Реєстрація абонентів передплаченого зв'язку "Київстар"

Boss

Заблокирован
Реєстрація
26.12.10
Місто
Крым/Евпатория
Телефон
Iphone
На цій сторінці ви можете пройти ідентифікацію онлайн та за допомогою електронного підпису прив'язати свій номер телефону до документа, що посвідчує особу.
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Підкажіть, будь ласка, чи варто все ж таки реєструвати свій номер ?
Якщо він у вас фінансовий і в додатку тільки він - то можна. Якщо ж до нього НЕ прив'язані фінпослуги, важливі акаунти, в додатку Мій Київстар є ще номери (ваші чи родичів) - то не варто. Крім того, тре дивитися на профіль користування: наприклад, якісь дистанційні послуги по віддаленій заміні сімки можуть бути недоступні у випадку реєстрації (у Vodafone є така опція для підключення - щодо Київстара нехай проконсультують зареєстровані власники цього оператора).
 
Реєстрація
28.07.23
Місто
Ternopil
Підкажіть, будь ласка, чи варто все ж таки реєструвати свій номер ?
Якщо він у вас фінансовий і в додатку тільки він - то можна. Якщо ж до нього НЕ прив'язані фінпослуги, важливі акаунти, в додатку Мій Київстар є ще номери (ваші чи родичів) - то не варто. Крім того, тре дивитися на профіль користування: наприклад, якісь дистанційні послуги по віддаленій заміні сімки можуть бути недоступні у випадку реєстрації (у Vodafone є така опція для підключення - щодо Київстара нехай проконсультують зареєстровані власники цього оператора).
Номер один. Він же і фінансовий і акаунти на ньому.
Яка перевага і недоліки реєстрування номеру?
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Яка перевага і недоліки реєстрування номеру?
Основна перевага - додатковий захист від шахраїв. Він же один із недоліків - дистанційний перевипуск ускладнюється (іноді це незручно). Крім того, в Мій Київстар можна буде додати лише номери, що зареєстровані (передплата) та/або оформлені (контракт) на одну і ту саму особу (на вас).
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Також з реєстрацією не можна буде перекидати кошти на інші номери передоплати.
 
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
То все ж краще реєструвати чи ні ?
Решать только вам, но если у вас номер только один, да ещё и финансовый, а также у вас есть в шаговой доступности отделение КС, то почему бы и нет.
Можете также приобрести, на всякий случай, вторую симку любого оператора с выгодным для вас тарифом, даже если она будет лежать «на полке».
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
То все ж краще реєструвати чи ні ?
Я не бачу жодних переваг в реєстрації. Єдиний аргумент на користь цього - шахрайство з номером - ситуація у мому випадку суто гіпотетична.
Ну вкрали (чи загубив) смартфон (що вже бувало) - пішов та перевипустив сімку, це ж не проблема.
 
Реєстрація
07.08.23
Місто
Одеса
Яка перевага і недоліки реєстрування номеру?
Основна перевага - додатковий захист від шахраїв. Він же один із недоліків - дистанційний перевипуск ускладнюється (іноді це незручно). Крім того, в Мій Київстар можна буде додати лише номери, що зареєстровані (передплата) та/або оформлені (контракт) на одну і ту саму особу (на вас).
У мене зареєстрований номер. Додав ще два номери моїх родичів без проблем.
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
У мене зареєстрований номер. Додав ще два номери моїх родичів без проблем.
Я навесні пробував як зареєстрований номер додати до знеособлених (незареєстровані прп), так і, навпаки, до нього додати знеособлені - нічого не вийшло. Звертався в ЦОА - сказали, що ніц не вийде. Можливо, зараз умови змінились.
То все ж краще реєструвати чи ні ?
Якщо ЦОА чи офіційний дилер недалеко - завжди можна буде зняти реєстрацію, знову зробивши номер знеособленим. Тому, якщо дуже вже хочеться спробувати, можете зареєструвати.
пішов та перевипустив сімку, це ж не проблема.
Якщо глухе село - ще яка проблема: 200+ грн туди-назад і добре, якщо у місцевого дилера працюватиме система. В такому випадку, навпаки, краще не реєструвати і вдома тримати Smart Sim чи інший неактивований старпак для замінити сімки.
 
