Свавілля Vodafone

Котик

Заблокирован
Реєстрація
11.04.18
Місто
Львов
Ты чувствуешь важность и уровень идентификации в банке (!) и у оператора на номере припейда (где анонимность и обезличивание абонента)?
Если ты хочешь обезопасить себя, ты выбери для этого нужные средства (постпейд, например или отдельный личный припейд номер, для банковских дел). А если для получения денег с твоего банковского счёта, достаточно восстановить симку, то тут уже банк нормальный надо искать.
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
...у оператора на номере припейда (где анонимность и обезличивание абонента)?
Я, например, необезличенный и юридически получаю услуги персонифицированно (представь себе такое есть в Законе). Но сотрудники даже в фирменном магазине почему-то при замене карты на паспорт даже и не смотрят.

Даже на "Вашу думку..." писал, просили обосновать. Рассказал всю схему процедуры замены на предоплате и контракта, где изъян для зарегистрированной предоплаты — ответ был прост: "Мы с Вами не будет общаться пока не скажите кто Вам это всё рассказал".

Итог. Финансовый номер ушел к другому оператору.
 

Котик

Заблокирован
Реєстрація
11.04.18
Місто
Львов
Не надо велосипед просто придумывать и удивляться затем, почему это не работает))
 

Solid

Заблокирован
Реєстрація
04.10.17
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 6s
Или это очередной вброс для полива фекалиями оператора, для сбора лукасов?
Оператор сам в это жиденькое и падает, не исправляю свои глюки годами. :D

Добавлено через 1 минуту
"Мы с Вами не будет общаться пока не скажите кто Вам это всё рассказал".
Нужно было сказать, чудо красный форум помог. Заходите и вы к нам на огонёк.
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Нужно было сказать, чудо красный форум помог. Заходите и вы к нам на огонёк.
Котег скажет, что нужно больше спать по ночам.:feel:

Добавлено через 5 минут
Не надо велосипед просто придумывать и удивляться затем, почему это не работает))
На человеческом русском это значит:
https://youtu.be/KsUBeKKxyEE?t=2m36s сказав(ла):
-ах ты скотина!
-и мне не стыдно!
 
Останнє редагування:

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Если ты хочешь обезопасить себя, ты выбери для этого нужные средства (постпейд, например или отдельный личный припейд номер, для банковских дел).
Абсолютно не гарантія в водафоні! Я описував процедуру як мій контрактний номер умикнули, і тільки швидко піднятий скандал допоміг його повернути. Причому виписку по рахунку за період "відчуження", ні деталізацію дій по номеру ці козли так і не дали, послали на йух в поліцію

Добавлено через 9 минут
То хто все таки не може забезпечити безпеку - Приватбанк чи Водафон? [MENTION=20238]Котик[/MENTION]
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Dfg, ти про ту історію на форумі писав, але потім коли я почав тебе детально розпитувати, ти в подробиці не вдавався і про результат так і не розповів. Номер тобі таки повернули? Що в ВФ говорили з цього приводу? До поліції таки звертався?Ти намагався самостійно зробити деталізацію через інтернет-помічник? Там щось видно було за той період?

То була якась виключна історія, бо більше нічого подібного ніде не зустрічав по контракту.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Dfg, ти про ту історію на форумі писав, але потім коли я почав тебе детально розпитувати, ти в подробиці не вдавався і про результат так і не розповів. Номер тобі таки повернули? Що в ВФ говорили з цього приводу? До поліції таки звертався?Ти намагався самостійно зробити деталізацію через інтернет-помічник? Там щось видно було за той період?
То була якась виключна історія, бо більше нічого подібного ніде не зустрічав по контракту.
І то не дивно. Пан ніколи не зустріне такого. Бо та історія або є вигадкою, або дуже неповна.
[що, всі готові? а щас палєтєлі тапкі]

Добавлено через 11 минут
Абсолютно не гарантія в водафоні! Я описував процедуру як мій контрактний номер умикнули, і тільки швидко піднятий скандал допоміг його повернути. Причому виписку по рахунку за період "відчуження", ні деталізацію дій по номеру ці козли так і не дали, послали на йух в поліцію
Добавлено через 9 минут
То хто все таки не може забезпечити безпеку - Приватбанк чи Водафон? [MENTION=20238]Котик[/MENTION]
Хоч я не Котік, та відповім.
Ну ясно, що Приватбанк. А як? Чи його хто примушує робити авторизацію СМСкою черех цей ворожий Водафон?
П.С. Людською мовою кажуть "убезпечити", а не ота абракадабра.
 
