Статистика кількості абонентів мобільних операторів

Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

Всего 25, включая иносранные, из них 3, к-ыми пользуюсь регулярно.
Я удивился почему проникновение 129%, если население 42,5 млн, а не 45,5, как получается из статистики.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

lite, не враховані абоненти трьох інших операторів.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

lite, не враховані абоненти трьох інших операторів.

Тобто проникнення розрахували тільки виходячи з абонбази слонів, а загальну кількість вказали правильно?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

lite, дуже схоже саме на це.
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

Абонентська база Lifecell та Київстар зменшується, абонентська база Vodafone росте.
http://www.epravda.com.ua/news/2016/07/29/600774/
Люди розуміють який оператор найкращий.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

Сам то статтю читав? Лайф взяли данні від тепер, а ватафона з початку року, коли був на нього ажиотаж..."люди розуміють"...тепер з новими тарифами і "покращенням" будем бачити що там люди розуміють))))))
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

матвей, Київстар теж від початку року
Найбільший оператор мобільного зв'язку "Київстар" зафіксував на початку року помітне зменшення клієнтської бази
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

матвей, Київстар теж від початку року

Отож...Він теж в той момент закривав старі тарифи і відкривав "покращені" тому...
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

тепер з новими тарифами і "покращенням" будем бачити що там люди розуміють))))))

Я думаю що люди не такі дурні як деякі думають про них, і не будуть змінювати Vodafone через подорожчання на 5грн.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

Я думаю що люди не такі дурні як деякі думають про них, і не будуть змінювати Vodafone через подорожчання на 5грн.

Через подорожчання може і ні, а от через якість і покриття так! До чого можна було опуститись, якщо наша міська рада звернулася в уцдр і регіональне управління мтс через відсутність звязку або погане покриття?! За що тоді їм платити більше,а?
 
  • Like
Реакції: vano
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

Отож...Він теж в той момент закривав старі тарифи і відкривав "покращені" тому...

Не думаю що Київстар та Lifecell запропонують абонентам кращі пропозиції за Vodafone

Добавлено через 3 минуты
Через подорожчання може і ні, а от через якість і покриття так! До чого можна було опуститись, якщо наша міська рада звернулася в уцдр і регіональне управління мтс через відсутність звязку або погане покриття?! За що тоді їм платити більше,а?

Та все ж покриття Vodafone набагато краще за покриття інших операторів, бо в інших операторів ще гірше. Наприклад у Lifecell у мене взагалі покриття немає ніякого, 10 років я дзвонив у Life щоб він мені зробив покриття, і його так і нема. Натомість у Vodafone у мене вже навіть 3G є, тому для мене Vodafone святий що стосується покриття.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.11
Місто
Киев
Телефон
Alcatel D920, Huawei U8110
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

http://www.epravda.com.ua/news/2016/07/29/600774/
Люди розуміють який оператор найкращий.

Из статьи: Частково це було пов'язано з тим, що на початку року досить велику кількість сім-карт Vodafone скупили спекулянти, щоб перепродати в Європу.

+ многие купили для звонков с Украины в ту же Европу. Так что по результатам демпинга так и не скажешь о наилучшести оператора.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

Якшо у ватафона покриття ліпше ніж у київстар(глобально) то говорити з тобою більше не бачу необхідності!Можливо саме в твоєму місті все добре, у нас офіційно 3ж запущений, але працює тільки в центрі міста.Але після його запуску в мене дома перестав ловити і 2ж. З лайфом і київстар все супер і 3ж працює як треба.П.С. бідний Льоша Пивоваров вислуховує в соцмережах "фе" наших людей про якість цього оператора))))
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

У моєму регіоні Київстар пропонує дуже дешеві тарифи, зацініть самі http://www.kyivstar.ua/cv-211/mm/tariffs/prepaid/talks2/
Але ніхто туди не переходить. Я абсолютно впевнено можу сказати що навіть як би Vodafone підняв ціну на 20грн,ніхто б не побіг на Київстар.
Тому я не думаю що Vodafone особливо щось втратить через підняття цін.

