Служби від Google

Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
у мене по подвійному тапу все виділяє
Це ти тільки що створив нотатку, а спробуй після цього перезавантажити смартфон і потім вже виділити. Буде вже не так.
Можливо, ще відіграє роль яка використовується клавіатура, у мене GBoard але не хотів би її міняти. А у тебе яка клавіатура на смартфоні?
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Captain, перезавантажив (але нахіба?). Клавіатура GBoard. Виділення працює, але є нюанс)
Якщо тапати на виділеному gAtb#29k$5f, то виділяє лише до #, на всіх інших частинах - виділяє все.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Довгий тап - виділити все, а потім відредагувати область виділення.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
а там шо нема двух кружочков, потянув за которые можно увеличить-уменьшить область выделения?
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Google Keep - якщо мова телефону англ, то календар Кіпа (при виборі дати нагадування) починається з неділі
Треба на декстоп версії в налаштуваннях google календаря поставити початок тижня з понеділка. Мало б спрацювати.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Щось Google хєрнею страждає. Вчора перепрошивав смартфон Poco X3 Pro і активував на ньому давній акаунт Google. Сьогодні Гугл видає, що вчора у мене був вхід на пристрій... Nokia 8. Перший вхід був вчора (коли я прошивку міняв). Каже: якщо не впізнаєте то давайте міняти пароль... Я безпеку люблю і про всяк випадок поміняв пароль. І со смартфона заново зайшов з новим паролем. Гугл пізніше сьогодні сказав, що я зайшов вже... на пристрої Motorola Z. І перший вхід на нього був теж вчора! Зрозуміло, що Гугл помилково або навмисно вважає Poco X3 Pro то за Nokia, то за Motorola. У мене як раз сімка lifecell стоїть в ньому, зайшов в Мій Лайфсел веб версія: показує, що мій пристрій таки незмінно Poco X3 Pro. Тоді нахєра Гугл таким займається? Він після зміни паролю навіть пропонував не робити вихід зі смартфона на який я вчора зайшов бо сам здогадується, що ніякий це не шахрай і не Nokia (Motorola)! Я все одно відв'язав на веб-сайті Гугл акаунта всі пристрої і заново зайшов (видав, що вже Motorola). :sneaky:
Поясніть: що це було з Гуглом?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Captain, ці повідомлення були одразу після входу? Айпі був теж ваш? Якщо так то може прошивки такі, щось там мутять
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
ці повідомлення були одразу після входу?
Невдовзі після входу. IP мій. І не міг окрім мене ще хтось зайти бо двохфакторна аутентифікація, і на пошту валять повідомлення про вхід. Прошивка xiaomi.eu (вона широковідома) бо рідна з рекламою і глючна, задовбала вже. І lifecell натомість бачить модель пристрою правильно. А то би він теж бачив Nokia (Motorola).
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У мене як раз сімка lifecell стоїть в ньому, зайшов в Мій Лайфсел веб версія: показує, що мій пристрій таки незмінно Poco X3 Pro.
Вообще не показатель. В 2022-м три или четыре месяца использовал симку Лайф в Redmi 4x. Вчера смотерл - по мнению Лайф до сих пор его использую .
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Вчора перепрошивав смартфон Poco X3 Pro
Чим прошивав? Бо підміною профілю можна моб видати за будь-який (так робиться перемога над гугльосервісами в плані роботи гаманця на рутованих девайсах)
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Чим прошивав? Бо підміною профілю можна моб видати за будь-який (так робиться перемога над гугльосервісами в плані роботи гаманця на рутованих девайсах)
Кастомна прошивка xiaomi.eu хоч і без рута. Так це через неї таке? Вони писали що роблять дещо для роботи гаманця Google Pay.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Selianka, не розумію про що мова. Почалось з того, що встановив мову смартфону англ. У веб-версії Кіпа все ок)
Я говорю про адресу в аккаунті Гугл. В мене приміром два ак. Один під британським номером, з адресою в Британії і відповідно через нього я можу качати додатки доступні лише в Британії.
В телефоні мова англ/британська, тому календар за замовчуванням починається з неділі. А в налаштуваннях календаря я ставлю часовий пояс Київ і країну Україна.
Саме ці налаштування я в мала наувазі.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Зверху