Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
31.07.10
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi Mi A2 Lite "Київстар 4G 125 2018" + "Індивідуальний"
Roman_UA, можна. заходите під одноразовим паролем, далі в пункт "Профіль" - "Редагувати профіль" - "Редагувати пароль"
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Как реально дістав Говностар!
Проблема має місце років 5-ть! Особисто я лишав 3 заявки за цей час - рішення немає.
Забув я сьогодні свій телефон з номером КС дома, але з собою є телефон з номером ІТ.
Вертатись додому вже далеченько, сусідня область, я вирішую поставити переадресацію через мій кс. Благо ці вилупки лишили можливість заходити в МКС старим способом за допомогою пароля, а не за допомогою СМС на телефон який не з тобою.
Ок, захожу в МКС, на рахунку достатньо коштів навіть для переадресації по 1,75 грн/хв. на прямий номер ІТ безперервно до кінця доби. Захожу в "Послуги та акції", далі в "Базові послуги - Переадресація голоса" та заповнюю "Безумовна переадресація (переадресовуються всі виклики)" на номер: +38094ххххххх, та натискаю "Встановити".
Приплили, от що я отримую на свій запит:
Введений номер має невірний формат або не відповідає умовам послуги
Далі пробую номер МТС, Лайф, Піплнет, Тримоб - ті самі яйця.
Проходить лише у випадку встановлення переадресації на номера мережі Говностара 67,68,96,97,98
Та сама проблема, з котрою я стикнувся вперше в 2011 році. З того часу тричі лишав заявки на виправлення - результат нульовий.
Ну думаю, вирішу проблему через встановлення переадресації на відстані через оператора. Телефоную 4662466 з 9-30, але "до побачення" всі оператори зайняті. Нарешті зв'язуюсь через меню зв'язку з контрактними клієнтами (в мене номер передоплати). Оператор вислухавши мою проблему вічливо радить встановити переадресацію на відстані через мій телефон, який лишився дома. Просто супер сервіс.

Добавлено через 4 минуты
Ооооо, супер, за 2 години я таки вийшов на живого оператора, Оператор уважно вислухав мою проблему та бажання встановити переадресацію на відстані повідомив, що зараз оператор не може встановити переадресацію і порадив спробувати знову в МКС вирішити цю проблему. Потім прийдя до тями взяв паузу для спроби вирішення даної проблеми.

Добавлено через 46 минут
В описі послуги знайшов дещо по моїй проблемі:
Як скористатися послугою

Щоб користуватися послугою «Переадресація виклику», потрібно зробити налаштування:

за допомогою меню мобільного телефону (розділи можуть називатися «Переадресація», «Переведення») необхідно вибрати тип переадресації і внести номер телефону, на який будуть переадресовуватися дзвінки;
за допомогою системи "Мій Київстар". Необхідно вибрати розділ "Послуги та акції" - "Управління послугами" - "Базові послуги" - "Переадресація голосових викликів", обрати тип переадресації і внести номер телефону (тільки номери мережі Київстар), на який будуть переадресовуватися дзвінки.

Виходить, якщо ви забули телефон вам або вертатись за ним, або в ЦОА відновлювати картку з цим номером, або купувати нову від КС (а за одно і телефон, якщо ваш не ЖСМ), або просити когось добратись до телефона та через USSD вже встановити переадресацію.
Переадресацію через оператора ВЖЕ не роблять.
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Оператору необходимо просто в системе самообслуживания указать на какие номера можно поставить перевод звонка... Хотя зачем вводить такое ограничение?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Tsa, на номера другого оператора работает другая услуга в "МойКС' - "Переадресации на расстоянии". Она безусловная. А услуга "Переадресация" - только на номера КС, но можно "играться" с условными переадресациями.
 
Реєстрація
21.08.12
Місто
Київ, Україна
Телефон
Pixel 7 Pro, Nothing 2
ну так правильно,
Базовые услуги - Переадресация голоса - только на Киевстар
Голосовые услуги - Переадресация на расстоянии - на любой номер

На КС в данном вопросе бочку катить можно разве что за не очень интуитивное оформление услуг, а не за функционал.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Кстати, да, раньше можно было установить номер для переадресации через оператора, теперь - только через Мой КС.
 
  • Like
Реакції: Tsa

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Kritik, дякую. Скористався "Переадресации на расстоянии" через МКС. От только не розумію чому це два різних оператори порадити не змогли.

5 лет для того, что бы прийти к этому :D
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
студент, тричі за 5ть років з цого приводу звернувся в КС, а відповідь отримав лише на форумі. Доречі перші два рази звернувся як абонент корпоративний. Тоді просто оператор встановив переадресацію.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Народ, у кого-нить AnyBalance или BalanceBy на данный момент обновляет киевстаровские балансы, ошибок нет?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
что-то эти спецы на буревертили и теперь архив заявок в МКС тянется только до октября 2015. А не предыдущие пол года-год, как раньше. (симка Бее)
 
Реєстрація
29.03.11
Місто
Киев
Телефон
Alcatel D920, Huawei U8110
СМС не получал?

Сьогодні Вам щастить! 3000 безкоштовних МБ для мобільного інтернету вже на Вашому рахунку. Цікавого Вам інтернет-серфінгу впродовж 60 днів. Залишок бонусних МБ: *118#виклик. Деталі за тел. 477*11

*118# показывает: Internet: zalyshok 5000 MB do 29.03.16;
 
Реєстрація
08.11.09
Місто
Чернігів
Телефон
Honor 3C
СМС не получал?

Сьогодні Вам щастить! 3000 безкоштовних МБ для мобільного інтернету вже на Вашому рахунку. Цікавого Вам інтернет-серфінгу впродовж 60 днів. Залишок бонусних МБ: *118#виклик. Деталі за тел. 477*11

*118# показывает: Internet: zalyshok 5000 MB do 29.03.16;

СМС не получал!
По *118# показывает: Internet: zalyshok 5000 MB do 28.03.16 :confused:
 
Зверху