Тарифи контракту «LOVE UA» (2022-2023)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
ТарифLOVE UA База Контракт
(за спецпропозицією)
LOVE UA Свобода Контракт
(за спецпропозицією)
LOVE UA Контракт
(за спецпропозицією)
LOVE UA Магніт Контракт
(спецпропозиція або MNP)
LOVE UA Світло КонтрактLOVE UA Пісня КонтрактLOVE UA Сила КонтрактLOVE UA Рух КонтрактLOVE UA Успіх Контракт
Пакет послуг на місяць75 грн125 грн150 грн150 грн175 грн230 грн300 грн350 грн500 грн
Мобільний інтернет6 ГБ12 ГБ15 ГБ15 ГБ15 ГБ25 ГБ50 ГББезлім
(100 ГБ, далі - шейп)
Безлім
(шейп відсутній)
Мобільний інтернет у роумінгу в 27 країнах--2000 МБ-5 ГБ5 ГБ10 ГБ15 ГБ20 ГБ
Мобільний інтернет після використання пакетних ГБ10 грн/пакет 100 МБ10 грн/пакет 100 МБ20 грн/пакет 500 МБ20 грн/пакет 500 МБ20 грн/пакет 500 МБ20 грн/пакет 500 МБ20 грн/пакет 500 МБ--
Дзвінки на КиївстарБезлімБезлім1200 хв на Київстар, інші мобільні та міські по Україні, після закінчення - безлім на Київстар1200 хв на Київстар, інші мобільні та міські по Україні, після закінчення - безлім на КиївстарБезлімБезлімБезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні75 хв100 хв--150 хв
+за кордон
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова, Румунія)
250 хв
+за кордон
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова, Румунія)
300 хв
+за кордон
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова, Румунія)
350 хв
+за кордон
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова, Румунія)
750 хв
+за кордон
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова, Румунія)
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні після використання пакетних хвилин1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв
SMS по Україні50 шт100 шт-100 шт100 шт200 шт300 шт300 шт300 шт
SMS по Україні після використання пакетних3 грн/пакет 10 шт3 грн/пакет 10 шт5 грн/ пакет 10 шт5 грн/пакет 10 шт5 грн/ пакет 10 шт5 грн/ пакет 10 шт5 грн/ пакет 10 шт5 грн/ пакет 10 шт5 грн/ пакет 10 шт
Держава в смартфоніВключеноВключеноВключеноВключеноВключеноВключеноВключено--
Знання без межВключеноВключеноВключеноВключеноВключеноВключеноВключено--
Київстар ТБВключеноВключеноДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді Суперсили
2 Суперсили на вибір--Київстар ТБ, +15 ГБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, 100 SMS по Україні, SIM для планшета, SIM для другого телефона, Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)1 Суперсила на вибір:

Київстар ТБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, +100 SMS по Україні, 50 хвилин за кордон, SIM для планшета, SIM для другого телефона, Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)
Київстар ТБ, +15 ГБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, 100 SMS по Україні, SIM для планшета, SIM для другого телефонаКиївстар ТБ, +15 ГБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, 100 SMS по Україні, SIM для планшета, SIM для другого телефонаКиївстар ТБ, +15 ГБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, 100 SMS по Україні, SIM для планшета, SIM для другого телефона, Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)Київстар ТБ, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, 100 SMS по Україні, 2 ГБ у роумінгу, SIM для планшета, SIM для другого телефона, Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)Київстар ТБ, 100 SMS по Україні, 2 ГБ у роумінгу, SIM для планшета, SIM для другого телефона, Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)

Як знімається плата за тарифи?
Щоб підключився цей тариф, з вашого рахунку зніметься XXX грн. Далі плата зніматиметься щодня рівними частинами впродовж календарного місяця.

Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу недостатньо, ви й далі зможете телефонувати, користуватися інтернетом тощо, а оплатити все пізніше без комісій.

Поповнювати рахунок можна на сайті або в додатку Мій Київстар без комісій.
 
Причина: Додано новий тариф "LOVE UA Магніт Контракт"
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
1. Якщо мати два контрактні номери А і Б, то чи можливо телефонувати до оператора з номера А для того, щоб робити якісь маніпуляції з номером Б?

