chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Може хтось в курсі, карта В5, в додатку пише про погашення в грейс періоді до 31.03, але в viber приходило повідомлення про останній день оплати 29.03, яке я успішно пропустив. То яка правильна дата грейсу в них???
 
Реєстрація
28.12.19
Місто
Одесса
Украли кешбек по very card, 29го совершил оплату,1го апреля в 21 должен был получить 1% на счёт кешбек, а в 18 часов кешбек анулировали - списання невикористанних бонусів. В истории написано что начислили 31го в 21, но по факту их не было, вывести не было возможности, сплошной обман. Как и в спортбанке дурят
 
Останнє редагування:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
miroslav, треба було перевірити 1 числа з 10 години, і подати заявку на вивід до 18-ї. В мене в грудні "пропало" 100+ кешбеку, бо вивів 777 а решту не відображалося, але 1 січня вдень цифра відобразилася і заявку на вивід подав - все зарахувалося.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Можно поступать проще: в последние дни квартала картой не пользоваться.
Т.е. не делать покупок с 25 по 30 или 31 марта, июня, сентября, декабря.
Также в эти же дни имеет смысл подаваться на вывод кэшбэка, чтоб он 1 января/апреля/июля/октября не сгорел.
 
Реєстрація
28.12.19
Місто
Одесса
Можно поступать проще: в последние дни квартала картой не пользоваться.
Т.е. не делать покупок с 25 по 30 или 31 марта, июня, сентября, декабря.
Также в эти же дни имеет смысл подаваться на вывод кэшбэка, чтоб он 1 января/апреля/июля/октября не сгорел.
Уже буду знать, но банк поступает подло, крадёт без предупреждения деньги. Я сразу снимаю кешбек после начисления, но 31го вечером не было, а 1го утром не проверил, вечером уже забрали. Да, в некоторых бонусных программах бонусы действуют полгода-год, а здесь меньше суток с момента начисления
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
miroslav, ну у каждого банка свои правила по кешбекам. Здесь надо его вывести до 17:00 в первый рабочий день квартала, чтобы в 18:00 его не обнулили. Про обнуление кешбека за несколько дней банк начал предупреждать.
 
  • Like
Реакції: baha

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не все, лише додаток. Веб-морда далі не авторизує. А додаток дуже туго працює.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Нещодавно помітив, що при спробі переглянути останні транзакції через Гугл Гаманець по Вірці - коли тиснеш в списку на карту і має відритися звіт по ній, в мене нескінченно показує "кругалик" загрузки.

Також, якщо раніше можна було кілька невеликих (до 400 грн) оплат підтверджувати лише увімкненням екрану, тепер навіть на 30грн чек гугл хоче повне розблокування смартфону.

Хтось помічав схоже у себе?
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
alibob, перевірив на іншому смартфоні - картка там додалася в Гугл Гаманець, вся інформація відображалася коректно. Отже проблема в старому токені, але так як додаток ТАСі не має керунку токенами, подзвонив у підтримку і дав заявку видалити токен зі сторони банку. В понеділок перевірю - картка має зникнути з Гаманця, після чого зможу повторно її токенізувати.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
alibob, перевірив на іншому смартфоні - картка там додалася в Гугл Гаманець, вся інформація відображалася коректно. Отже проблема в старому токені, але так як додаток ТАСі не має керунку токенами, подзвонив у підтримку і дав заявку видалити токен зі сторони банку. В понеділок перевірю - картка має зникнути з Гаманця, після чого зможу повторно її токенізувати.
В мене картки вже давно додані. І все працювало без розблокування, тільки екран підсвітився і прикладав і все гуд. А тепер обов'язково потрібно розблокувати. І це для карток і інших банків. Думаю, що десь в обновах гогольпея в безпеці щось змінилося.
 
  • Like
Реакції: idea

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
коли тиснеш в списку на карту і має відритися звіт по ній, в мене нескінченно показує "кругалик" загрузки
Щойно перевірив Гаманець - сапорт видалив токен, то ж я успішно додав картку по новій у безконтактні платежі - тепер все ок: показує дані при натисканні на карту, дає обрати засобом оплати по дефолту, віртуальний номер рахунку тепер теж новий і змінився вигляд картки. По оплаті перевірю пізніше, чи змінився підхід щодо необхідності повного розблокування щоразу.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
После перехода со Спорта на "мамку" (ТАС) какие есть интересные продукты у ТАСа?
Как я понял MCC 5999 тут не подпадает под кэшбэк?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зверху