Реєстрація
07.08.23
Місто
Одеса
У мене зареєстрований номер. Додав ще два номери моїх родичів без проблем.
Я навесні пробував як зареєстрований номер додати до знеособлених (незареєстровані прп), так і, навпаки, до нього додати знеособлені - нічого не вийшло. Звертався в ЦОА - сказали, що ніц не вийде. Можливо, зараз умови змінились.
То все ж краще реєструвати чи ні ?
Якщо ЦОА чи офіційний дилер недалеко - завжди можна буде зняти реєстрацію, знову зробивши номер знеособленим. Тому, якщо дуже вже хочеться спробувати, можете зареєструвати.
пішов та перевипустив сімку, це ж не проблема.
Якщо глухе село - ще яка проблема: 200+ грн туди-назад і добре, якщо у місцевого дилера працюватиме система. В такому випадку, навпаки, краще не реєструвати і вдома тримати Smart Sim чи інший неактивований старпак для замінити сімки.
Я додавав номери у 2022 році. І у дружини так саме було. Не знаю чому так вам відповіли.
 
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
У мене зареєстрований номер. Додав ще два номери моїх родичів без проблем.
Я навесні пробував як зареєстрований номер додати до знеособлених (незареєстровані прп), так і, навпаки, до нього додати знеособлені - нічого не вийшло. Звертався в ЦОА - сказали, що ніц не вийде. Можливо, зараз умови змінились.
В том году потерял симку и приходил её восстанавливать с кардхолдером в ЦОА. Там было вообще без вопросов. Заодно, попросил зарегистрировать номер. Они сфотографировали паспорт-книжку, также предоставил им ИНН, но они сказали, что он им не нужен. В итоге, нигде нет в МКС, что я зарегистрированный абонент. Скорее всего, т.к. паспорт-книжка и нет загранпаспорта, то их система и не зарегистрировала. Через ДИЮ тоже не прошло.
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Artemov,
В итоге, нигде нет в МКС, что я зарегистрированный абонент. Скорее всего, т.к. паспорт-книжка и нет загранпаспорта, то их система и не зарегистрировала. Через ДИЮ тоже не прошло.
Я майже миттєво після реєстрації отримав смс, що я тепер зареєстрований абонент. І в іншому ЦОА попросив менеджера перевірити мій статус в системі - теж зареєстровано. Але буду мати на увазі, що й такі глюки можливі.
 
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
Artemov,
В итоге, нигде нет в МКС, что я зарегистрированный абонент. Скорее всего, т.к. паспорт-книжка и нет загранпаспорта, то их система и не зарегистрировала. Через ДИЮ тоже не прошло.
Я майже миттєво після реєстрації отримав смс, що я тепер зареєстрований абонент. І в іншому ЦОА попросив менеджера перевірити мій статус в системі - теж зареєстровано. Але буду мати на увазі, що й такі глюки можливі.
В принципе, можно было бы обойтись и без регистрации, но номер давний, ещё и финансовый с выгодным тарифом «База» со скидкой на 3 месяца и качество связи на высоте. Попробую пойти в другой ЦОА ещё раз с паспортом-книжкой у них зарегистрировать номер.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
З 24 листопада 2023 року для відновлення номера, який заблоковано через втрату SIM, абонентам передплати необхідно буде звернутися до фірмового магазину Київстар для ідентифікації особи. До цього усі вхідні, вихідні дзвінки та SMS будуть недоступні.

Такі зміни відбуваються задля виконання вимог чинного законодавства. Крім того, підтвердження номера убезпечує абонентів від будь-яких шахрайських дій, пов’язаних із крадіжкою особистих даних.

Якщо SIM заблоковано з інших причин (наприклад, виїзд за кордон чи пауза в обслуговуванні), на номер продовжать надходити SMS, а також будуть доступними вихідні дзвінки на номери екстрених служб та номери контактної лінії Київстар. Для розблокування картки у таких випадках не потрібно звертатися до фірмових магазинів, ідентифікація не обов’язкова.

Для блокування номера через втрату або з інших причин, варто звертатися за номерами 466, 477, 0800300466, а також на офіційні сторінки Київстар у соціальних мережах, у чат на офіційному сайті або до фірмових магазинів.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
З 24 листопада 2023 року для відновлення номера, який заблоковано через втрату SIM, абонентам передплати необхідно буде звернутися до фірмового магазину Київстар для ідентифікації особи. До цього усі вхідні, вихідні дзвінки та SMS будуть недоступні.