2. При переході на контракт через пропозицію в МКС чи потрібен доступ до сімки? Чи потрібно мати можливість отримати смс/дзвінок?
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
1. Якщо мати два контрактні номери А і Б, то чи можливо телефонувати до оператора з номера А для того, щоб робити якісь маніпуляції з номером Б?

2. При переході на контракт через пропозицію в МКС чи потрібен доступ до сімки? Чи потрібно мати можливість отримати смс/дзвінок?

1. Треба буде пройти додатково ідентифікацію. Оператор не бачить всі номери на о/р. Тільки їх кількість
2. Ні, не потрібно.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Стыдно признаться, но я до сих пор не уяснила, как же работает этот контракт? В том смысле, что как за него деньги снимают?
Насколько я слышала, за рубежом контракт привязывается к банковскому счету и оттуда идет списание.
У нас, как я понимаю, это не так.
Я должна пополнить мобильный счет на нужную сумму в начале месяца и она потом будет сниматься равными частями каждый день?
А в чем суть? Предоплата снимается разово, а контракт-каждый день?
Можно пошагово объяснить? :)
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Kseniya,
Так, можете поповнити на потрібну суму, кошти знімаються кожний день, з розрахунку на місяць. Зараз знімаєтьс 4,84 (тариф 150 грн.) На контракті є поріг відключення, в середньому на ціну тарифа, тобто можете на цю суму заходити в мінус. Фактично можете місяць користуватись а в кінці оплачувати. Ну і перевага - 12 платежів в рік, а не 13, як на ПРП.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Kseniya,
Так, можете поповнити на потрібну суму, кошти знімаються кожний день, з розрахунку на місяць. Зараз знімаєтьс 4,84 (тариф 150 грн.) На контракті є поріг відключення, в середньому на ціну тарифа, тобто можете на цю суму заходити в мінус. Фактично можете місяць користуватись а в кінці оплачувати. Ну і перевага - 12 платежів в рік, а не 13, як на ПРП.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Kseniya,
Так, можете поповнити на потрібну суму, кошти знімаються кожний день, з розрахунку на місяць. Зараз знімаєтьс 4,84 (тариф 150 грн.) На контракті є поріг відключення, в середньому на ціну тарифа, тобто можете на цю суму заходити в мінус. Фактично можете місяць користуватись а в кінці оплачувати. Ну і перевага - 12 платежів в рік, а не 13, як на ПРП.

То есть, если я все верно поняла, то счет надо пополнять все так же, как и на предоплате.
Только сниматься будет каждый день, понемножку.

Ну а из плюшек: 12 месяцев.

Сохранность номера я считать не буду, так как его можно сохранить и на предоплате (привязать к паспортным данным).
То, о чем написал Morino, -это интересно, но тут как повезет. Ведь могут же и не дать? Или дать меньше?

А почему тогда боятся связываться с контрактом?
Допустим, человек не пополнил счет. При предоплате он просто не сможет звонить.
А контракт? Вроде бы дают что-то в долг. А если и дальше не заплатил? Не сможет звонить и получит повестку в суд, что бы оплатил возникший долг?
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Бояться … конспірологи теорії змови.
Типу образився на оператора, бо він тобі не доплачує за користування номером з 1990 року, мол не лояльний, а тиж бляха такий старожил в мережі, тобі всі винні, бо ти ж особливий, кращій.
pre-peid викинув, чим покарав жадібного оператора. З контрактом так не вийде, треба йти, закривать …

Що буде як не сплачувати за комунальні послуги?
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL

А почему тогда боятся связываться с контрактом?
Допустим, человек не пополнил счет. При предоплате он просто не сможет звонить.
А контракт? Вроде бы дают что-то в долг. А если и дальше не заплатил? Не сможет звонить и получит повестку в суд, что бы оплатил возникший долг?
Тому що ситуації можуть бути різні, сьогодні я можу платити, а взавтра ні ось і все, ну і це ярмо на шию, хоч не хоч, а мусиш платити і знижок ти не дочекаєшся, хоча про що я які знижки у КС то не той оператор.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Бояться … конспірологи теорії змови.
Типу образився на оператора, бо він тобі не доплачує за користування номером з 1990 року, мол не лояльний, а тиж бляха такий старожил в мережі, тобі всі винні, бо ти ж особливий, кращій.
pre-peid викинув, чим покарав жадібного оператора. З контрактом так не вийде, треба йти, закривать …

