Тарифи контракту «4G» 2018 (архівні)

Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.
Тариф 4G Екстра 2018 буде закритий з 27 по 29 квітня 2024 року (переводять на LOVE UA Рух Контракт)

ПакетКиївстар 4G Extra+ 2018
Абонплата грн./міс
375
Дзвінки в мережі
0
Iнтернет
Безлiм
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні, а також на номери Польщі, Італії, Німеччини, Чехії, Росії
500 хв/міс​
SMS на українські номери
500 SMS​
SIM для планшета
0 грн/міс​
Київстар ТБ Light
0 грн/міс​
 
Причина: Посилання на тариф змінено
Останнє редагування:
Реєстрація
12.03.18
Місто
Харків/Львів
Телефон
iPhone 15 Pro
zipper, сам только планирую подключить контракт, знаю что после 2 месяцев можно перейти на обычный 4G за 95 грн

А вот на счёт пополнение я вам ничего не скажу, не знаю.

Я так понимаю счет выгодно если несколько номеров на одном договоре, с общака будет сниматься для всех номеров. Но можно пополнять и лично. Как-то так.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
И скажите в чем разница пополнения на счет или на номер телефона?
Вы правильно написали - на одном лицевом может быть несколько номеров. Если на лицевом счете один номер - разницы, как пополнять нет. Первые полчаса-час после миграции пополнять по номеру крайне не рекомендуется - деньги могут "пропасть" (найдутся), "зависнуть" ("развиснут"), "перейти на бонус" (вот это - самое страшное, все равно, что выкинуть). По номеру счета можно пополнить сразу.

Если на одном лицевом счете несколько номеров - баланс у всех номеров общий. Пополнять можно любой номер - деньги будут доступны всем

Мне сказал продавец пополнить на 110 грн
Кстати, вообще надо пополнить на 105 или 105,01 грн., точно не помню. нужна та копейка или нет. Эксперты тоже не помнили, поэтому "округляли" до 106. Дилеры еще немножко "округлили".
 

cgr

Реєстрація
14.08.12
Місто
Суми
Re: Тарифний план «Дайте ще!»

Добавлено через 44 секунды
Странный тариф, лучше подключить контракт за 95 грн и точно знать, что есть 180 ГБ в месяц на хорошей скорости и не сильно напряжный шейп, чем бояться, что за 3 дня кончатся 20 ГБ и инет будет ели грузиться.
Цей тариф за 95 тільки при новому підключенні, якщо ти на пріпрейді. Дійсно перейшов би на контракт за 95, але номер міняти мені не можна.
Доюзаю мій тариф до кінця місячної проплати і перейду!!!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
Re: Тарифний план «Дайте ще!»

cgr, глупость, любой может этот контракт подписать, было бы желание.
 

cgr

Реєстрація
14.08.12
Місто
Суми
Re: Тарифний план «Дайте ще!»

Увага! Перейти на тариф «Київстар 4G» можуть лише абоненти «Київстар» - контрактники, тариф недоступний для міграції з передплати. Як це розуміти? Але Дайте ще - краще за ціною. Міських номерів немає.....оце зле!
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
Re: Тарифний план «Дайте ще!»

cgr, розуміти це треба так, з початку переходиш на контракт за за 155 отримуєш знижку на першу абонплату (платиш тіж 95), і подаєш заявку на перехід на контракт за 95 і з наступного місяця у Вас контракт за 95.
 

Shuler

Заблокирован
Реєстрація
11.04.18
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4Х (КС "Киевстар Звонки 50" + VF "Red Business L")
Re: Тарифний план «Дайте ще!»

отримуєш знижку на першу абонплату
Абоненты предоплаченной связи «Киевстар» могут перейти на этот тариф, воспользовавшись услугой «Миграция», и в течение месяца подключения и следующего календарного месяца получать пакет услуг по акционной абонплате – всего 95 грн/мес.
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
Re: Тарифний план «Дайте ще!»

Shuler, ну или даже так, можно и второй месяц на более дорогом тарифе за меньшие деньги посидеть.
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung S20+
У кого ТП "Київстар 4G Extra" и подключен ДИ, гляньте плз какой IP на домашнем инете - белый или серый за NAT-ом? Спасибо.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
У кого ТП "Київстар 4G Extra" и подключен ДИ, гляньте плз какой IP на домашнем инете - белый или серый за NAT-ом? Спасибо.

Вони усім зразу NAT підключають. Я колись підключив ДІ і мені теж NAT підключили. Я тоді випросив білий динамічний IP. Недавно підключив даний тариф і об'єднали ДІ і мобільний, назад в NAT не перекинули.
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung S20+
Вони усім зразу NAT підключають. Я колись підключив ДІ і мені теж NAT підключили. Я тоді випросив білий динамічний IP. Недавно підключив даний тариф і об'єднали ДІ і мобільний, назад в NAT не перекинули.
В мене на передплатній fmc було активоване "статичне біле IP", а після міграції на контракт - стало за NAT-ом і взагалі ніяких опцій у кабінеті нема. Але ще наприкінці липня була подана заява оператору на статику чи дінамичне біле IP. Наразі бачу що таки підключили статіку, тому цікаво - це тільки мені чи усім одразу?
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
З тарифу 4G Extra зявилась можливість перейти на тарифи Все за 70+, Київстар 4G. Минулого місяць такої можливості не було, коли абонплата не знімалась, через акцію при підключення тарифу.
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Добрий день. В контрактному «4G Київстар», дійсно не діє шейп після 6 гб? Я на Водафоні, контрактний Безліміт там коштує 250 грн, і то зі всілякими обмеженнями, головне з яких — неможливість використовувати сімку в модемі—роутері. Шейпу не має на даному тарифі ( Red Xl), проте вищезгадані обмеження змушують до прошивок модемів та інших маніпуляцій на свій страх і ризик. То є на «Безлім 4Г», шейп після використання 6гб/день. Один фільм зжирає водафонівські безлімітні 3000мб/день (не контрактні), а потім вмикають шейп 800 кб/с. Тому для мене немає сенсу платити 65 грн. чи 120 грн. за водафонівський т.зв. безлімітний інтернет. То є шейп на «Київстар 4Г» чи ні?
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Раніше пропонували перейти на тариф 4G Extra+, тепер не має можливості його підключити.
 
Зверху