Такі зміни відбуваються задля виконання вимог чинного законодавства. Крім того, підтвердження номера убезпечує абонентів від будь-яких шахрайських дій, пов’язаних із крадіжкою особистих даних.
Тобто, якщо номер не блоковано, то процедури будуть такими, як раніше?
 
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
З 24 листопада 2023 року для відновлення номера, який заблоковано через втрату SIM, абонентам передплати необхідно буде звернутися до фірмового магазину Київстар для ідентифікації особи. До цього усі вхідні, вихідні дзвінки та SMS будуть недоступні.

Такі зміни відбуваються задля виконання вимог чинного законодавства. Крім того, підтвердження номера убезпечує абонентів від будь-яких шахрайських дій, пов’язаних із крадіжкою особистих даних.

Якщо SIM заблоковано з інших причин (наприклад, виїзд за кордон чи пауза в обслуговуванні), на номер продовжать надходити SMS, а також будуть доступними вихідні дзвінки на номери екстрених служб та номери контактної лінії Київстар. Для розблокування картки у таких випадках не потрібно звертатися до фірмових магазинів, ідентифікація не обов’язкова.

Для блокування номера через втрату або з інших причин, варто звертатися за номерами 466, 477, 0800300466, а також на офіційні сторінки Київстар у соціальних мережах, у чат на офіційному сайті або до фірмових магазинів.
Ну вроде, так было и раньше по припейдам. А если утерян контрактный номер вместе с кардхолдером, то просто представить им паспорт и назвать контрактный номер плюс номер лицевого счёта?
 

IgorBVS

Заблокирован
Реєстрація
18.09.20
Місто
Украина г.Ровно
Вы больные? Раньше просто увели бы номер, а теперь уведут со всеми персональными данными.
Відповідальність за атаку на Київстар взяли на себе російські хакери з групи «Сонцепьок»
За їхніми словами, команда хакерів проникла в мережу оператора і міцно закріпилася там. У ході атаки було знищено внутрішню мережеву інфраструктуру організації, яка забезпечує зв'язком не лише мільйони абонентів, а й ЗСУ.
Також пишуть, що їхнім хакерам дісталися особисті дані клієнтів компанії: ПІБ, паспортні дані та адреси. Йдеться про мільйони записів.
Крім того, нібито було знищено і бекапи — на доказ цього хакери надали скріншоти резервного копіювання, взятого під контроль сервера.
Варто зазначити, що у Київстарі спростовують витік особистих даних, - додав Інсайдер.
І хто дурачок? Лайкали там один перед одним "хейтерські" коментарі на мій допис. :ROFLMAO::apl:
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
З огляду на те, шо ти пророкував що уведуть номери з персональными даними, а наразі не сталося ні першого ні другого, то все ж мабуть ти.
А якщо подумати, що ти тільки що намагався це привести як аргумент, не розуміючи, що наразі ніяких номерів ніхто не уводив як мінімум, то стає вже дуже за тебе сумно
 
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
Вы больные? Раньше просто увели бы номер, а теперь уведут со всеми персональными данными.
Відповідальність за атаку на Київстар взяли на себе російські хакери з групи «Сонцепьок»
За їхніми словами, команда хакерів проникла в мережу оператора і міцно закріпилася там. У ході атаки було знищено внутрішню мережеву інфраструктуру організації, яка забезпечує зв'язком не лише мільйони абонентів, а й ЗСУ.
Також пишуть, що їхнім хакерам дісталися особисті дані клієнтів компанії: ПІБ, паспортні дані та адреси. Йдеться про мільйони записів.
Крім того, нібито було знищено і бекапи — на доказ цього хакери надали скріншоти резервного копіювання, взятого під контроль сервера.
Варто зазначити, що у Київстарі спростовують витік особистих даних, - додав Інсайдер.
І хто дурачок? Лайкали там один перед одним "хейтерські" коментарі на мій допис. :ROFLMAO::apl:
Ось тільки ніяких доказів що вони вкрали данні абонентів нема. Якщо б вони їх дійсно вкрали, то виклали би серед іншого скріни даних, але ж нічого і близко нема.
 
Зверху