volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
Мене в ньому не влаштовує тільки е-сім
Чому не влаштовує, ціну завищує?
Скоріш відсутність другої фізичної не є-сім
Современные технологии.

У меня в s21 несколько есим разных стран стоят. Очень удобно, не нужно кучу пластика хранить.
Заехал в страну, переключил ползунок, работает))

Мне удобно.

Очень хороший аппарат galaxy m52, на олх можно найти за 7-8 тысяч в идеале и с комплектом.
Там две физические сим карты
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
У мене його немає, просто заглядаюсь на нього
Отримав це чудо техніки. Модель XT2343-6 - 12/256 та 6000 батарейка в зеленому кольорі. Після Redmi Note 11 дуже приємні враження, якесь відчуття надійної цеглинки в руці, хоча більша вага не особливо відчувається. Габарити, практично ті самі, що й в Redmi, трохи товстіший. Телефон підхопив Turbo charge від Baseus через кабель Ugreen, дуже тішить, що не пішли слідом Сяомі, котрі дозволяють тубо зарядку тільки на рідних зарядних.
Екран відчутно кращий, як на мене, якісь смачніші кольори та вища яскравість. Сканер на кнопці швидкий, спрацьовує суттєво краще, аніж в Сяомі. Звикаю до жестів. Був період, коли користувався Moto X4, то ж з жестами знайомий.
Дивно, але після переносу банківські додатки та ще кілька АПК підхопили сканер пальця, переносив через Type-C - Type-C кабель.
Звук незвично гучний, довелось скручувати понад половину.
Загалом, приємні враження від робочого апарату. А враховуючи те, що обійшовся в 7939 грн. з захисним склом, то дуже навіть хороша річ.
 

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
Чи можна в moto G32 примусово зробити режим мережі 4G only? Планується використання в сільській місцевості. Телефон ще не куплений
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Чи можна в moto G32 примусово зробити режим мережі 4G only? Планується використання в сільській місцевості. Телефон ще не куплений
Через сервісне меню - робиться на будь-якому Андроіді. Але по-моєму може скидатись при перезавантаженні.
 

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
Це те що*#*#4636#*#* ? А в меню немає? Бо телефон для батьків. Якби можна було б обійтися без сервісного меню
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Це те що*#*#4636#*#* ? А в меню немає? Бо телефон для батьків. Якби можна було б обійтися без сервісного меню
В меню немає. Яка комбінація не знаю. Відкриваю його через додаток з маркету
Без сервісного меню - не обійдешся, може хіба на альтернативних прошивках. Але я вже років 5 за ними не слідкую.
 
Реєстрація
02.11.11
Місто
Ковель
Телефон
Motorola g54
Зацікавила модель g54 5g 12/256. Зараз можна взяти за 7499.
Старенький чотирирічний смарт потребує ремонту.
Думаю придбатий новий. Може хто користується підскажіть плюси-мінуси
 
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
2 kvantov: Ну, як мінімум, прочитайте дві останні сторінки теми (починаючи з посту 350) - більше половини обговорень саме про цю модель. Я особисто задоволений як слон)))
 

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
А вот если бы ещё и слот был бы под 2 физические сим-карты, плюс e-sim. То вообще огонь 🔥 был бы.
Зачем?
Е сим можно до 5 штук записать. По крайней мере на самсе. А на мотороле, не знаю, сколько можно е сим
 
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Сегодня опять подняли цены на Motorola g32 8/256Gb Mineral Grey. Вчера вместо 7499грн. ставили цену 5999грн. Сегодня 6999грн. Есть вариант 5990грн., но есть нарекания на задержку товара и 5490грн. - уценёнка (повреждена упаковка). Есть 6799грн. каких-то контор. А так везде 6999грн. Думаю, через месяц на новогодние вернут снова акционные цены на уровне 5999грн. Раз цены подняли, значит спрос на данный аппарат от Motorola есть.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Чи можна в moto G32 примусово зробити режим мережі 4G only? Планується використання в сільській місцевості. Телефон ще не куплений
для 1-й сим можно выбрать только 4G, для 2-й сим только 3G или только 2G и всё вместе 2g&3g&4g
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
сьогодні почали розсилку 13 відра
Це на г32?
Це буде на всі телефони? При оновленні на 13-й андроїд вся інфа зберігається как на айфонах, чи треба якісь бекапи робити попередньо?
попереднє оновлення на іншому Motorola пройшло саме так, що вся інформація зберігалась, користувач ніяких дій не виконував.
як буде цього разу невідомо. але IMHO буде все зроблено як і минулого разу, зручно для користувача.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
vitaminC, у дружини при одному з оновлень відвалився сканер пальця. Допомогло лиш прошивка з нуля
Post automatically merged:

Тара, я вичитав, що кілька людей вже отримали і тестують. Оновлення в моторола зазвичай хвилями. Має оновитися без втрати даних
Всі нововведення 13 відра і моторола для ж 322. Сорян за говносайт
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Допомогло лиш прошивка з нуля
А можна більше інформації по даному питанню, як саме воно було вирішено? Вдалось перевстановити саме останню версію чи потрібна була повна перепрошивка смарта? Поскільки за отриманою інформацією від спеців по ремонту смартфонів, то повна перепрошивка саме Motorola дуже складна, тому мало хто за неї береться.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
drifter, з сайту моторола скачуєш програмку для прошивки, вона її підтягує(конкретно для твоєї версії моделі і в режимі фастбут прошиває. Не складніше ніж на айфонах чи тих же сяомі
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Не складніше ніж на айфонах чи тих же сяомі
Якраз так не сказати по відгуках форуму, на який відбувся перехід по вказаній зсилці та введенні назви моделі смартфону.:sneaky: На багато запитань користувачів щодо оновлень ОС, представники виробника не пропонують вирішення та й самих програм прошивок не надано. Можливо, що там не всі моделі представлено, а шукав по Motorola Defy (2021).
Також, попередній раз запитував інформацію по прошивці: було перевстановлено оновлення чи повністю перепрошито ОС? Судячи з тексту, ймовірно, що тільки оновлення...:unsure:
 
Зверху