Робота послуг 3Mob

  • Автор теми Alex
  • Дата створення
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Re: Обсуждение работы услуг Utel

youhim, это родная сеть ? Это жесть! как раз неделю-две как на КС спрыгнул, дорого, но скорость приличная и 2джи у них ничего. А на лайф знакомый с месяц назад жаловался что город плохо покрыт, может че изменилось. У КС тоже 3джи дырок по городу хватает,но хендовер в родной сети происходит быстро. Так что выбирать вам, а мтс ники сеть положат, в этом сомнений нет.
 
Реєстрація
15.01.09
Місто
Борисполь
Re: Обсуждение работы услуг Utel

К сожалению, у других операторов не нашел предложения 4,5 Гб/мес за вменяемые деньги.
 
Реєстрація
22.08.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone
Re: Обсуждение работы услуг Utel

youhim, виходить гроші перемогли якість інтернету, то чого тоді жалітися? Тримоб "забив" на свою мережу і чогось чекає.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Обсуждение работы услуг Utel

Это что же получается? В роуминге я сижу без интернета "потому что МТС" и в домашке я без интернета "потому что МТС"? Верните бл@ киевстар, там хоть как-то ползало!

А ти впевнений, що таке відбувається в рідній мережі Тримоба? Описані симптоми дуже схожі на роботу в мережі МТС. Може, таки, телефон вивалюється в роумінг до тракттористів?
 
Реєстрація
15.01.09
Місто
Борисполь
Re: Обсуждение работы услуг Utel

виходить гроші перемогли якість інтернету
На данный момент я потребляю около 4 Гб в месяц и плачу 70 грн. Киевстар, например, за такое количество хочет 500 грн. Я считаю что это мягко говоря дохрена.

А ти впевнений, що таке відбувається в рідній мережі Тримоба?
У меня тримоб установлен в ручном режиме.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Обсуждение работы услуг Utel

У меня тримоб установлен в ручном режиме.

Ну, значить, мтсники положили мережу. Співчуваю. Нічого не зміниться, поки мережа не розвантажиться природнім шляхом.
 
Реєстрація
15.01.09
Місто
Борисполь
Re: Обсуждение работы услуг Utel

Ну, значить, мтсники положили мережу.
Хочется надеяться что это просто временные технические неполадки. Больно внезапно начались проблемы. При перегрузе сеть бы постепенно ложилась.
 
Реєстрація
22.08.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone
Re: Обсуждение работы услуг Utel

На данный момент я потребляю около 4 Гб в месяц и плачу 70 грн. Киевстар, например, за такое количество хочет 500 грн. Я считаю что это мягко говоря дохрена.

Так що ж ти хочеш, за якість потрібно платити :D А якщо підійти творчо, проаналізувати використаний трафік, скільки там соц.мереж чи можливо звінки на інших операторів і підійде Київстар Смартфон+ за 95 грн чи 3G+ Смартфон М від life :), якщо не вистачить то докупити пакет інету.
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Re: Обсуждение работы услуг Utel

На данный момент я потребляю около 4 Гб в месяц и плачу 70 грн. Киевстар, например, за такое количество хочет 500 грн. Я считаю что это мягко говоря дохрена.

Может не зря тогда Киевстар за свое 3G хочет 500 грн...
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Re: Обсуждение работы услуг Utel

От тому і відносно пуста мережа Київстару, бо не кожному їхні послуги по кишені.

На каждое такое сообщение ("От у Лайфа и Киевстара пустые сети, по этому и такие скорости большие") мне хочется запостить эту собачку.
Относительно чего пустая? Если у того же Киевстара ёмкость сети в разы выше Тримоба, то это не значит, что у них пустая сеть
 

Вкладення

  • QuickMemo+_2015-08-04-12-39-52.png
    QuickMemo+_2015-08-04-12-39-52.png
    54.5 КБ · Перегляди: 171
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Обсуждение работы услуг Utel

Относительно чего пустая? Если у того же Киевстара ёмкость сети в разы выше Тримоба, то это не значит, что у них пустая сеть
Відносно МТС \Тримоб. Малось на увазі - доступність інтернету по ціні. В КС інтернет дорогий, тому там навантаження на Бориспільскі бс КС менше, ніж на Бориспільських бс МТС\Тримоб, де інтернет дешевший.
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Re: Обсуждение работы услуг Utel

raptor, ты знаешь точное количество пользователей Тримоб/Киевстара в Борисполе?
 
Реєстрація
11.04.09
Місто
Київ
Re: Обсуждение работы услуг Utel

kaev, кроме количества абонентов важна модель их поведенеия. Абоненты МТС, КС, Лайф в своей массе являются голос-ориентированными и создают совсем другую нагрузку.
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
Re: Обсуждение работы услуг Utel

Абоненты МТС, КС, Лайф в своей массе являются голос-ориентированными

Абоненты этих операторов скоро начнут менять свою ориентацию. Тримоб же тоже насильно своих переориентировал с голоса в интернет, хотя мог развиваться в другом направлении с форой в 8 лет.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Обсуждение работы услуг Utel

raptor, ты знаешь точное количество пользователей Тримоб/Киевстара в Борисполе?
Точна кількість - не показник. Абоненти мають бути не лише зареєстрованими в мережі, а користуватись послугами. Звідси і навантаження. Якщо сота загружена, значить є навантаження багатьох абонентів, тому сота тормозить. І навпаки, якщо сота не загружена, значить навантаження мале, значить, активних абонентів на ній висить мало, тому сота працює в штатному режимі, відповідно, є швидкість інтернету і голос не булькає. Якось так.
 
Реєстрація
26.11.08
Місто
PL/Киев
Телефон
Nokia 6021
Re: Обсуждение работы услуг Utel

Подскажите, есть ли международный роуминг на припейде?
 
Зверху