Добавлено через 4 минуты
Можливо саме в твоєму місті все добре, у нас офіційно 3ж запущений, але працює тільки в центрі міста.Але після його запуску в мене дома перестав ловити і 2ж. З лайфом і київстар все супер і 3ж працює як треба.П.С. бідний Льоша Пивоваров вислуховує в соцмережах "фе" наших людей про якість цього оператора))))

Така ситуація з поганим покриттям Vodafone можливо лише в окремих містах.
Бо у мене взагалі повністю відсутній зв'язок наприклад на Lifecell. У мене тут ловлять навіть румунські оператори,але тільки не Lifecell. То який сенс з тих хороших тарифів на Lifecell якщо покриття нема?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

У моєму регіоні Київстар пропонує дуже дешеві тарифи, зацініть самі http://www.kyivstar.ua/cv-211/mm/tariffs/prepaid/talks2/
Але ніхто туди не переходить. Я абсолютно впевнено можу сказати що навіть як би Vodafone підняв ціну на 20грн,ніхто б не побіг на Київстар.
Тому я не думаю що Vodafone особливо щось втратить через підняття цін.

Тому що люди у нас боягузи по натурі і щось міняти це не про нас! Є ще друга категорія, яка нічого в тому не розуіється...В мене знайомі люди по старше користуються тарифами київстар ще з ПЗЗ і 5копійок за хвилину всередині мережі- дуже удивлялись, що можна за 20 гривень на місяць звонити безлімітно)))))
 
Реєстрація
29.03.11
Місто
Киев
Телефон
Alcatel D920, Huawei U8110
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

Натомість у Vodafone у мене вже навіть 3G є, тому для мене Vodafone святий що стосується покриття.

Опять же, ситуация с покрытием и качеством связи в разных местах разная. В Киеве (у меня на районе) у лайфа и скорость в 3G намного больше, и качество звука лучше в 2G. Покрытие, да у МТСа лучше.

В городке в Волынской обрасти у МТСа только 2G и покрытие намного хуже, как и качество. А лайф уже там 3G запустил.

И сейчас тебе приведут кучу диаметрально противоположных примеров. Просто тут еще сработал маркетинг, МТС плохой, а вот Водофоне это же совсем другое дело. :D

Добавлено через 9 минут
Тому я не думаю що Vodafone особливо щось втратить через підняття цін.

У вас нет, не потеряет, а в целом - да.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

vano, але ж це правда. Після приходу Vodafone дійсно багато чого помінялося, можливо ще не всі це відчули і не у всіх регіонах.

Добавлено через 59 секунд
матвей, Згоден. Я знаю багато людей в яких ще перші тарифи МТС, типу "Вільний", "Перший" і тд. були, і вони їх не міняли.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

VadymUA, А у моєму регіоні на МТС можна мати безліміт в мережі за 2,5 грн/міс причому по всій Україні, а за 12,50 грн/міс те ж саме, що на Ватафоні за 30 грн, але чомусь ніхто біжить підключатись і МТС/Ватафоном користуються одиниці. Мабуть, справа не в якості зв'язку, а у тому чим користується більшість людей.
 
Реєстрація
21.08.12
Місто
Київ, Україна
Телефон
Pixel 7 Pro, Nothing 2
Re: Статистика подключений абонентов мобильными операторами

Что за детское мерянье пиписками - у кого оператор круче???

Ну и в очередной раз можно заметить, что судить о глобальных вещах по своему окружению - очень наивно.
Например, среди моих знакомых, ни у кого нет автомобилей ВАЗ, ЗАЗ и прочих укрсборочных конструкторов. И что? Таких автомобилей нет на рынке? ДА полно!

Глобально если инетерсно - смотрите статистику по стране.
А динамика подключений тоже имеет динамику, так сказать.
Тот же МТС в пример, купил у англичан франшизу на использование Водафон, запустили масштабную рекламную кампанию, вот много наивного народа и повелось. Динамика подключений улучшилась. А потом народ разобрался, что кроме вывески ничего не поменялось - ни дырявая сеть на старом разнородном плохосочетающемся оборудовании, ни глючный и тормозной биллинг. Вот статистика подключений и просела.
 
Зверху