EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
А ведь так всё хорошо начиналось..
Толи ещё будет. Лэй Цюнь возоминил себя Стивом Джобсом, а свою фирму - Apple.

Добавлено через 1 минуту
Якщо не Глобал звичайно...
Залочити назад не така вже і проблема :)
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
О, на RN5 завезли 9-ий Андроїд.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Mi 8 или MI 9 se? Основной акцент на камеру, телефон для жены. Или какие еще варианты в районе 10к?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
vlady, а50 по части камеры полное дно. Сам пользуюсь этим смартом. Тоже склоняюсь к ми8 из-за наличия там оптического стаба.
 
  • Like
Реакції: Stiv
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Напишу тут, бо стосується сяомі...Приїхав з роботи і побачив, що телефон не бачить сімкарту водафон. Витягнув і вставив слот, все окей. Але тепер почав ловити софтребути смарта. Тобто він не повністю перевантажується, а секунд 30 чорного екрану і робочий стіл. Грішу на те що сімка водафон багована...Можливо таке через неї чи ні? Телефон новий, не падав, не топився. Раніше проблем не було
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Матвєй, накати ту же прошивку сверху, что и сейчас стоит. Если не поможет, то стоит карточку сменить.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Матвєй, накати ту же прошивку сверху, что и сейчас стоит. Если не поможет, то стоит карточку сменить.
Та в мене крайній сток...Поки шити не хочу, бо в мене телефон з двома словами пам'яті для прошивки(АВ) тому там трохи геморно...Почистив сімку спиртом і протер ластіком...Якщо продовжиться, то зміню на Лайф і попробую як з ним вестиме...Мені сімку щоб змінити треба за 25 км в Ужгород їхати
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
[MENTION=14454]Матвєй[/MENTION], ну так в чем была проблема, в сим карте или телефоне?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Думаю в сім карті, протер спиртом і ластіком...поки тихо і без ребутів

Попробуй вставить в телефон сим карту другого оператора - если телефон не ребутится, значит проблема в сим карте...
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Попробуй вставить в телефон сим карту другого оператора - если телефон не ребутится, значит проблема в сим карте...
Ну так і планував, навіть взяв з собою сім карту іншого оператора. Але після тих маніпуляцій вроді ребути пропали...Спеціально встановив пін код на сім карту, щоб бачити чи були ребути в фоні. Спостерігаю далі
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
У меня такая проблема с ребутами, на Сяоми, наблюдалась на stable прошивке. Сменила на developer, пропали ребуты совсем.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Матвєй,спробуй акуратно підклеїти сімку скотчем зі зворотньої сторони для невеличкого збільшення товщини.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Матвєй,спробуй акуратно підклеїти сімку скотчем зі зворотньої сторони для невеличкого збільшення товщини.
Вона до речі в порівнянні з Лайф взагалі як в Китаї зроблена...економлять чи що?
 
Зверху