Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Я раніше замовив таку док станцію з алі
А можно ссылочку? Там случайно нет возможности с кнопки выключать зарядку, чтоб провод всегда был подключен, но по желанию выкл
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Щоб не спалити контроллер всякими китайськими блоками... На скільки він правий?
В мене колись павербанк Xiaomi на 20 000 спалив два кабеля, доки я не поняв що причина не в кабелях, а в павербанку.
В Lightning кабелях, навіть в самих дішманських є контролер, який не дасть спалити котролер айфона.
1715984506450.png
 
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
Я раніше замовив таку док станцію з алі
А можно ссылочку? Там случайно нет возможности с кнопки выключать зарядку, чтоб провод всегда был подключен, но по желанию выкл
Кнопочки нема .в мене блок постійно в розетці... Станція підключена до блока Базеус 30Вт. Мені дуже зручно . коли пізно лягяєш спати не треба шукати шнурок зарядки , поставив і телефон заряджається.. Якщо потрібно швидко зарядити то заряджаю шнурком. Станція постійно включена бо використовую ще як годинник і добре то що коли пропадає світло . годинник не збивається...З мінусів те що . добре булоб мати можливість зменшувати яскравість годинника в ночі..
Post automatically merged:

на 12 тий не знайшов
Post automatically merged:

В Lightning кабелях, навіть в самих дішманських є контролер, який не дасть спалити котролер айфона.
Можливо в цьому причина.. Раніше я писав що айфон по різному заряджається . в залежності як його підключити...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Кнопочки нема .в мене блок постійно в розетці... Станція підключена до блока Базеус 30Вт. Мені дуже зручно . коли пізно лягяєш спати не треба шукати шнурок зарядки , поставив і телефон заряджається.. Якщо потрібно швидко зарядити то заряджаю шнурком. Станція постійно включена бо використовую ще як годинник і добре то що коли пропадає світло . годинник не збивається...З мінусів те що . добре булоб мати можливість зменшувати яскравість годинника в ночі..
Спасибо, я просто целыми днями у компа, и телефон стоит на подобной штуке, но без зарядки, не хочу, чтобы в 100% все время долбился, мне было бы очень удобно, если бы была кнопка вкл/выкл и чтобы шнур все время был подключен, а для ночных зарядок использую такую
урвал нулевую на проме за 660 грн, нравится
Post automatically merged:

Можливо в цьому причина.. Раніше я писав що айфон по різному заряджається . в залежності як його підключити...
Вроде раньше встречались совсем дешман кабели без чипа, но по ним работала только зарядка, к ПК нельзя было подключить. Или что-то путаю))
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Вроде раньше встречались совсем дешман кабели без чипа, но по ним работала только зарядка, к ПК нельзя было подключить. Или что-то путаю))
Без чіпа айфон не пустить заряджатись.
1716013533826.png

скрін не мій, якщо що)
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Вроде раньше встречались совсем дешман кабели без чипа, но по ним работала только зарядка, к ПК нельзя было подключить. Или что-то путаю))
Без чіпа айфон не пустить заряджатись.
Переглянути вкладення 61602

скрін не мій, якщо що)
Я такого вже давно на китайських кабелях не бачив. Беру на продаж багато усяких baseus, ugreen.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Я такого вже давно на китайських кабелях не бачив.
Спочатку вони працюють, а з часом таке починається. Скоріш за все, стираються або закислюються контакти, а іноді бачив, що вигорає контакт живлення на lightning, бо дешевий китайський метал.
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
Чи ніхто не стикався із раптовою зупинкою зарядки на рандомних відсотках? Найчастіше в проміжку 50-60%. Зупиняється не щоразу при зарядці, а десь один випадок з п'яти. Гніздо легенько чистив. Зарядний пристрій наче оригінал.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
happy_stone, це ублюдочний "контроллєр зарядки" бібе мізки: то йому кабель не до вподоби, то аккум.
Якщо зможеш поставити "chargeLimiter.deb" https://github.com/lich4/ChargeLimiter/releases, то зможеш контролювати стан речей.
Будеш здивований, як часто, висячи на зарядці, це падло - "контроллєр" тратить батарею просто тому що так хоче/може.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
телефон стоит на подобной штуке, но без зарядки, не хочу, чтобы в 100% все время долбился
можна ж увімкнути функцію "захист акумулятора", і рівень максимальної зарядки обмежиться 80%.
Я такого вже давно на китайських кабелях не бачив. Беру на продаж багато усяких baseus, ugreen
відколи це baseus і ugreen стали дешманом? "китайський дешман" - це нонейм кабелі.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
можна ж увімкнути функцію "захист акумулятора", і рівень максимальної зарядки обмежиться 80%.
За день много раз дёргаю телефон, не вижу смысла насиловать аккумулятор старт/стопами зарядки без надобности.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Чи ніхто не стикався із раптовою зупинкою зарядки на рандомних відсотках? Найчастіше в проміжку 50-60%. Зупиняється не щоразу при зарядці, а десь один випадок з п'яти. Гніздо легенько чистив. Зарядний пристрій наче оригінал.
Попробуй заряджати стандартним 5в1а блочком і звичайним USB-A-Lightning кабелем. Може бути що контролер швидкої зарядки вимахується.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Почала іноді підтормаєувати інста, на відео.
пролистую ленту, фото норм, деякі відео норм, а в деяких починається розсинхрон звука з відео. Звук іде, а відео підторможує. Ніби на 0,75х наприклад, відтворюється.
що це може бути?
Айфон 11про. Памʼяті вистачає, оновлення останні стоять.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
заряджати стандартним 5в1а блочком
Це як їхати по автомагістралі на фірі з кобилою🫣це треш!!
Есть люди которые заряжают только так и таким способом берегут аккум, вот где треш. Я свою восьмерку продал после 5 лет использования с аккумулятором около 90%, да телефон не основной и зарядки не каждый день, например на самсах тоже никогда не парился, на ночь бросил на быструю и до утра на ней висит, в моем s20 который у знакомого, до сих пор родной аккумулятор, говорит ему вроде ок.
 
Зверху