Робот-пылесос выбор

Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
Нужен робот-пылесос. Бюджет 4500-7000 грн. Моющий. Что сейчас смотреть? Также важно наличие аксессуаров
Смотрел

360 Robot Vacuum Cleaner C50-1.

Но в этой модели при влажной уборке нет всасывания.
Смотрел Ровенту за 6999 грн .Акция. Есть приложение(удобно),но незнаю как у ровенты с наличием щеточек и т.д.
 
Останнє редагування:

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
незнаю как у ровенты с наличием щеточек и т.д.
а погуглить обзоры? и видосы обычно есть.

с таким бюджетом трудно выбрать, внятное от 10 тыщ где-то начинается. Сам хочу подешевле ))
 
Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
незнаю как у ровенты с наличием щеточек и т.д.
а погуглить обзоры? и видосы обычно есть.

с таким бюджетом трудно выбрать, внятное от 10 тыщ где-то начинается. Сам хочу подешевле ))
предпочитаю слушать реальных людей на форумах. Среди них попадаются ,которые ремонтируют или запчастями торгуют. На ютубе много общей информации,или покупные обзоры
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Користуюся Ecovacs Deebot Slim 2. Робот без навігації, але свої функції виконує. Є всмоктування при вилогому прибиранні, але треба самостійно змачувати ганчірку. Додаткові щітки вже у комплекті
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Себастьян Перейро нічого не маю проти.
Треба з навігацією, купляй з нею. Я тільки розповів про свій досвід. Для мене головне інше
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
Для самих простих задач який аппарат є сенс брати в маленьку квартиру?
Дивлюся, ціна на роботи починається з 500 грн. 🤔

Можу сказати за суббренд сяомі Viomi - ну таке... Багато разів глючила карта. Все по новому зсувати в квартирі 100+ м² - не сама краща розвага. Часто застряє під кріслами, не зважаючи на лідар. Брався як брендовий і з можливістю заміни озвучувати. Не виправдав очікувань.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
ціна на роботи починається з 500 грн.
500 грн - это наверное, что-то типа игрушки моего детства, машинки на батарейках, которая после столкновения с препятствием поворачивала в случайном направлении и продолжала движение до следующего препятствия.
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Дивлюся, ціна на роботи починається з 500 грн.
це шось зовсім дешево, на РП фільтра коштують від 500 грн
от же ж я дурний, бо купив собі набір, якого мені вистачить на увесь термін служби РП

1712645308366.jpeg

дожився, відповідаю новорегам :LOL:
 
Реєстрація
22.03.11
Місто
Киев
Телефон
Google Pixel 6
от же ж я дурний, бо купив собі набір, якого мені вистачить на увесь термін служби РП
Вони бувають різної якості - від оригиналу до такого, що навіть не влізе туди куди мав би. Тому вихвалятися дешевкою - така собі доблесть..
 
Останнє редагування:
Зверху