Тарифи контракту «4G» 2019 (архівні)

Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Тарифні плани контракта Київстар 4G з 17.10.2018 (підключення закрите з 22.10.2019)
Тарифи діють по всій території України. Обсяг послуг нараховується 1-го числа кожного календарного місяця
Доступні для підключення тарифи у темі за посиланням
З 01.05.2024 закривають тарифи 4g extra, 4g business, 4g business premium, 4g business vip
З 01.05.2024 Київстар 4G - АП 300 грн, інтернет без обмежень швидкості – 100 ГБ; 300 хв на інші укр. мережі

ПакетКиївстар 4GКиївстар 4G ExtraКиївстар 4G Extra+Київстар 4G UltraКиївстар 4G BusinessКиївстар 4G Business VIP
Абонплата грн./міс
250 (300 з 01.05.24)
275
300
350
500
1000
Дзвінки в мережі
0
0
0
0
0
0
Iнтернет
Безлiм
Безлiм
Безлiм
Безлiм
Безлiм
Безлiм
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні, а також на номери Італії, Польщі, Росії
200 (300 з 01.05.24) хв/міс​
300 хв/міс​
500 хв/міс​
500 хв/міс​
1000 хв/міс​
3000 хв/міс​
SMS на українські номери
150 SMS​
300 SMS​
500 SMS​
500 SMS​
1000 SMS​
3000 SMS​
SIM для планшета
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
SIM для другого телефона
50 грн/міс​
50 грн/міс​
100 грн/міс​
100 грн/міс​
200 грн/міс​
200 грн/міс​
Все разом (контракт)
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
Київстар ТБ Легкий
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
Microsoft Office 365
‑​
‑​
‑​
‑​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.12
Місто
Луцк
466. Але я тикав по менюшках і не знайшов як вийти на оператора. Вони там щось змінили.
При підключеному "Домашньому інтернеті:
1 ("Вибір мобільного зв'язку") - "Інформація про проблеми" - 1 - 1 ("Інші питання") - "Інформація про зміни в тарифі" - 3 ("Перейти далі") - "Ви в головному меню" - 9 ("З'єднання з оператором")
Дякую десь в домашньму інтернеті знайов оператора
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Пришло сегодня на КС 4g:
Суперсила Домашній Інтернет. У поточному місяці вам надається користування дротовим інтернетом до 100 Мбіт/с без додаткової плати.
В МКС пишет, что тариф без супер Силы. Как это понимать?
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Пришло сегодня на КС 4g:
Суперсила Домашній Інтернет. У поточному місяці вам надається користування дротовим інтернетом до 100 Мбіт/с без додаткової плати.
В МКС пишет, что тариф без супер Силы. Как это понимать?
Мне такая СМС-ка и в прошлом месяце приходила. Тогда никаких изменений в условиях тарифа ещё не было. Наверное, таким образом КС как бЭ намекает, что в этом тарифе ДИ бесплатный и уже включен в тариф (неотключаемый).
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Пришло сегодня на КС 4g:
Суперсила Домашній Інтернет. У поточному місяці вам надається користування дротовим інтернетом до 100 Мбіт/с без додаткової плати.
В МКС пишет, что тариф без супер Силы. Как это понимать?
Мне такая СМС-ка и в прошлом месяце приходила. Тогда никаких изменений в условиях тарифа ещё не было. Наверное, таким образом КС как бЭ намекает, что в этом тарифе ДИ бесплатный и уже включен в тариф (неотключаемый).
Так , а где суперсилы, которые можно выбрать в этом тарифе? Они анонсировали подорожание, обусловив это предоставлением доп. услуг. В МКС предлагает перейти в другой тариф для пользования Суперсилами.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Так , а где суперсилы, которые можно выбрать в этом тарифе? Они анонсировали подорожание, обусловив это предоставлением доп. услуг. В МКС предлагает перейти в другой тариф для пользования Суперсилами.
Наверное, ещё не обновили и нужно немного потерпеть? Вечером деньги - утром стулья. Я не могу проверить, что там у меня "в закромах" (меня в МКС почему-то не пускают: пишут, что во время запроса что-то пошло не так).
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Останнє редагування:

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Пришло сегодня на КС 4g:
Суперсила Домашній Інтернет. У поточному місяці вам надається користування дротовим інтернетом до 100 Мбіт/с без додаткової плати.
В МКС пишет, что тариф без супер Силы. Как это понимать?
Мне такая СМС-ка и в прошлом месяце приходила. Тогда никаких изменений в условиях тарифа ещё не было. Наверное, таким образом КС как бЭ намекает, что в этом тарифе ДИ бесплатный и уже включен в тариф (неотключаемый).
Так , а где суперсилы, которые можно выбрать в этом тарифе? Они анонсировали подорожание, обусловив это предоставлением доп. услуг. В МКС предлагает перейти в другой тариф для пользования Суперсилами.
усе те саме, поки ніякі суперсили не зявились
 
Реєстрація
06.02.13
Місто
Чернигов
Телефон
iPhone XR
Схоже, як завжди, кинули …
Обіцяли додаткові дві сили, на видбір дає тільки одну. Другою став ДІ який і так був у тарифі
 
Реєстрація
02.04.19
Місто
Бровары
Телефон
Черный
Думал подключить "Киевстар ТВ", раз был анонсирован как "Суперсила" - в приложении никакого выбора нет, при попытке подключить через USSD, указанный в анонсе про смену стоимости тарифа - результат вполне ожидаемый.


photo_2022-12-01 08.56.20.jpeg
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Київстар 4G Extra, суперсили працюють, підключив дві, як і сказали, дві на вибір.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Які супер сили вам пропонують?
В мене Київстар ТБ, 100 хвилин, 100 смс та 50 бонусів на роумінг. Нема що обирати :(
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Які супер сили вам пропонують?
В мене Київстар ТБ, 100 хвилин, 100 смс та 50 бонусів на роумінг. Нема що обирати :(
Те ж саме. КС ТБ на тв можна без додаткової плати дивитися? Бо Легкий, здається, без плати можна було лише на телефоні дивитися.
А ДІ входить в тариф без Суперсили?
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Різні наповнення, в суперсилі Київстар ТБ - входить пакет Сімейний, досить не поганий набір каналів, працює всюди.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
ДІ входить в тариф без Суперсили?
В мене ДІ до того входив у тариф Київстар 4G та залишається підключеним. Наскільки я розумію, то наявність підключеного ДІ не обмежує мене в обранні ще 2 суперсил (якщо дивитись у МКС).

Вчора прийшла така смс:
Суперсила Домашній Інтернет. У поточному місяці вам надається користування дротовим інтернетом до 100 Мбіт/с без додаткової плати.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
В мене ДІ до того входив у тариф Київстар 4G та залишається підключеним. Наскільки я розумію, то наявність підключеного ДІ не обмежує мене в обранні ще 2 суперсил (якщо дивитись у МКС).
В мене теж. «СИМ для планшету» теж працює.
 
Реєстрація
10.09.21
Місто
Київ
4G з ДІ та SIM для планшету. На вибір суперсили: ТБ, 100 хв, 100 SMS, "роумінг". Цікавих СС не буде (наприклад, SIM для телефону)?
 
Реєстрація
02.03.18
Місто
Киев
Телефон
VK World NEW V3
Ребята у меня тариф Киевстар 4 ж контракт. Интересует есть ли шейп на данном тарифе если есть то со скольких гигабайт. Спасибо
 
Зверху