Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Але є одна хронічна проблема із жовтими плямами. Приблизно 1/4 тих смартів що я бачив мають жовті плями.
Ця хронічна проблема виникає, як правило, в одних і тих же користувачів. І вона мабуть, залежить від умов користування. Наприклад, - звичка носити телефон в кишені штанів, від чого він перегрівається.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
И звук как из унитаза при записи видео. Это у них программное, но почему-то не исправляют.
Хотя взял бы Mi A1, если бы в нем раздельные слоты были.

Например на МІ8 тоже такая проблема? Или там и с камерой и звуком все отлично?
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Xiaomi 11t + Vivo V29 L
І в мене на Redmi Note 5 звук в відео нормальний. І є ще в сім'ї Redmi 5A, також все добре. Схоже що на всій п'ятій серії Redmi звук полагодили. А то на всіх інших що були в користуванні (Redmi 4 prime, Redmi 3X та Mi Max 2) просто жах якийсь.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
На первом максе тож норм со звуком.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Мені звук в порта про зовсім не сподобався, особливо після того, як я запустив штатний еквалайзер(той що мяу) Він був як з металевої труби...Сьогодні через деблоад(чи як там) видалив мяу плеер і браузер...Звук тепер чудовий, принаймні через плей мюзік з сімейною підпискою. Камера пише звук гарно.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
S24+
Ложка лайна в бочку з медом.
Тижня 2 тому (оновлень не встановлював) почала 1-3 раза на добу відключатись SIM карта в другому слоті телефона. В налаштуваннях будь яка інформація про робочу карту в другому слоті була відсутня. Рестарт телефона допомагав.
На днях поміняв місцями карти в слотах. Три дні протримався без відключень, але сьогодні вже RUIM яка була у другому слоті "загубилась".
За майже 2 роки роботи телефона таких проблем не було.
Redmi NOTE 3 PRO
Android 6.0.1
MIUI 9 Global 8.5.19
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Tsa, Бутерброд с симкой не делал?
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
S24+
EvgenyTar, НІ, бажання зробити "бутерброд" відпало коли для переносу додатків на флешку потрібно було рутувати телефон.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
S24+
superpuper, SIM - Kиївстар, RUIM - Інтертелеком. Відвалюються обидві, але у другому слоті. Я читав що є певні проблеми з SIMками Kиївстар, але мій екземпляр простояв без проблем у другому слоті з квітня (після ВФ, який там без питань пропрацював півтора роки)
 
Реєстрація
27.03.15
Місто
Тараща
Телефон
Realme 6
була аналогічна проблема з сімкою київстара в другому слоті. замінив стару сімку на нову в липні 2017, нова попрацювала 3-4 місяці і вийшла з ладу. замінив знов на сімку 4g працює. Читав що була партія проблемних сімок, трохи тонших за стандарт.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Якщо сімка тонша - я вище в темі писав, як це виправити. Зробили - кілька місяців все норм.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Тоже с Киевстаром была такая беда, бесплатно заменили сим, и теперь проблемы уже как пол года нет
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
S24+
Maxxx, не мій варіант, бо в першому слоті живе КС без проблем, а у другому вже ІТ вдруге за добу зникає, хоча до цього ця руімка ІТ гарно себе почувала більше року в першому слоті.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco F6
Треба зробити вибір мережі 3G/4G з вибором 4G по можливості. 3G це мається на увазі UMTS. Як краще вибрати: LTE/UMTS auto (PRL) або LTE/WCDMA і яка буде різниця між цими варіантами? Начебто це одне і те ж?
Як зробити щоб після перезавантаження девайсу ці налаштування не збивались?
 

Вкладення

  • налаштування.jpg
    налаштування.jpg
    160.8 КБ · Перегляди: 46
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Xiaomi зареєструвала новий бренд для смартфонів

Китайська компанія Xiaomi випускає мобільні телефони під брендами Mi і Redmi, але нещодавно подала заявку на товарний знак для третього бренду.

Новий бренд називається POCOPHONE, і перший телефон під цим брендом вже пройшов сертифікацію, пише GizmoChina.

За словами джерела, Xiaomi подала заявку в ЄС на товарний знак POCOPHONE ще в кінці травня. Таким чином, є висока ймовірність, що випущені телефони під цим брендом з’являться в Європі.

Крім реєстрації товарних знаків, Xiaomi вже працює над першим пристроєм для запуску під новим брендом. Повідомляється, що якийсь телефон з номером моделі M1805E10A був сертифікований NCC Тайваню минулого тижня.

За даними NCC, пристрій виготовлено компанією Xiaomi Communications Technology Co., Ltd, але замість Redmi або Mi як торговельна марка в документах вказано POCOPHONE.

Специфікації пристрою невідомі, але документ NCC показує, що він підтримує смуги FDD-LTE 3, 7 і 8. Він також підтримує GPS, ГЛОНАСС і BeiDou.
 
Зверху