Радиоточка

  • Автор теми sts7
  • Дата створення
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
а что им за это будет
Респект и уважение, очевидно же. Хотя даже в моих пердях ур1 принимается на трёх ФМ частотах и двух ам, так что проблема либо преувеличена, либо проблема отдельно взятых пердей.
 

andyz

Заблокирован
Реєстрація
16.04.19
Місто
Киев
Телефон
Nokia 210, LG Classic L18
я думаю, это вообще не проблема -- кому надо, поставит радиоприемник

просто, учитывая специфику форума, здешняя публика легких путей не ищет, поэтому предлагаются "профильные" решения с участием смартфона :)
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
я думаю, это вообще не проблема -- кому надо, поставит радиоприемник

просто, учитывая специфику форума, здешняя публика легких путей не ищет, поэтому предлагаются "профильные" решения с участием смартфона :)
У світі відбувається спрощення, у т.ч. в частині кількості використання електронних пристроїв.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
І в результаті ті, хто живе в одному смартфоні після обіду вже говорять "давай швидше, бо в мене батарея розрядиться".
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
я думаю, это вообще не проблема -- кому надо, поставит радиоприемник

просто, учитывая специфику форума, здешняя публика легких путей не ищет, поэтому предлагаются "профильные" решения с участием смартфона :)
У світі відбувається спрощення, у т.ч. в частині кількості використання електронних пристроїв.
Так наоборот же ,не давно читал ,что за 10 лет количество электронных приборов на человека выросло в дохрена раз.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
я думаю, это вообще не проблема -- кому надо, поставит радиоприемник

просто, учитывая специфику форума, здешняя публика легких путей не ищет, поэтому предлагаются "профильные" решения с участием смартфона :)
У світі відбувається спрощення, у т.ч. в частині кількості використання електронних пристроїв.
Так наоборот же ,не давно читал ,что за 10 лет количество электронных приборов на человека выросло в дохрена раз.
Це певно всілякі браслет-годинники, блінтус-навушникі та розумні авто.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
я думаю, это вообще не проблема -- кому надо, поставит радиоприемник

просто, учитывая специфику форума, здешняя публика легких путей не ищет, поэтому предлагаются "профильные" решения с участием смартфона :)
У світі відбувається спрощення, у т.ч. в частині кількості використання електронних пристроїв.
Так наоборот же ,не давно читал ,что за 10 лет количество электронных приборов на человека выросло в дохрена раз.
Тоді уточню: пристрої, якими рідко користуєшся, виходять з вжитку й переміщуються в гараж/комору/дідусям/звалище.

Так, звісно, замість брехунців у людей завелися голосові помічними чи хоча би блютуз-колонки, до яких приєднуєшся зі смартфону. Тоді як голосові помічники можуть самі запустити застосунок з радіо на запит користувача.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.04.15
Місто
Городок 81500
Телефон
Poco X3 NFC 6/128
А мене смішать індивідууми на ОЛХ, котрі намагаються продати ось ці брехунці, деякі за дорого :sumas:
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
А это ведь выход: что нужно от УР-1/2/3, чтобы умная колонка от Amazon/Apple/Google их включила без лишних вопросов?
Как раз на кухню бабушкам, заодно можно и погоду спрашивать, что они там ещё умеют.
Жаль, у нас они как-то совсем не распространены и нет локальных аналогов.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
А это ведь выход: что нужно от УР-1/2/3, чтобы умная колонка от Amazon/Apple/Google их включила без лишних вопросов?
Как раз на кухню бабушкам, заодно можно и погоду спрашивать, что они там ещё умеют.
Жаль, у нас они как-то совсем не распространены и нет локальных аналогов.
Локальний аналог якраз і є брехунець/фм/блютуз-колонка :)
Слухайте, про який ви аналог говорите? Це ж сервіс, а не динамік в пластиковій коробці з антенкою :)
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Слухайте, про який ви аналог говорите?
Типа тех колонок, что запилили «Яндекс», Mail.ru, СБРФ и подобные:
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
А это ведь выход: что нужно от УР-1/2/3, чтобы умная колонка от Amazon
Ничего особого, простая приложуха и поток по инету. Или запхнуть свой поток в что-то из коробки, Tunein например.
А вот кто инет в село на эту колонку будет поставлять большой вопрос. Если объяснять старшему поколению что такое точка доступа, то лучше уже блютус-колонка.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
А это ведь выход: что нужно от УР-1/2/3, чтобы умная колонка от Amazon
Ничего особого, простая приложуха и поток по инету. Или запхнуть свой поток в что-то из коробки, Tunein например.
А вот кто инет в село на эту колонку будет поставлять большой вопрос. Если объяснять старшему поколению что такое точка доступа, то лучше уже блютус-колонка.
Укртелеком/Інтертелеком/4ж 900МГц
 

ГВУ

Заблокирован
Реєстрація
27.09.19
Місто
Лемберг-Istanbul
Не допустимо, щоб репродуктор відключали!!!

бо як хто ЕМП вальне і всі мобіли йок

а радео є...
і стац телефон працює...так що сидіть тихо і не бухтіть...
і радуйтеся ! (с)

то правда що то коштує 60грн/міс?
 

ГВУ

Заблокирован
Реєстрація
27.09.19
Місто
Лемберг-Istanbul
ПС

і то повинно коштувати не 60грн/міс, а безплатно

ось так якось

люди за то податки плотют (ну в кого виходить)...
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
мобилы йок, радио йок..
На передающей стороне ламповые передатчики на частоту 150 - 500 МГц с амплитудной модуляцией , на приёмной детекторные приёмники . Никакое ЭМИ не берёт . И не благодарите ...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
мобилы йок, радио йок..
На передающей стороне ламповые передатчики на частоту 150 - 500 МГц с амплитудной модуляцией , на приёмной детекторные приёмники . Никакое ЭМИ не берёт . И не благодарите ...
Такий приймач?
 
Зверху