо то за аптека... Фігня а не аптека раз нема... Я отетерів.
А скільки відсотків навару зазвичай в цині? Бо інколи в аптеках дуже дивні речі бачу, на приклад, коли ліки замовлені онлайн через сайт, або tabletki.ua можуть бути на 30% відсотків дешевше ніж в тій самій аптеці, але без онлайн замовлення.
Я такий маркетинг звичайно розумію, але виходить, що пенсіонери, які в силу віку вже не можуть користуватися тими інтернетами мають платити на 30% більше на рівному місці зі своїх копійчаних пенсій.
Останнім часом зустрічав, що при замовленні онлайн через таблетки - ціна в оффлайн дешевше
Буває. Все залежить від дистриб'ютора.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Вот й виходить, що покупці "офлайн" доплачують за тих хто "онлайн".
От це Ви мені відкрили очі. Я раніше таблетки використовував просто для пошуку наявності, а на ціни якось не звертав уваги. Буду тепер замовляти онлайн.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Вот й виходить, що покупці "офлайн" доплачують за тих хто "онлайн".
От це Ви мені відкрили очі. Я раніше таблетки використовував просто для пошуку наявності, а на ціни якось не звертав уваги. Буду тепер замовляти онлайн.
Ну власне ось. Все через ТаблеткиUA, Liki24.
Screenshot_20240120-212016.jpg
Колись, в молодості, жартували,- "будеш працювати на аптеки", тепер маю підтвердження...😁
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Вот й виходить, що покупці "офлайн" доплачують за тих хто "онлайн".
От це Ви мені відкрили очі. Я раніше таблетки використовував просто для пошуку наявності, а на ціни якось не звертав уваги. Буду тепер замовляти онлайн.
От навіть порівняйте. Один й той самий медикамент (не помиляйтеся тільки, бо є різні виробники то що) на сайті АНЦ та на таблетках. Здивуєтесь.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
protoss, ви мене здивували.
Там ціни різняться від 1.5-50грн. в залежності від вартості препарату
Є ще такий нюанс. Буває що з упаковки N100, купити три пластини/блістери по 10 шт, дешевше ніж взяти окремо упаковку N30.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
protoss, ви мене здивували.
Там ціни різняться від 1.5-50грн. в залежності від вартості препарату
Є ще такий нюанс. Буває що з упаковки N100, купити три пластини/блістери по 10 шт, дешевше ніж взяти окремо упаковку N30.
Я в аптеку тільки великі упаковки й замовляю.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
protoss, ви мене здивували.
Там ціни різняться від 1.5-50грн. в залежності від вартості препарату
Є ще такий нюанс. Буває що з упаковки N100, купити три пластини/блістери по 10 шт, дешевше ніж взяти окремо упаковку N30.
Зтикався особисто з таким
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Оце так загадкі-інтрігі-расслєдованія. В опті дешевше ніж в роздріб, і в онлайні дешевше ніж офлайн.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Я вот, на днях на liki24 заказывал лекарств на 1000 грн. Только потому что скидка 500 грн с 1000 грн. Потом ради интереса собрал такой же заказ на tabletki.ua, и вышло 800 грн. (и это даже не по минимальным ценам по всем аптекам города, а только в ближайшей сетевой).
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Я вот, на днях на liki24 заказывал лекарств на 1000 грн. Только потому что скидка 500 грн с 1000 грн. Потом ради интереса собрал такой же заказ на tabletki.ua, и вышло 800 грн. (и это даже не по минимальным ценам по всем аптекам города, а только в ближайшей сетевой).
"І в нас таке було".
IMG_20240121_132602.jpg
Це при тому, що на момент замовлення на таблетки юа, найдешевший варіант був десь на 140 грн дешевше. Але далеко, а я через НП взяв біля дому.
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
protoss, ви мене здивували.
Там ціни різняться від 1.5-50грн. в залежності від вартості препарату
Є ще такий нюанс. Буває що з упаковки N100, купити три пластини/блістери по 10 шт, дешевше ніж взяти окремо упаковку N30.
Можна ще більше зекономити, бо часто таблетки дозуванням 0.1 та 0.2 на приклад мають майже однакову ціну.
То ж можна замість 0.1 брати 0.2 і пити половинку.
Зайшов в аккаунт аптеки 911. Подивився старі замовлення за 2021 рік. Виходить ціни з того часу зросли тупо вдвічі на вітчизняні препарати.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Alexey_k9, не всегда удобно делить таблетки. Особенно когда они в оболочке, которая защищает их от кислой среды в желудке или замедляет растворение препаратов пролонгированного действия. Если такую таблетку разломать, то все эти свойства теряются.
Или если нужна дозировка 125мг, то затруднительно пилить таблетки 75, 100, 150 мг, чтобы получить нужную дозировку. Проще купить сразу нужную.
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Я вот, на днях на liki24 заказывал лекарств на 1000 грн. Только потому что скидка 500 грн с 1000 грн. Потом ради интереса собрал такой же заказ на tabletki.ua, и вышло 800 грн. (и это даже не по минимальным ценам по всем аптекам города, а только в ближайшей сетевой).
На liki24 тільки перші півроку після запуску були дешеві ціни, а потім тільки з промокодами є сенс щось брати
 
Зверху