Тарифи контракту «4G» 2019 (архівні)

Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Тарифні плани контракта Київстар 4G з 17.10.2018 (підключення закрите з 22.10.2019)
Тарифи діють по всій території України. Обсяг послуг нараховується 1-го числа кожного календарного місяця
Доступні для підключення тарифи у темі за посиланням
З 01.05.2024 закривають тарифи 4g extra, 4g business, 4g business premium, 4g business vip
З 01.05.2024 Київстар 4G - АП 300 грн, інтернет без обмежень швидкості – 100 ГБ; 300 хв на інші укр. мережі

ПакетКиївстар 4GКиївстар 4G Extra+
Абонплата грн./міс
300
375
Дзвінки в мережі
0
0
Iнтернет
Безлiм
Безлiм
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні, а також на номери Італії, Польщі, Росії
300 хв/міс​
500 хв/міс​
SMS на українські номери
150 SMS​
500 SMS​
SIM для планшета
0 грн/міс​
0 грн/міс​
SIM для другого телефона
50 грн/міс​
100 грн/міс​
Все разом (контракт)
0 грн/міс​
0 грн/міс​
Київстар ТБ Легкий
0 грн/міс​
0 грн/міс​
Microsoft Office 365
‑​
‑​
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.12.15
Місто
Днепр
Схоже, що в ближньому часі буде "покращення" наших тарифів. В "Мій Київстар" забрали можливість переходу з тарифу "Київстар 4G" на "Smart", доступні лише тарифи починаючи з "Smart+". Раніше така можливість була, на "Smart" можна було перейти за 30 грн.
Проверил, все на месте!
А у Вас який діючий тариф? У мене можливості переходу з Київстар 4G на Smart немає.
Звісно Київстар 4G
 

Вкладення

  • Screenshot_20210627-204629.png
    Screenshot_20210627-204629.png
    279.1 КБ · Перегляди: 69
Реєстрація
19.06.14
Місто
Кривой Рог
Схоже, що в ближньому часі буде "покращення" наших тарифів. В "Мій Київстар" забрали можливість переходу з тарифу "Київстар 4G" на "Smart", доступні лише тарифи починаючи з "Smart+". Раніше така можливість була, на "Smart" можна було перейти за 30 грн.
Проверил, все на месте!
А у Вас який діючий тариф? У мене можливості переходу з Київстар 4G на Smart немає.
Звісно Київстар 4G
Тоже нет возможности перейти на Смарт
 
Реєстрація
19.06.14
Місто
Кривой Рог
Тоже нет возможности перейти на Смарт
Потрібно в мобільному додатку вибрати Усі тарифи а потім знайти Смарт і підключити.
нет там возможности. писал в чат оператору, сказала, перезвонят из Киевстара, чтоб разобраться или не знаю что. Если через сайт выбрать этот тариф, то отправляет для подключения в Мой киевстар- а там *нет возможности перехода для вашего тарифа*
 
Реєстрація
19.04.18
Місто
Тернополь
Схоже, що в ближньому часі буде "покращення" наших тарифів. В "Мій Київстар" забрали можливість переходу з тарифу "Київстар 4G" на "Smart", доступні лише тарифи починаючи з "Smart+". Раніше така можливість була, на "Smart" можна було перейти за 30 грн.
Проверил, все на месте!
А у Вас який діючий тариф? У мене можливості переходу з Київстар 4G на Smart немає.
Звісно Київстар 4G
Тоже нет возможности перейти на Смарт
Сьогодні в мене повернулася можливість перейти на Smart за 35 грн. Можливо глюк системи був.
Схоже, що в ближньому часі буде "покращення" наших тарифів. В "Мій Київстар" забрали можливість переходу з тарифу "Київстар 4G" на "Smart", доступні лише тарифи починаючи з "Smart+". Раніше така можливість була, на "Smart" можна було перейти за 30 грн.
Проверил, все на месте!
А у Вас який діючий тариф? У мене можливості переходу з Київстар 4G на Smart немає.
Звісно Київстар 4G
Тоже нет возможности перейти на Смарт
Сьогодні в мене повернулась можливість перейти на Smart за 35 грн. Можливо глюк системи був.
 

Вкладення

  • Без імені.png
    Без імені.png
    348.4 КБ · Перегляди: 84
Реєстрація
03.04.14
Місто
Kyiv
У меня ничего не вернулось, начинается со Smart+ за 225
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Колеги, а чи немає у когось достовірного інсайду щодо долі наших (цих) тарифів у зв'язку з новиною?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В кого тариф кс 4g ultra там тепер обмеження в 60гб, а не 40гб як було.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Сегодня позвонили с опросом: устраивает ли вас ваш тариф; не хотите ли перейти на другой тариф; как вы отнесётесь к тому, что 01.12 вам придёт СМС о закрытии тарифа и т. д. Настойчивые вопросы о моём отношении к тарифу "Ваш оптимум". Готовятся закрыть тариф? Вместо того, чтобы просто увеличить абонплату, предлагают перейти на кастрированный тариф. Ну что ж, перейдём..... на "Ваш вибір". Вместо того, чтобы получить от меня 250 грн/мес, получат 175грн/мес.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Сегодня позвонили с опросом: устраивает ли вас ваш тариф; не хотите ли перейти на другой тариф; как вы отнесётесь к тому, что 01.12 вам придёт СМС о закрытии тарифа и т. д. Настойчивые вопросы о моём отношении к тарифу "Ваш оптимум". Готовятся закрыть тариф? Вместо того, чтобы просто увеличить абонплату, предлагают перейти на кастрированный тариф. Ну что ж, перейдём..... на "Ваш вибір". Вместо того, чтобы получить от меня 250 грн/мес, получат 175грн/мес.
Ех зі 175грн могли ще б в них -15% випросити і було б 148.75грн.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Сегодня позвонили с опросом: устраивает ли вас ваш тариф; не хотите ли перейти на другой тариф; как вы отнесётесь к тому, что 01.12 вам придёт СМС о закрытии тарифа и т. д. Настойчивые вопросы о моём отношении к тарифу "Ваш оптимум". Готовятся закрыть тариф? Вместо того, чтобы просто увеличить абонплату, предлагают перейти на кастрированный тариф. Ну что ж, перейдём..... на "Ваш вибір". Вместо того, чтобы получить от меня 250 грн/мес, получат 175грн/мес.
Ех зі 175грн могли ще б в них -15% випросити і було б 148.75грн.
Не в наших краях. Когда предложат, тогда и будем торговаться.
 
Зверху