Що буде як не сплачувати за комунальні послуги?
В суд
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Тому що ситуації можуть бути різні, сьогодні я можу платити, а взавтра ні ось і все, ну і це ярмо на шию, хоч не хоч, а мусиш платити і знижок ти не дочекаєшся, хоча про що я які знижки у КС то не той оператор.
Яка це ситуація, щоб не мати 3-5$/міс на звʼязок, і нах так жить?)))
Ну хіба як оті клінічно хворі мнімой економією, з 100500 сімками на всяк випадок, де 30 КС, 15 VF, 10 лайфів і жменька ще чогось. Тоді згоден.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Є функція призупинення контракту (до 6 місяців), є функція закриття контракту, є функція переходу на ПРП.
Контракт не підходить тим, хто може собі дозволити не оплачувати регулярно.
Той хто має постійний номер і оплачує щомісяця без всяких, йому мінусів в контракті нема.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Тому що ситуації можуть бути різні, сьогодні я можу платити, а взавтра ні ось і все, ну і це ярмо на шию, хоч не хоч, а мусиш платити і знижок ти не дочекаєшся, хоча про що я які знижки у КС то не той оператор.
Яка це ситуація, щоб не мати 3-5$/міс на звʼязок, і нах так жить?)))
Ну хіба як оті клінічно хворі мнімой економією, з 100500 сімками на всяк випадок, де 30 КС, 15 VF, 10 лайфів і жменька ще чогось. Тоді згоден.
Ну, ну.
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
А почему тогда боятся связываться с контрактом?
Тому що можна помилково тицьнути не туди - і прощавайте грошики. В мене так кілька літніх родичок на контракті випадково зайшли в серйозний для них мінус на 140-150 грн. Після того їх діти перевели на передплату: поповнять пізно ввечері в день перед зняттям, батьків попередять і спати. Буває, що надлишок від поповнення можуть знову кудись випадково витратити, але це, зазвичай, 10-20 грн максимум - а не так, як на контракті з його кредитним лімітом, коли можна улетіти в мінус.
Загалом, було б добре дати вибір на контракті: списувати щоденно або раз на місяць та залишати кредитний ліміт чи ні. Я впевнений, що це підвищило б популярність контракту.
Допустим, человек не пополнил счет. При предоплате он просто не сможет звонить.
Є послуга "Передзвони мені", в т.ч. на передплаті.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Загалом, було б добре дати вибір на контракті: списувати щоденно або раз на місяць та залишати кредитний ліміт чи ні. Я впевнений, що це підвищило б популярність контракту.

Очень разумно.
Ну да, какая-то копеечка не туда ушла, и все-уже на оплату не хватает, а значит включается кредит. Ну и дальше, по списку.



Понятно...Спасибо всем за разъяснения. :)
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Закрити контракт або перейти назад на ПРП (без заміни сім) можна віддалено?

Є сімка в сигналці машини, яку нелегко (практично нереально) дістати. Думаю, чи варто переходити там на контракт...
Плюси : можливість "управляти" номером з іншого номера*, трохи дешевше ніж ПРП.
Мінуси : потрібно завжди платити (поки і на ПРП так плачу), можливо ще щось, чого поки не розумію...

*-нещодавно не списало абонку за 28 днів і почало брати по 10грн/день, помітив коли вже злизало 40грн, оператор нічого вдіяти не міг, бо я не міг зателефонувати з того номера.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Дистанційно ні, потрібно звернутись в ЦОА
Але сама SIM картка непотрібна ні при міграції на контракт, ні з контракту.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
на контракті також не доступний переказ коштів, наскільки мені відомо :rolleyes:
Між Love UA База Контракт і Love UA Базовий передплата-мабуть все таки перейду на останній.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung

Ох...
Прямо категорическая категоричность.
"Изменений не будет".
Надо было еще добавить "Зуб даю" или "Мамой клянусь".

Ну понятно же, что их не будет ПОКА (полностью согласна с SerjTD, ).
Сколько там у КС контрактных абонентов? Кажется, что-то около 2 миллионов? Понятное, что не все используют именно этот тариф, но все равно.
Такой лакомый кусок КС вряд ли пронесет мимо рта.
 
Зверху