Свавілля Vodafone

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
Vodafone почав на свіжоактивованих номерах підключати інформаційні послуги без запиту з боку абонента:

Інформування про послуги та пропозиції від Vodafone та партнерів підключено. Деталі: www.vodafone.ua/ip

Відключити нескладно для тих хто не любить спам: *222*3#
 
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
Лупят часто по разным номерам всех операторов рекламу такси, бытовой техники, кредитов и прочее. Звонки котам и USSD запросы - всё до звёздочек и решёток. Причём есть номера абсолютно полочные и незвонящие, нигде не зарегистрированные и вставляемые исключительно в кнопкофон - и даже туда добираются со своим «маркетингом» (спамом).
Когда-то была тема спамить по емейлам, а теперь решили прямиком по номерам пройтись.
 
Реєстрація
02.08.10
Місто
Дніпро
Телефон
Iphone 13Pro
Лупят часто по разным номерам всех операторов рекламу такси, бытовой техники, кредитов и прочее. Звонки котам и USSD запросы - всё до звёздочек и решёток. Причём есть номера абсолютно полочные и незвонящие, нигде не зарегистрированные и вставляемые исключительно в кнопкофон - и даже туда добираются со своим «маркетингом» (спамом).
Когда-то была тема спамить по емейлам, а теперь решили прямиком по номерам пройтись.
Так в чому питання? Якщо попали під протер замовника- оператори й шлють. Бо є згода з вашого боку. Й самі так можете
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Отако розкажу свою історію було придбано 15 пакетів джойс старт з них було активовано 5 відразу решта припадали пилом чекали свого часу і тут дай думаю активую я пару штучок, а нє туто то було, решта тобто 10 штук вже всі водогон вдало умикнув їх у мене шляхом болкування, термін дії номерів до 31.12.2025.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Отако розкажу свою історію було придбано 15 пакетів джойс старт з них було активовано 5 відразу решта припадали пилом чекали свого часу і тут дай думаю активую я пару штучок, а нє туто то було, решта тобто 10 штук вже всі водогон вдало умикнув їх у мене шляхом болкування, термін дії номерів до 31.12.2025.
Напевно працівники до вас активували😅
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Треба перевіряти, бо невідомо, в кого він бере. Різні ділери по різному продають.
https://red-forum.com/threads/Термін-дії-номера-передплати-vodafone.22398/post-1422396
https://red-forum.com/threads/Чергові-зміни-в-умовах-тарифів-і-послуг-vodafone.22235/post-1408505
Post automatically merged:

дай думаю активую я пару штучок, а нє туто то було, решта тобто 10 штук вже всі водогон вдало умикнув їх у мене шляхом болкування, термін дії номерів до 31.12.2025.
про яке блокування мова? Бо
 
Останнє редагування:
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Треба перевіряти, бо невідомо, в кого він бере. Різні ділери по різному продають.
https://red-forum.com/threads/Термін-дії-номера-передплати-vodafone.22398/post-1422396
https://red-forum.com/threads/Чергові-зміни-в-умовах-тарифів-і-послуг-vodafone.22235/post-1408505
Post automatically merged:

дай думаю активую я пару штучок, а нє туто то було, решта тобто 10 штук вже всі водогон вдало умикнув їх у мене шляхом болкування, термін дії номерів до 31.12.2025.
про яке блокування мова? Бо
трохи дійсно тєкст по дибільному написав не блокування а деактивація сімок в кількості 10 штук.
 

Вкладення

  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    19 КБ · Перегляди: 70

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Треба перевіряти, бо невідомо, в кого він бере. Різні ділери по різному продають.
https://red-forum.com/threads/Термін-дії-номера-передплати-vodafone.22398/post-1422396
https://red-forum.com/threads/Чергові-зміни-в-умовах-тарифів-і-послуг-vodafone.22235/post-1408505
Post automatically merged:

дай думаю активую я пару штучок, а нє туто то було, решта тобто 10 штук вже всі водогон вдало умикнув їх у мене шляхом болкування, термін дії номерів до 31.12.2025.
про яке блокування мова? Бо
трохи дійсно тєкст по дибільному написав не блокування а деактивація сімок в кількості 10 штук.
Питайте в тих кого брали.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Питайте в тих кого брали.
питав толку мало як в писок :poop: набрав мовчить, спочатку казав дай номери і пак коди, дав сказав спробую активувати а потім після вияснення у меседжері і ще скрін про те що номери вже деактивовані, хлопець замовк, якщо ніц не зміниться в кращу сторону то приліплю повідомлення в темі шахрай на продавана.
 
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Питайте в тих кого брали.
питав толку мало як в писок :poop: набрав мовчить, спочатку казав дай номери і пак коди, дав сказав спробую активувати а потім після вияснення у меседжері і ще скрін про те що номери вже деактивовані, хлопець замовк, якщо ніц не зміниться в кращу сторону то приліплю повідомлення в темі шахрай на продавана.
Хай міняє той брак, то його проблеми.
 
  • Like
Реакції: idea

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Отако розкажу свою історію було придбано 15 пакетів джойс старт з них було активовано 5 відразу решта припадали пилом чекали свого часу і тут дай думаю активую я пару штучок, а нє туто то було, решта тобто 10 штук вже всі водогон вдало умикнув їх у мене шляхом болкування, термін дії номерів до 31.12.2025.

они вскрываются, активируются а потом заклеиваются так, что снаружи абсолютно ничего незаметно,
и проверить можно только позвонив на номер-
если он ещё запечатан и неактивирован, а при звонке слышно, что абонент вне сети,
то выводы вполне очевидны
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Питайте в тих кого брали.
питав толку мало як в писок :poop: набрав мовчить, спочатку казав дай номери і пак коди, дав сказав спробую активувати а потім після вияснення у меседжері і ще скрін про те що номери вже деактивовані, хлопець замовк, якщо ніц не зміниться в кращу сторону то приліплю повідомлення в темі шахрай на продавана.
Хай міняє той брак, то його проблеми.
Кажись домовивсь хоча б частково, бо може бути зовсім ніяк і що я йому зроблю аж ціле нічого, так сьогодні писав що дійсно пакети деактивовані і вроді згодивсь компенсувати, але скільки буде видно завтра.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
они вскрываются, активируются а потом заклеиваются так
навіщо це робити?
що я йому зроблю аж ціле нічого
подасте скаргу до платформи - він більше не зможе продавати під тим самим айпі.
Але теж таке – навколо купа магазинів, де можна купити стартові пакети, навіщо вам оті оелікси?
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
они вскрываются, активируются а потом заклеиваются так
навіщо це робити?
що я йому зроблю аж ціле нічого
подасте скаргу до платформи - він більше не зможе продавати під тим самим айпі.
Але теж таке – навколо купа магазинів, де можна купити стартові пакети, навіщо вам оті оелікс
Насмішив ОЛХ побарабану я не раз пробував подавати скарги так скажу то нічим паршивим не закінчувалось для продавця.
 
Зверху