Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
студент, Так на Андроїді що хочеш - те й ставиш, навіть якщо в магазині його нема.
В китайських версіях телефонів нема гугл сервісів, а без них багато додатків не працює навіть якщо їх встановити з apk, а ще на додаток до цього заборонені додатки Facebook, Twitter, Instagram и т.д.
Позвольте возразить, имею в наличии huawei nova 9 без гугл, инста и фейсбук отлично работают после установки апк и скажу больше без гугл сервисов работает большая часть приложений.А вот с айфоном такое не прокатит выше писали что удаляются приложения по политическим мотивам и штраф мокше они как то странно выплатили - лично я им теперь доверяю не очень
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Фахівці і користувачі чудояблочних девайсів, підкажіть будь ласка, невже не можна при наявності двох сім карт вибирати між ними перед кожним дзвінком, як це реалізовано в android?
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Фахівці і користувачі чудояблочних девайсів, підкажіть будь ласка, невже не можна при наявності двох сім карт вибирати між ними перед кожним дзвінком, як це реалізовано в android?
У контакта є селектор з якого номеру телефонувати, а також варіант "останній юзаний номер" (доступно на iOS17 і вище)
При наборі також є селектор номера (доступно на усіх версіях iOS).
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
rikky, але, на відміну від Айфону, за бажання, їх можна змусити робити.
Не завжди.
На айфони теж можна ставити додатки не з стора, це геморно, складно, часом не довго працюють вони але можливо.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
dzidzio, це я побачив. Є варіанти завжди перша сім картка, завжди друга і остання. Але якщо треба дзвонити на один і той же номер то з однієї картки, то з другої якось не дуже зручно кожного разу для цього в контакт заходити і обирати. Є ж нормальний функціонал як на андроїд який фактично скопійований зі звичайних колишніх дзвонилок дуосів. Ні треба всеодно якось по своєму все викрутити.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
dzidzio, це я побачив. Є варіанти завжди перша сім картка, завжди друга і остання. Але якщо треба дзвонити на один і той же номер то з однієї картки, то з другої якось не дуже зручно кожного разу для цього в контакт заходити і обирати. Є ж нормальний функціонал як на андроїд який фактично скопійований зі звичайних колишніх дзвонилок дуосів. Ні треба всеодно якось по своєму все викрутити.
Це ви так привикли на дуосі, і вам так здаться зручніше. І воно на перший погляд зручніше, але на практиці айфонівськй підхід зручніший.
На практиці, оце to be or not to be постійне вибирання з якої сімки телефонувати перед кожним дзвінком задовбує вже на другий день користування (я посидів троха на андроїді, то вже знаю), оскільки сценарію/мети для масових дзвінків на один номер протягом короткого часу з різних сімок ну принаймні в моїй голові і практиці - не знайшов. А якщо й потрібно зателефонувати комусь з іншої сімки то це робиться одним тапом, і задовбувати себе кожен раз вспливаючим питанням з якої сімки телефонувати заради того щоб раз колись подзвонити - ну це неефективно. Те вспливаюче вікно мене вибісило гірше чим реклама в Ютубі.
Ради розширення кругозору, а нашо часто телефонувати на один номер з різних сімок?
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
dzidzio, можуть закінчитись хвилини або термін дії пакету. І взагалі то в андроїді теж для кожного контакту можна як і в iOS обрати з якої сімкартки телефонувати по замовчуванню і тоді при дзвінку запитувати не буде. І також можна обрати сім картку для всіх дзвінків, якщо вже так дратує вибір. А у iOS обираєш сім картку для дзвінків, а дзвонить всеодно з іншої, бо останнього разу дзвонив на цей номер не з цієї. Як на мене якась повна дичина.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
можуть закінчитись хвилини або термін дії пакету.
Ну вот це те, про що я говорив. Цей вибір потрібен десь-колись, і зручніше вже в конкретному випадку перемкнути селектором, а ніж місяць терпіти вспливаюче вікно ради оцього одного разу.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
@dzidzio,для чого його терпіти, якщо на андроїд є аналогічний функціонал. І ще й набагато зручніший. От для прикладу закінчився пакет послуг і є бажання, щоб номер трохи поголодав. То це треба заходити в кожний контакт і змінювати номер для дзвінків. І коли поповнив все таки голодуючий номер, все треба робити в зворотному напрямку. А в андроїді можна просто обрати номер за замовчуванням для дзвінків і телефонувати буде постійно з нього.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
То це треба заходити в кожний контакт і змінювати номер для дзвінків.
в андроїді можна просто обрати номер за замовчуванням для дзвінків і телефонувати буде постійно з нього.
Для такого є основний рубільнік селектор, як в Андроїді. Він є в налаштуваннях.

1713560612490.png
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
marocks, та ніхто нічого не налаштовував. Була одна сім картка в телефоні, Київстар. Додав eSIM від Vodafone. Обираю його типовим номером, а дзвонить воно всеодно на всі номери з Київстар, бо раніше з нього дзвонило і у всіх контактах він як остання використана сім.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
бо раніше з нього дзвонило і у всіх контактах він як остання використана сім.
То є так, на всі номери які запам'ятало - буде дзвонити з того, який був вибраний раніше. На номери, які ти не дзвонив - буде задіяний вже "типовий номер".
Тут згідний, рубільнік працює в якомусь непонятному "смарт режимі". "Загнівающій Запад" керувався зрозумілою їм логікою, шо їм до якихось українських свинорилів, які економлять на абонці)
 
Реєстрація
25.03.24
Місто
Луцьк
marocks, та ніхто нічого не налаштовував. Була одна сім картка в телефоні, Київстар. Додав eSIM від Vodafone. Обираю його типовим номером, а дзвонить воно всеодно на всі номери з Київстар, бо раніше з нього дзвонило і у всіх контактах він як остання використана сім.
IMG_3276.pngIMG_3274.png
 
Реєстрація
25.03.24
Місто
Луцьк
Це другий відомий мені випадок, після Фортнайту, коли теоретичний недолік Айфона перетворюється в практичний.
А кацапські банки?
Про банки, то розробники вказують регіони, де можна встановити додаток. Можна через тех. підтримку попросити видалити додаток для українського магазину, але малоймовірно проканає
 
Зверху