Останнє редагування:

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
І то не дивно. Пан ніколи не зустріне такого. Бо та історія або є вигадкою, або дуже неповна.
От цікаво звичайно. Сам Котик, який дійсно може легко перевірити чи була така історія (а думаю він знає що була) старанно промовчав, але одразу прилетіли 2 підлабузники, і почали репетувати 'САМ ДУРАК'.
Не люблю коли мене звинувачують у брехні - готовий надати номер події для перевірки і привселюдного вибачення. Задрали апологети ватафону:mad:
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Сам Котик, який дійсно може легко перевірити чи була така історія (а думаю він знає що була) старанно промовчав...
Він-то може, але за це можуть покарати. Скажемо так, служба безпеки і вона теж бажає премію :feel:

У тому випадку скоріше виник людський фактор. Але дуже прикро, що оператор не дав якусь компенсацію та тихо "замяв" справу :(
Усе напрошується одного висновку — не продумана сама програмна система ідентифікації абонента, як для абонентів передплати, так і для контрактних, корпоративних абонентів.

Можна реалізувати систему, коли для ідентифікації співробітник у поля вбиває дані з паспорту чи іншого документа, дані про які є в наявності, та при їх зходженні переходити до дій за номером чи карткою. Також залишити можливість проходження ідентифікації вручну (з наданням фотокопій документів тощо), але ввести жорсткий зі сторони служби безпеки (наприклад, вибіркова перевірка дій співробітника).

На жаль, для цього оператора поки що це казка :(
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
MASolomko, котик мастер бесконтактного боя по умозрительным ситуациям.
Предметные https://red-forum.com/showpost.php?p=1381242&postcount=3757 игнорирует.

Добавлено через 6 минут
Ватафон давно и самоуверенно встал на эти упрощенческие рельсы и ему везло, потому что приват динамил своих подопечных.
А теперь, когда приват гос, управляемый приезжим и ему(привату) придется платить.
То писульска "МТС не несет ответа за базар в случае нанесения прямого/косвенного ущерба" приобретет еще больший оттенок никчемности. Посмотрим.
А если кому есть что сообщить по теме мтс-овской упрощенки, думаю на приватовскую abuse@почта с радостью примут.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
От цікаво звичайно. Сам Котик, який дійсно може легко перевірити чи була така історія (а думаю він знає що була) старанно промовчав, але одразу прилетіли 2 підлабузники, і почали репетувати 'САМ ДУРАК'.
Не люблю коли мене звинувачують у брехні - готовий надати номер події для перевірки і привселюдного вибачення. Задрали апологети ватафону
Ну ось знову! Ти робиш вброс цієї історії на форум, а коли тобі задають уточнюючі запитання, то ти їх ігноруєш. І це вже двічі таке. Таке враження, ніби ти півправди розповідаєш, а про щось замовчуєш. Ти хоч сам щось зробив для прояснення ситуації?
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
От цікаво звичайно. Сам Котик, який дійсно може легко перевірити чи була така історія (а думаю він знає що була) старанно промовчав, але одразу прилетіли 2 підлабузники, і почали репетувати 'САМ ДУРАК'.
Не люблю коли мене звинувачують у брехні - готовий надати номер події для перевірки і привселюдного вибачення. Задрали апологети ватафону:mad:
Ой. Придивімося, хто тут насправді репетує? Менш емоційно, будь ласка.
Я, шановний Дфґ, є апологетом здорового глузду. А самий Водафон (разом з усіма иншими операторами) мені до сраки.
Історія про крадіжку контрактного номера надто непереконлива. Там точно чогось бракує.
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Goodok, якби ти читав, я описував, що вибачень не надали, виписку не надали, в міліцію я не звертався. Жінка (вона користувалася тим номером) змінила номер для привязки до привату. Щодо процедури повернення номеру, я також описав як відбувалися події, і їх відповідь я процитував. причому конкретно тобі https://red-forum.com/showpost.php?p=1248828&postcount=3210

Добавлено через 1 минуту
Історія про крадіжку контрактного номера надто непереконлива. Там точно чогось бракує.
Повторюю, готовий надати цифри того номеру Котику чи іншому представнику водафону в особисті, і хай вони прояснять ситуацію для всіх, в тому числі і для тебе
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Dfg, ти відповідь дасиш на мої запитання?
Номер тобі таки повернули? Що в ВФ говорили з цього приводу? До поліції таки звертався?Ти намагався самостійно зробити деталізацію через інтернет-помічник? Там щось видно було за той період?
Щодо "Що в ВФ говорили з цього приводу?" маю на увазі відмову наданні деталізації в магазині? Про інтернет-помічник ти щось чув?
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Номер повернули, але я мусив заблокувати через оператора (серед тижня я в Львові), а вже на вихідних пензлювати в офіс Франківська з паспортом і доказувати що я не лох. В магазині взагалі тупо відморозилися, сказали що їх робота тільки видавати сімки, і щоб я виясняв всі питання через Київ
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Dfg, там немає відповіді на всі ті запитання, які я тобі ставлю.
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Повторно питаю, чому Котик не хоче внести ясність в цю ситуацію, раз він так гарантував безпеку контрактних підключень водафон? І перестаньте замилювати і спускати тему. ці потуги виглядають як сучасні порохоботи в інтернеті на відмазуванні свого шефа:nenado:
 
Зверху