Свавілля Київстар

Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
а разве сраный кс снимает ап сразу после попадания денег на счет? вроде же в полночь снимает????
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
вроде же в полночь снимает????
Именно , " вроде". Снимает в промежуток времени 00:00-03:00, если денег на этот момент на счёте нет, то снимет тогда, когда появятся
вот тварюки
спустя минуту после начисления тут же слизало
зачем тогда этот бред про снятие в полночь?
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
вроде же в полночь снимает????
Именно , " вроде". Снимает в промежуток времени 00:00-03:00, если денег на этот момент на счёте нет, то снимет тогда, когда появятся
вот тварюки
спустя минуту после начисления тут же слизало
зачем тогда этот бред про снятие в полночь?
Зняття о півночі тоді коли попередня ап сплачена.
 
Реєстрація
25.03.24
Місто
Zaporizhya
У кого то такое было? Сняли 5 грн за смс у матери. Впервые такое за лет наверно уже 19 номеру. Хотя она даже не умеет их писать и никогда не писала со своего номера. Проверил на всякий исходящие смс пусто. С миру по нитке как говорится.
 

Вкладення

  • 1.png
    1.png
    32.4 КБ · Перегляди: 72
  • 2.png
    2.png
    46.6 КБ · Перегляди: 72

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Krolya, в МКС можна побачити, на який номер пішла СМС.

Мав схожу ситуацію, але знімало 10грн - відправка ішла на номери США, у вихідних СМС теж нічого не було. По номерах пробив, що то авторизація Гугл-акаунта так працює, в деяких випадках.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Krolya, можливо викликала екстренні служби? Якщо Андроїд- там приховано йде смс‘ка з координатами.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Хотя она даже не умеет их писать и никогда не писала со своего номера
У меня тёща тоже не умеет, умеет только принять звонок и позвонить, княпнув на иконку. Но я постоянно снимаю с бесшумного режима, увеличиваю яркость экрана, в смс вижу отправленные наборы букв и знаков на сервисные номера КС, ПБ, zsu, KharkivODA... И всегда: "Не... Я не набирала, я вообще туда не заходила".
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
EvgenyTar, есть люди которые не могут набрать смс? Ну вот реально? Любит или нет вопрос другой, но не уметь.... У меня матери за 70, она прекрасно знает что такое смс. Может не знать мессенджеры, но не знать смс с трудом представляю.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Є такі люди. Люди, наприклад в 75 років є різні. Хтось смартфоном користується, планшетом, і навіть компом для інтернету. А є такі, кому в такому віці смартфон не підвласний. І процедура набору смс в кнопковому телефоні, це теж квест для декого. Не впевнений, що сучасна молодь одразу зможе це зробити на кнопковому телефоні.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Вперше за всю історію користування оператором стикнувся з дрібним шахрайством з їхнього боку. Залишалося після зняття абонплати 5 гривень і їх просто зняло за дзвінок в мережі тривалістю в 3 хвилини. І це при нарахованому пакеті послуг, а також при наявності інших дзвінків на даний номер в цей же день як до так і після вартістю 0 грн.
 
  • Wow
Реакції: idea

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Bester, більше схоже на те, що ваш телефон втіхаря відправив смс. Подивіться в історії МКС, чи не було вихідних смс.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Все, розібрався. Телефон не мій, а доньки. Даремно як з'ясувалося звинувачував Київстар. Хоча можливо й не зовсім. Брати за послугу "заплати за мене" в середині мережі 5 гривень, хоча при цьому можна просто скинути і передзвонити безкоштовно, ще те жлобство.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Все, розібрався. Телефон не мій, а доньки. Даремно як з'ясувалося звинувачував Київстар. Хоча можливо й не зовсім. Брати за послугу "заплати за мене" в середині мережі 5 гривень, хоча при цьому можна просто скинути і передзвонити безкоштовно, ще те жлобство.

Це не жлобство оператора.
Це одним впадло поповнити рахунок, а іншим аби шось натиснути і потім звинуватити когось :) хто заважав скинути і передзвонити??

Я вибачаюсь, але вже як є.
 
Зверху