Свавілля Інтертелекому

Реєстрація
01.04.10
Місто
Харків
Телефон
Nokia Lumia 929 vzw
Я перепрошую, а правила форума дозволяють активним користувачам залишати пости вигаданою мовою?
Якесь публічне знущання...
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
И не только это приложение, но и остальные номера так же весело, что есть печально для владельцев, блочит, ну и ладно.
Як я зрозумів, після фотки обличчя з паспортом більше взагалі не блочать.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Як я зрозумів, після фотки обличчя з паспортом більше взагалі не блочать.
Тогда это логично прописывать в изначальных условиях, а не после того как человек оплатил уже услугу.
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Як я зрозумів, після фотки обличчя з паспортом більше взагалі не блочать.
Я зареєстрував номер через ЕЦП і проблем не маю (сподіваюсь, і не матиму). Як правило, увесь місячний пакет хвилин за один дзвінок на один номер витрачаю й усе нормально.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Я зареєстрував номер через ЕЦП і проблем не маю (сподіваюсь, і не матиму). Як правило, увесь місячний пакет хвилин за один дзвінок на один номер витрачаю й усе нормально.
Про условия говорил изначальные, а там и слова нет про выше сказанное, что если вот так, то тогда... Клиенты жалуются на иное.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Нашёл такой сайт, копия официального семилетней давности и снизу SEO-спамерские статьи.
View hidden content is available for registered users!
Это кто-то из сотрудников балуется или спарсили и выложили без разрешения компании?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Нашёл такой сайт, копия официального семилетней давности и снизу SEO-спамерские статьи.
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

Это кто-то из сотрудников балуется или спарсили и выложили без разрешения компании?
Схоже, хтось архів на пам'ять зберіг :))
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Я зареєстрував номер через ЕЦП
Немаю я ецп 🙄Жаль Інтеру не підходять дані з ПБ чи моно. Лайфселл саме так персоніфікував, а Інтер так не хоче😔
В чому проблема зробити ЕЦП в тому самому ПБ?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Я не знав, що так можна. Підкажіть, будь ласка, як це робиться дистанційно?
Приват24 - розділ послуг Бізнес - генеруєш собі ключик і все. ;) PS: а шо пост дізлайкнув - реально є намахані церквонуті, що рахують це "печаткою Сатани" і тому подібне..))
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
PS: а шо пост дізлайкнув - реально є намахані церквонуті, що рахують це "печаткою Сатани" і тому подібне..))
Ну а чому ви ось так одразу на мене "релігія релігія...". Якщо в мене епц немає, то не означає, що якись "стопанутий". Гаразд, ймовірно я вас не так зрозумів і ви не мали наміру гнати на мене 😁

Дякую, що допомогли з ПБ👍
 
Зверху