Росіяни запустили на окупованих територіях супутниковий «Русский мир»

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Як повідомляє окупант на своїх сайтах, це безплатний пакет, спеціально створений для жителів Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей і Криму. Цей проєкт ворог впроваджував упродовж 2023 року. Жителі окупованих територій навіть після окупації могли приймати сигнал із супутників Hotbird 13, Astra 4a та Amos 3/7, на яких, окрім російських, є українські та європейські канали. Тому росіяни запустили пакет «Русский мир» на своєму супутнику Express-AT1 56, де немає жодної альтернативи.
У цей пакет входять 20 федеральних каналів, 10 регіональних каналів (тобто каналів, мовлення яких ведеться із Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей і Криму) та спеціально створені фільмові канали. Ці канали закодовані, їх відкриває лише той тюнер, який роздають росіяни. У комплект безплатного обладнання входить приймач NOVA01 з відповідним логотипом «Русский мир», супутникова антена, конвертер і карта доступу до перегляду.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Нема паспорта з "куркою" або "тарілка" не туди дивиться - на Колиму. Я не шуткую. Дімон-алкаш вже триндить про "вредителей".
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Ну роздадуть, а тарілку хто буде на 56 повертати?
Запустять експедицію з Єдра, яка перегортатиме антени.
на перегорнутих тарілках сигналу взагалі не буде :LOL:

Я памʼятаю, скільки скиглення було, коли XTRA перейшла на 9 градус.
Та й не багато Іванів полізе на багатоповерхівки в окупованих районах крутити антени пенсіонерам
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
vlad_g, за кабельне треба платити, а тут задарма.
omni, багато хто в Донецьку, Луганську та інших містах налаштовував собі 36 градус, щоб дивитися по шарі за копійки
 
Останнє редагування:

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Жесть яка, кому це треба? Ну тобто яким ватаном треба буть, щоб 24/7 дивитись Путлєра і компанію? А я впевнений, що навіть мильні серіали будуть перебиватися речами Хуйла, інакше б не було такої халяви.
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
24/7 дивитись Путлєра і компанію
Про що ви пишете? Жоден навіть найбільш запуйловський відморозок на болотах не дивиться тамтешнє тб 24/7.

А безкоштовна роздача тарілок та тюнерів на окупованих територіях :
1) робиться з метою задобрити тамтешнє населення (бо кожен любить коли щось дають нахаляву),
2) заср.ати їм мізки пропагандою.
3) дати добряче заробити на тій роздачі (відкатах) комусь з наближених до їхньої влади.

Що у тому визначніше - не беруся оцінювати. Ймовірно що все рівноцінно.

Плюс ще й будуть перевіряти з автоматами хто взяв та встановив, а хто ні. Як тут вище писали.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
багато хто в Донецьку, Луганську та інших містах налаштовував собі 36 градус, щоб дивитися по шарі за копійки
на 36 градусі є українські канали? бо я кажу за те що в Запорізькій області в деяких населених пунктах окупанти демонтували тарілки
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
omni, вибачаюсь, не побачив, що ця тема про українські канали та демонтаж тарілок в Запорізькій області
 
Реєстрація
24.01.22
Місто
Житомир
багато хто в Донецьку, Луганську та інших містах налаштовував собі 36 градус, щоб дивитися по шарі за копійки
на 36 градусі є українські канали? бо я кажу за те що в Запорізькій області в деяких населених пунктах окупанти демонтували тарілки
нема там каналів укр.мовою.
там 2 супутника, заглушили російський з верхніми частотами.
французський показує без проблем.
 
Зверху