Про АЗС та пальне (бензин/дизель/газ)

  • Автор теми GAS
  • Дата створення

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Статистика цен на автогаз в Украине. Добавить свою цену можно здесь

Мониторинг цен на топливо, топливный калькулятор - здесь

Банка с кишмышем
 
Причина: новая шапка
Останнє редагування:
Реєстрація
01.03.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone 12, AW3, iPad m2
Адресу підкажи, а то скільки катаюсь по місту, жодного разу не бачив.
на Зап. шоссе як їхати в сторону Гагаріна, точно навпроти Восток Газа через дорогу. Також на розвилці є (це все колишні Глуско).
А взагалі по містах є такі ж складнощі з 95-м бензом як у Дніпрі?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Черги в Києві після ракетних ударів кацапідарів, ніби люди збираються змиватись з міста... але після машин менше не стає, значить, не змились...😢
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Черги в Києві після ракетних ударів кацапідарів, ніби люди збираються змиватись з міста...
Ну не знаю. Я черги помічав тільки в день удару і трохи на наступний, як стадо баранів.
Так на цьому тижні двічі на ОККО заливався, черги тільки на кассі за хот догами, на колонках черг не бачив.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
webivan, а я про це й кажу - в день удару, зразу після закінчення тривоги, а то й в очікуванні відбою - барани на заправках.. :dash1:
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
А чего бараны-то, откуда желчь? Прилеты, возрастает спрос, появляются очереди. Когда алкогольный отдел перед НГ переполнен людьми - это тоже все бараны?
Или потому что типа все всем надо делать заранее? Так может, эти бараны зашли на красный, увидели, что такие опытные и уважаемые люди говорят, что проблем нет (а ведь и правда нет) и решают проблемы по мере их поступления?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Когда алкогольный отдел перед НГ переполнен людьми - это тоже все бараны?
Саме так. Будь яке споживання "в останній момент" "на кіпішу" - барани. І ті що гречку гребуть візками, так само.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А чего бараны-то, откуда желчь?
Бо прильоти стабільно раз в 1.5-2 тижні. Можна раз зробити запас і тримати повний бак, якщо переживаєш що буде дефіцит. А якщо кожен раз після прильоту бігти на АЗС як стадо і стояти бозна скільки у черзі, ну це стадний інстинкт властивий баранам. Тим більше що стабільно наступного для після обіду вже жодних черг.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Можна раз зробити запас і тримати повний бак
Не можна, я і так заправляюся без прильотів раз на декілька днів. Якщо саме прильот був, я звідкись їду і бензина менше половини бака, то заправляюся трохи раніше на всяк випадок, витративши на це додаткові пару хвилин.
Тим більше, як ти сам казав бозна скільки стояти нема де в Києві. Тобто є людина, яка накупила каністр, які стоять місяцями осідають, а є людина, яка не вкладала в додаткові ємності для зберігання, а робить все just-in-time, витрачаючи на це додаткові пару хвилин часу в зручний для себе момент. То хто з них баран?)
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
кстати, если кто юзает Авиас, есть "ненужные" пару сотен литров 95\95 про, предлагайте в личку размер дисконта ...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Щось по карті в Києві у авіаса тільки енерджи бензин в наявності та і то на карті він типу є на самій АЗС нічого немає, хто сьогодні по Києву катався як взагалі з наявністю 95 звичайного та дизелю на БеняАЗС?
 

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
Останні дні часто бачу їх затвореними, або з нулями на табло
 
Реєстрація
03.01.16
Місто
Киев
Щось по карті в Києві у авіаса тільки енерджи бензин в наявності та і то на карті він типу є на самій АЗС нічого немає, хто сьогодні по Києву катався як взагалі з наявністю 95 звичайного та дизелю на БеняАЗС?
после того как убрали скидку в 2 грн/литр вообще не вижу смысла в ависасе цены как у всех но у других если использовать их лояльность например фишка -2,5 грн/литр это будет уже 50,5/литр что и по качеству и по цене лучше авиас.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Щось по карті в Києві у авіаса тільки енерджи бензин в наявності та і то на карті він типу є на самій АЗС нічого немає, хто сьогодні по Києву катався як взагалі з наявністю 95 звичайного та дизелю на БеняАЗС?
после того как убрали скидку в 2 грн/литр вообще не вижу смысла в ависасе цены как у всех но у других если использовать их лояльность например фишка -2,5 грн/литр это будет уже 50,5/литр что и по качеству и по цене лучше авиас.
Все так тільки в мене на балансі сумарно біля 160 літрів бензину і 110 газу, бачу що треба їх забирати.
 
Зверху