Тарифи передплати «Все Разом» (2017-2020) (закриті)

Статус
Закрита.

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
З 01.04.2023 у зв’язку із закриттям деяких тарифних планів ВСЕ РАЗОМ та Домашнього Інтернету абоненти будуть переведені на нові тарифи з умовами обслуговування, що не поступаються поточним.

Детальніше про тарифи, які змінюються в фото.

Решта умов обслуговування не зміниться.
Screenshot_2023-03-30-18-42-20-140_pdf.reader-edit.jpg
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.01.13
Місто
Полтава
Re: Домашний интернет+моб.связь от киевстара

Поищи пользователя m_alien в теме "D-Link DIR-825AC - Обсуждение" на форуме 4pda https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=771762
Разлочивал без программатора желающим, за деньги, КСовские роутеры.

а зачем разлочивать КС роутеры?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Re: Домашний интернет+моб.связь от киевстара

Чтобы использовать этот роутер с другим провайдером

У меня КСовский глючить начал, постоянно связь обрывалась, требовал ввод пароля. Человек перепрошил его, дистанционно, и все нормально заработало.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: Домашний интернет+моб.связь от киевстара

У меня КСовский глючить начал, постоянно связь обрывалась, требовал ввод пароля. Человек перепрошил его, дистанционно, и все нормально заработало.
Тоже повод. За сколько перешили?
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Re: Домашний интернет+моб.связь от киевстара

есть способ разлочки без паяльника ?

Я нашел инструкцию в Гугле :) с паяльником не дружу вообще. 50 минут гемора и роутере прошит :). Спец делает за 5 минут.
Нужна программа для прошивки и прошивка.
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Re: Домашний интернет+моб.связь от киевстара

Хз попутал модель. Я прошивал тот который подешевле киевстаровский роутер. Без программатора. Все ок
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Запорожье
Телефон
Realme PadMini
Re: Тарифи «Все разом»: мобільний зв'язок і Домашній Інтернет

Без паяльника ( дистанционно, через переходную прошивку ) можно прошить только роутеры TP-LINK 7-ой серии (любой версии). С паяльником или заменой флеш-микросхемы (физпрошивка) tp-link 8-я серия, все модели Хуавей, Д-линк под вопросом.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: Тарифи «Все разом»: мобільний зв'язок і Домашній Інтернет

Без паяльника ( дистанционно, через переходную прошивку ) можно прошить только роутеры TP-LINK 7-ой серии (любой версии). С паяльником или заменой флеш-микросхемы (физпрошивка) tp-link 8-я серия, все модели Хуавей, Д-линк под вопросом.
Туполинк 8й нормально шьется бкз паяльника и длинк шьется
 
Реєстрація
24.01.13
Місто
Полтава
Re: Тарифи «Все разом»: мобільний зв'язок і Домашній Інтернет

Друзья ,помогите пожалуйста. Ситуация такая: номер КС,не пополнял его 3-4 месяца. За это время номер перевели на тариф 115 грн. Сегодня подключил " Все разом плюс" с этим номером. Захожу в мой КС, нажимаю " Подключить" услугу. Пишет нет денег на счету. Я понимаю. Но если я пополню счет на 140 грн,не снимут ли они сначала 115 грн,а потом скажут добавляй деньги до 140 грн?
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Re: Тарифи «Все разом»: мобільний зв'язок і Домашній Інтернет

Fuchs, пиши в ЛС, проверим
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Re: Тарифи «Все разом»: мобільний зв'язок і Домашній Інтернет

Акція «Крок вперед»: Київстар знижує абонплату в тарифах «Все разом»
Чудова новина для клієнтів Київстар, які вирішили підключити один із тарифів «Все разом Смарт» або «Все разом Екстра». З 23 квітня 2019 року для нових клієнтів, які підключать собі один з цих тарифів, доступна акція «Крок вперед».

В рамках акції клієнтам запропоновано протягом місяця, в якому вони підключили тарифи, а також протягом двох наступних місяців оплачувати абонентську плату за зниженою вартістю.

Наприклад, для клієнтів, які підключать тариф «Все разом Смарт» в акційний період вартість буде всього 140 грн в місяць, замість 180 грн. Для клієнтів, які підключать тариф «Все разом Екстра» в акційний період вартість послуг буде всього 180 грн в місяць, замість 225 грн.

Звертаємо увагу, що в рамках акції знижка надається на місяць, в який було підключення тарифу, а також на 2 наступні місяці. При зміні тарифу акція відключається. Акція діє з 23 квітня по 31 липня 2019 року. З детальною інформацією про тарифи «Все разом» можна ознайомитись на сайті в розділі «Домашній Київстар».

Вартість послуг вказана з урахуванням всіх податків і зборів.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Re: Тарифи «Все разом»: мобільний зв'язок і Домашній Інтернет

Получил акционное предложение сменить мобильный тариф. По описанию в СМС похож на "Безлим. Видео." со снятием абонплаты раз в 4 недели. Это что получается, за "Домашний интернет" будут снимать раз в месяц, а за "Безлим. Видео." раз в 4 недели? На оффсайте написано, что в "Всё вместе. Смарт." абонплата снимается раз в месяц. Подскажите, пожалуйста, как сейчас снимается абонплата в доступных для подключения тарифах? По 477 кнопочку связи с оператором не нашёл.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Re: Тарифи «Все разом»: мобільний зв'язок і Домашній Інтернет

SeLena, теж таке було. деталі пропонували слухати по 477. А коли туди зателефонував, мене стали переконувати, що в мене і так підключений найкращій тариф :feel:
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Re: Тарифи «Все разом»: мобільний зв'язок і Домашній Інтернет

условия
со снятием абонплаты раз в 4 недели
были указаны в смс?
UPD: не буду тянуть кота за орехи. Во всех ТП КС "Все Вместе" оплата производится за календарный месяц. Не фантазируйте со своими предположениями.
 
Останнє редагування:

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Re: Тарифи «Все разом»: мобільний зв'язок і Домашній Інтернет

SeLena, теж таке було. деталі пропонували слухати по 477. А коли туди зателефонував, мене стали переконувати, що в мене і так підключений найкращій тариф :feel:

Вірно. Але у МКС акційна пропозиція є (та теж на 4 тижні). От и хочеться дізнатися, як буде зніматися абонка: раз на місяць, раз на 4 тижні, чи як попало.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Re: Тарифи «Все разом»: мобільний зв'язок і Домашній Інтернет

SeLena, я б не ризикував.
 
Статус
Закрита.
Зверху