Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Сумні думки про один популярний серіал:

1690193814884.png

Lida Sha:
Серіал "Слуга Народу" росіянин Кірющенко почав знімати "навесні 2015".
Це в той час коли в ДАПі ще не всі тіла Кіборгів були знайдені, коли на Донбасі гинули наші воїни…

Сценарій писали "у 2014 " - може в дні розстрілу Майдану?.. Може у дні боротьби за звільнення з окупації захоплених міст, можливо, в дні спроб звільнити Іловайськ?. А сцену розстрілу Парламенту - можливо описували в час героїчної оборони ДАПу?...

- Натомість в серіалі чинника російської агресії взагалі немає. Головні вороги - Євросоюз та МВФ, що мріють перетворити Україну на звалище ядерних відходів.

Тепер Кирющенко разом з Ткаченком визначає пріоритети українського кіно та теле виробництва, виділяючи сотні мільйонів на лайнопроекти своїх родичів та друзів
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
В мене завжди було якесь відчуття, що сумнозвісний серіял про Голобородька - це не комедія, і навіть не драма, а добре спланована та срежисована антиукраїнська ідеологічна діверсія. Накшталт нацистських "Вічного жида", "Єврея Зюсса" або совкового "Великого громадянина". IMHO.
 
Реєстрація
11.08.23
Місто
Київ
Поділіться, будь ласка, цікавим серіалом про криміналістів. Мо я щось пропустила?
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Реєстрація
11.08.23
Місто
Київ
Поділіться, будь ласка, цікавим серіалом про криміналістів. Мо я щось пропустила?
«Дживс і Вустер», будь ласка.
І там про криміналістів?
Post automatically merged:

Поділіться, будь ласка, цікавим серіалом про криміналістів. Мо я щось пропустила?
«Дживс і Вустер», будь ласка.
?
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-08-14-15-21-45-419_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-08-14-15-21-45-419_com.android.chrome.jpg
    221.8 КБ · Перегляди: 24

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Реєстрація
11.08.23
Місто
Київ
Поділіться, будь ласка, цікавим серіалом про криміналістів. Мо я щось пропустила?
Мислити як злочинець, Кістки, Бруклін 9-9, 24 години...CSI?
Улюблені серіали, всі передивилась і не один раз)))
Дякую
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Поділіться, будь ласка, цікавим серіалом про криміналістів. Мо я щось пропустила?
Мислити як злочинець, Кістки, Бруклін 9-9, 24 години...CSI?
Улюблені серіали, всі передивилась і не один раз)))
Дякую
+ Body of Proof
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Поділіться, будь ласка, цікавим серіалом про криміналістів. Мо я щось пропустила?
Мислити як злочинець, Кістки, Бруклін 9-9, 24 години...CSI?
Улюблені серіали, всі передивилась і не один раз)))
Дякую
Harrow, Criminal Justice (UK), Dexter, crossing Jordan, Luther, How to get away with murder. :)
 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Детектив Монк.
Шукав щось легке, щоб в кінці дня трохи відволікатися.
Пілотна серія дуже сподобалася.
Ще й купу схожих фобій і нервових розладів головного героя знайшов у себе.
Від цього перегляд став ще цікавішим ))
 
Реєстрація
11.08.23
Місто
Київ
Прикольний серіал. В минулому році переглянула із задоволенням)))
Post automatically merged:

Детектив Монк.
Шукав щось легке, щоб в кінці дня трохи відволікатися.
Пілотна серія дуже сподобалася.
Ще й купу схожих фобій і нервових розладів головного героя знайшов у себе.
Від цього перегляд став ще цікавішим ))
Дякую. Треба спробувати
Post automatically merged:

Поділіться, будь ласка, цікавим серіалом про криміналістів. Мо я щось пропустила?
Мислити як злочинець, Кістки, Бруклін 9-9, 24 години...CSI?
Улюблені серіали, всі передивилась і не один раз)))
Дякую
+ Body of Proof
Дякую. Шкода, що мало)))
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ого які страсті-мордасті через якесь третьосортне гівно

Міський голова Коломиї Богдан Станіславський готує офіційний лист до керівництва українського телеканалу «ТЕТ» із вимогою публічно перепросити за створення стереотипної героїні у серіалі «Встигнути до 30». За сюжетом героїня Люба – уродженка Коломиї – розмовляє суржиком, не вирізняється особливими розумовими здібностями і манерами.

За сюжетом серіалу «Встигнути до 30» головними героїнями є троє жінок, які знайомляться в день свого 29-річчя в одному з київських барів. Їхні ролі виконують акторки Дар’я Петрожицька, Анна Кошмал та Анастасія Остреїнова. Саме героїня Анастасії Остреїнової – Люба з Коломиї – викликала бурхливі обговорення серед українців. Як повідомляє «Детектор медіа», цю героїню зображують як стереотипну уродженку села, попри те, що Коломия – це місто з населенням майже 63 тисячі мешканців, яке є адміністративним центром Коломийського району. Крім цього, Люба розмовляє не притаманним Прикарпаттю суржиком.
За стереотипізацію цієї героїні серіал вже отримав негативні відгуки від критиків та обурення мешканців Коломиї. 10 листопада міський голова Богдан Станіславський повідомив, що міська рада готує офіційний лист до телеканалу «ТЕТ» та авторів серіалу з вимогою якнайшвидше публічно перепросити за «спотворення, стереотипізацію та приниження образу людини-уродженки Коломиї». Він вважає, що серіал має бути «вилучений із інтернет-мережі» та більше не транслюватись на телебаченні.
«Повністю розділяю обурення коломиян щодо того, як у серіалі “Встигнути до 30” показали уродженку нашого міста, яку за сценарієм звуть Люба. Цей карикатурний, гротескний образ людини “з села”, побудований на найгірших традиціях зображення російською пропагандою українців, однозначно не співвідноситься з жителями Коломиї. Якщо автори серіалу вже так сильно хотіли створити персонажа з Коломиї, то необхідно було б поцікавитись специфікою та особливостями життя в нашому місті, яких у нас дійсно багато. Вони не такі примітивні, низькосортні та русифіковані, а самобутні та унікальні», – написав Богдан Станіславський у Facebook.
Додамо, що ані телеканал «ТЕТ», ані творці серіалу наразі публічно не коментували скандал із героїнею «Встигнути до 30». Прем’єра серіалу відбулась 23 жовтня, автори вже анонсували другий сезон, зйомки та показ якого заплановані на 2024 рік.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Просто треба виділити з бюджету ще 300 млн грн і зняти нові серіали про Коломию, з кращими героями, щоб затьмарити цей серіал.
Головне - вчасно і у повному обсязі виділяти кошти на серіали і тоді в країні все буде добре.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Коломия прикольна, щоправда мешканців міста не знаю особисто. А від ватного керівництва Г+Г нічого іншого й не очікував... методички в дії. Усі нормальні телевізійники давно звідти звільнились, або на фронті
 
Зверху