Про АЗС та пальне (бензин/дизель/газ)

  • Автор теми GAS
  • Дата створення

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Статистика цен на автогаз в Украине. Добавить свою цену можно здесь

Мониторинг цен на топливо, топливный калькулятор - здесь

Банка с кишмышем
 
Причина: новая шапка
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

Tsa, не треба так сором`язливо корисну статистику ховати. Викладай для широкого загалу.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

Доволі довгий час заправляюсь не по літрах, а по грошах, тобто не на 10-20-30 літрів, а на 100-200-300 грн. Коли розраховуюсь платіжною карткою, то завжди знімається сума до копіїчки, тобто при замовлені на 200 грн. - 199,98 грн. або 200,04 грн. При сплаті готівкою, ніхто з копійками не мається. Сьогодні двічи заправився по 100 грн, по чеку ж мені подарували палива аж на 17 та 19 копійок.

Добавлено через 2 минуты
Кочевник, Як я розумію, у різних регіонах буде різна статистика. Як любий бізнес робиться людьми, а не вивісками, так і тут маємо - залежить від колективу АЗС, та й багато АЗС у нас працюють по франчайзінгу.
 
Останнє редагування:

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

Статистика будет разная даже в одной сети в одном городе.
 

Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

заправився на ВОГ мустангом 95. отримав витрату палива 7.1 літрів по міжгороду. дуже хороший результат. завтра протестую брсм евро 95 тим же маршрутом.
 
  • Like
Реакції: Irop

Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

протестував брсм евро 95. витрата пального 6.8 тим же шляхом :D
шах і мат ВОГ :D тобто різниця тільки в ціні в одну гривню за літр.

ну і ще на брсм реально нормальний дисконт.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

Saab, не смущает "семейность" заправочной сети?
 
  • Like
Реакції: Tsa

Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

yahoo, я так тобі скажу, я просто лише підтвердив свю думку, що принципіальної різниці немає, тому заправляюся там де зручно(біля роботи та дому) і там, де можна вкусно поїсти, якщо є потреба.

про сімейність брсм не цікавився. хто власник?
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

как был вычислен реальный объём ?
Можна через густину, в більшості випадків густина бензини становить 720-750 кг/м3.
Таким чином 20 заправлених літрів повинні додати у вазі каністри від 14.4 до 15 кг. Недодані 2.5 літра - це 1.8 кг. Хоча дійсно простіше один раз засікти в каністрі точний об"єм, і прикріпити до горловини щуп з контрольною міткою
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

протестував брсм евро 95. витрата пального 6.8 тим же шляхом :D шах і мат ВОГ :D
у меня даже на одном и том же бензине получался разный расход "туда" и "назад"...
о каком шахе и мате можно говорить? =)
и еще - как ты так точно измерил расход на достаточно небольшом расстоянии? по бортовому?

я уже скромно умолчу о том, что качество бензина это не только "расход"...

У сети WOG тоже очень сомнительная "семейность"...
но-но, нормальная там "семейность" =)))))))))))))))))
 

Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

и еще - как ты так точно измерил расход на достаточно небольшом расстоянии? по бортовому?
по бортовому. 250 км.

у меня даже на одном и том же бензине получался разный расход "туда" и "назад"...
так и получилось. все верно. 0.3 - разница, которую можно нивелировать.
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

Вот Сааб и подтвердил мое утверждение, что большинство заправок = бренд. АНП и БРСМ наше все :)

АНП - 16.05 за 1л 95го.
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

сьогодні мене заправили на WOG 92 mustang-ом. (мені це вийшло по 14 грн. за літр :)) але що мене зацікавило: 92-й з присадками на WOG коштує 17:29 - як і 92-й на OKKO без присадок. А позіціонують і той і інший як ЄВРО 5 з Білорусі. Чи немає тут підвоха якогось зі сторони WOG?
 

Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

сьогодні мене заправили на WOG 92 mustang-ом. (мені це вийшло по 14 грн. за літр ) але що мене зацікавило: 92-й з присадками на WOG коштує 17:29 - як і 92-й на OKKO без присадок. А позіціонують і той і інший як ЄВРО 5 з Білорусі. Чи немає тут підвоха якогось зі сторони WOG?
а зачем для 92-го присадки? есть подозрение, что и на вог и на окко - одинаковый бензин)
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

Saab, не однаковий. бо на вог з присадками а на окоо ні. ціна однакова. і там і там стверджують, що це імпортний Євро 5. але якщо вог додає в своє євро присадки, то як може бути та ж ціна що і на окко євро без присадок?
так звикаєш, що тебе всюди хочуть надурити, що на воду дмеш.
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

не однаковий. бо на вог з присадками а на окоо ні

по чем ты судишь?


і там і там стверджують, що це імпортний Євро 5

языком молоть не мешки ворочать


але якщо вог додає в своє євро присадки, то як може бути та ж ціна що і на окко євро без присадок?

может там присадка = заправщик сцит в резервуар с бензом или чего на подобии.


так звикаєш, що тебе всюди хочуть надурити, що на воду дмеш.

Не парься, а лей, что норм машина принимает.


сьогодні мене заправили на WOG 92 mustang-ом. (мені це вийшло по 14 грн. за літр )

это какое-то спец.предложение или ты просто нашел выход?
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

по 14 це якась схема знайомого, якому я даю готівку по 14 і заправляюсь з заправки. а він там вже щось мутить. в касу він платить по 17:29 а з чого він профіт має я не цікавлюсь, бо він не дуже хоче казати
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Re: О топливе (бензин/дт/газ)

Біля Франківська (в с. Черніїв) відкрилася заправка Шелл. Знайомий каже, що в честь відкриття ціни на все паливо на 30 коп нижчі, ніж на стенді. Це звичайно фігня, а от те, що його бортовий комп показує витрату по трасі шелівського дизеля 4.7 при окківському 5.5 - це цікаво (на даний час ціни співставимі).
Доречі тут згадували про Брсм Ставицького - так їх вроді зараз частково закрили через розслідування прокуратури.
 
Зверху