Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
GLOOMER, а как сходу понять, у нас в магазах китайская версия или международная? Должны писать GLOBAL или что-то вроде того?
На 4 пда пишуть:
- по назві розрізняють: Ноут 4 - глобалка (в коробці є євровилка на зарядному пристрої), Ноут 4х - китаєць (в коробці є китайська вилка на зарядному пристрої ї перехідник на євророзетку);
- по наклейках на коробці і на телефоні розрізняють: глобалка на наклейці має написано 3 строчки - IMEI1, IMEI2, S\N(серійний номер); китаєць на наклейці має написано 4 строчки - IMEI1, IMEI2, MEID, S\N.
Принаймні зараз так розрізняють. Кілька підприємців, які маєть бізнес на продажі смартфонів з Китаю, мені таке ж казали. Також сказали, що на МТК Сяомі Ноут 4\4х з Китаю їм вже давно не присилають.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
GLOOMER, а как сходу понять, у нас в магазах китайская версия или международная? Должны писать GLOBAL или что-то вроде того?
я лично по коробке сразу же вижу ;)
на GLOBAL есть наклейка такая оранжевая и нет китайщины
Многие клиенты даже видя это все равно пытаются гнать беса с какими-то Антуту Шмуту и т.д.
Добавлено через 2 минуты
МТК Сяомі Ноут 4\4х з Китаю їм вже давно не присилають.
шо воно за пидприемци, если 4Х на МТК по сути даже не было, что им могли присылать то ? 4\64 брал только тот, кто не ориентировался в теме, это реально продажный "висяк", которые на Олухе до сих пор впариваются лохам под видом Снапа :rolleyes:

Добавлено через 5 минут
зарядное с евровилкой
не обязательно, у самого лежат GLOBAL с UK вилкой. Таким образом могут быть разные вилки, отличные от китайских ;)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
шо воно за пидприемци, если 4Х на МТК по сути даже не было, что им могли присылать то ?
Ну, я не уточнював, але думаю, що вони раніше продавали не лише 4х, але й 4 на МТК.

4\64 брал только тот, кто не ориентировался в теме, это реально продажный "висяк", которые на Олухе до сих пор впариваются
Так вони й зараз 4\64 не беруть. Беруть, максимум 3\32, і то, на багато рідше, ніж 2\16, чи 3\16.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ніяк не вдалося запустити інтернет на Ноуті 4Х, Міуі 9. Ніякі налаштування не проканали. Пробував білу руімку, яка працює в Редмі 2, і синю, яка працює в НТС 329. В Ноуті 4х голос працює на обидвох руімках, а інтернету нема. Руімки не перепрошивав. Відкатуватись на Міуі 8 поки не буду. Експерименти на даний час завершені.
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львов
Телефон
Mi 9T
Ніяк не вдалося запустити інтернет на Ноуті 4Х, Міуі 9. Ніякі налаштування не проканали. Пробував білу руімку, яка працює в Редмі 2, і синю, яка працює в НТС 329. В Ноуті 4х голос працює на обидвох руімках, а інтернету нема. Руімки не перепрошивав. Відкатуватись на Міуі 8 поки не буду. Експерименти на даний час завершені.

Если быть точнее , первые девятки работают , до версии 7.8.31 Надо смотреть что там в следующей, 7.9.7 китайцы намутили
 
Останнє редагування:

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
Подскажите, если по одной сим идёт разговор и звонят на вторую - есть какая то индикация?
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
Вышло. Я уже обновился. И всё точно как у Эппл. Новая версия = тормоза и лаги((
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Если быть точнее , первые девятки работают , до версии 7.8.31
будь ласка, уточнюй, що це твердження, наприклад, для Redmi note 4x.
У мене на молодшій моделі стоїть 7.11.6 і немає проблем з інетом на синій та білій руімках.
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
Ми А1. Всё рывками. Даже встроенное приложение телефон жутко тормозит.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Nikitos, это который сейчас в продаже с 4ГБ оперативы? :eek:
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
Да. 4/64. ОС занимает из 64 больше 10ГБ. Звонит сейчас, чёрный экран и играет музыка. Через секунду 10 появляется кнопка ответа на экране. Переключиться из приложения в приложение невозможно без нервов. В процессе телефон может полностью перестать отвечать на команды. Я так скажу, по сравнению с Ми А1 на андроид 8 айфон 4с на 9.3.5 просто летает как реактивная ракета!
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Вчора ходив в цоа Інтера, щоб запустити інтернет на Сяомі Редмі Ноут 4х, Міуі 9. У мене біла руїмка, 2015 року випуску, (встановлена зараз в Редмі 2), інженер її перепрошивав кілька разів, і в результаті інтернет ніяк не завівся, працює на Ноут 4х лише голос. На їхній тестовій синій руімці, 2017 року випуску, інтернет і голос запрацював зразу без жодних проблем. Висновок з цього такий: Редмі 2 працює лише на білій руімці, а Ноут 4х - лише на синій.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Ну это ж проблемы xiaomi а не интера :D
 
  • Like
Реакції: gav
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ну это ж проблемы xiaomi а не интера :D
Не треба тут сарказмом займатися, бо це дійсно, проблеми Сяомі, а не Інтера. Бо танці почалися після обновлення Міуі до 9 версії, а до того все працювало. 100% - китайці намутили. І ще: на моєму НТС 329, всі руімки працюють без жодних проблем. Тому, Інтер тут ніпричому.
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львов
Телефон
Mi 9T
Сижу на 8.2.10.0 на ней все работает замечательно . Поставил рут и к номеру прошивки дописал нолик , обновления перестало предлагать но глюки полезли ужасные , система андроид батарею жрет без меры . Прошил обратно офф и сейчас приходится предложения обновления смахивать , а так все работает замечательно
 
Зверху