Тарифи передплати «4G Smart» для спецпропозиції

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Тарифи доступні для підключення тільки абонентам, які отримали спеціальну пропозицію.

Тариф4G Smart Light4G Smart XS4G Smart XS+4G Smart S+4G Smart M4G Smart XLДенні тарифи
Вартість пакету послуг на місяць80 грн100 грн120 грн170 грн195 грн350 грн15 грн/щодня
Мобільний Інтернет3 ГБ5 ГБ8 ГБ20 ГБ25 ГБ70 ГБкожні 200 МБ за 10 грн
Дзвінки в мережі Vodafone УкраїнаБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні150 хв200 хв250 хв200 хв250 хв250 хв1 грн/хв
Дзвінки за кордон25 грн/день за кожні 15 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 30 грн/день за кожні 5 хв в одну з 14 країн
SMS на всі мобільні мережі по Україні50 шт. за 1,50 грн/в день користування
SMS за кордон6 грн/шт
Підключення пакета послуг на місяць*101*444#
Послуга «Подвійні хвилини»30 грн/міс30 грн/міс30 грн/міс0 грн/міс0 грн/міс0 грн/міс-

Базові умови
До моменту підключення пакета послуг на місяць діятимуть базові тарифи:

Дзвінки в мережі Vodafone Україна та на інші мережі по Україні1 грн/хв.
SMS абонентам по Україні та за кордон1 грн/шт.
Швидкість мобільного Інтернетуобмежено до 8 кбіт/с.

Для підключення пакета послуг на місяць, будь ласка, переконайтеся, що на рахунку є достатня сума коштів, і наберіть *101*444#

Послуга «Подвійні хвилини»
Подвоюйте хвилини для спілкування з абонентами інших операторів України у своєму тарифі.

Підключити*250#
Перевірити статус*250*1#
Відключити*250*0#
Перевірити залишок хвилин*101*4#

Послуга доступна за умови, якщо у вас підключений пакет на місяць. XXX хвилин будуть нараховані додатково до залишка хвилин у вашому пакеті послуг на місяць, і діяти вони будуть до тієї ж дати, що і ваш місячний пакет.

Вартість – XX грн/міс., знімається одразу при підключенні. Починаючи з наступного місяця ця вартість буде зніматися разом з платою за місячний пакет послуг у вашому тарифі. Тобто на момент зняття абонплати на вашому рахунку має бути XX грн, і тоді вам буде підключено пакет на місяць вже з подвоєними хвилинами для дзвінків по Україні.

Відключити послугу можна після наступного оновлення місячного пакета послуг, при цьому додаткові хвилини залишаться та будуть доступні для використання аж до закінчення терміну дії вашого місячного пакета послуг.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.09.12
Місто
Знаменка
В тещі на XS висіло РБА за 740. В день закінчення пропозиції позвонили котики і пропонували лайт, але взяв РБA
Ну 740 за XS такое себе удовольствие.
ну так если номер активен- то лучше что-то вряд ли предложат. я бы выбрал лайт
 
Реєстрація
13.03.19
Місто
Харьков
В тещі на XS висіло РБА за 740. В день закінчення пропозиції позвонили котики і пропонували лайт, але взяв РБA
Ну 740 за XS такое себе удовольствие.
На активный (около года постоянного использования) смарт xs пришли сначала бонусы за 10 грн. пополнения, а через месяц гба за 340 грн.
До этого в течение полугода было несколько предложений по 740 грн. Игнорировал.

Еще два xs лежат неактивные в звонилке, никаких предложений практически нет. На одном предлагают перейти в xs+, после 4 месяцев отсутствия акций.

Звонил на 0800 КСа, входящие принимали, никаких акций нет последние 4-6 месяцев.
 
Останнє редагування:

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Мені от оператор в чаті сказав, що якщо перейти на тариф дешевший, то РБА злітає.
Якщо мова йшла про всі тарифи загалом або про лінійку SuperNet - то котик помилився. Якщо про лінійку 4G Smart - то може бути правдою.
Отже, практичним шляхом встановлено:
1. При зміні будь-якого тарифу 4G Smart на тариф будь-якої лінійки (в т.ч. інший тариф 4G Smart) РБА анулюється.
2. Змінити тариф можна тільки на дорожчий [не перевірено, так сказала підтримка]. Наприклад, з 4G Smart L (250 грн) не перейти в SuperNet Start (175 грн)]. Звучить дивно. Можливо, мова йшла саме про компенсацію невикористаних днів РБА.
Універсальне рішення, яким я скористався - перехід в SuperNet Unlim без необхідності платити першу місячну абонплату.
3. Сплачений РБА повертається пропорційно залишкам днів. Наприклад, підключили РБА за 360 грн; покористувались місяць (30 днів) і змінили тариф; подали запит на відшкодування залишків: отримаєте приблизно 330 грн компенсації на свій мобільний рахунок. Мені повернули кошти аж з четвертої спроби:
- на перший запит змінили тариф з SN Unlim на 4G Smart M (той, що був до анулювання РБА). У відповідь я знову змінив тариф на SN Unlim і знову подав запит через чат додатку;
- другий запит завершився смскою "Тарифікація виконана коректно" без жодних змін та компенсацій;
- при спробі подати третій запит в чаті додатку панянка почала переконувати, що "відшкодування коштів неможливе - доступне тільки повернення попереднього тарифу та поновлення на ньому РБА, анульованого при зміні тарифу";
* тут я трішки ухи поїв та вирішив змінити канал зв'язку, зв'язавшись з підтримкою голосом через 111*
- ось на четвертий запит мені трапилась адекватна пані, яка все з'ясувала в колеги, детально оформила запит та я майже миттєво отримав свою компенсацію. Правда, щось в неї там заглючило (перестали відображатися подані запити), і вона оформила їх кілька штук, внаслідок чого я отримав кілька повідомлень про компенсації (кожен раз на різні суми), але, на жаль, вони не додалися - баланс був скорегований на останню, найбільшу, суму :cool:
Головний висновок: якщо вам підтримка каже, що "відшкодування за анульований РБА неможливе" - шліть лісом, пробуйте потрапити на когось більш адекватного.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.01.21
Місто
Pavlohrad
Змінити тариф можна тільки на дорожчий [не перевірено, так сказала підтримка]. Наприклад, з 4G Smart L (250 грн) не перейти в SuperNet Start (175 грн)]. Звучить дивно. Можливо, мова йшла саме про компенсацію невикористаних днів РБА.
Мова йшла про компенсацію невикористаних днів РБА.
 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    113.4 КБ · Перегляди: 64
Реєстрація
06.02.22
Місто
Ковель
Хто в курсі. Якщо на базових, то дасть позвонити з коштів на дод.рахунку якщо на основному нуль? І якщо є там і там кошти, то з якого спочатку знімає ?
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Реєстрація
04.06.21
Місто
Ужгород
Привіт всім!
Підкажіть будь ласка, хто знає, як правильно активувати рік без абонплат, тобто щоб після поповнення потрібної суми не зняло абонплату на місяць?
Тариф 4G Smart S+ ще на базових, не був ще активований, перейшов за спецпропозицією нещодавно.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Привіт всім!
Підкажіть будь ласка, хто знає, як правильно активувати рік без абонплат, тобто щоб після поповнення потрібної суми не зняло абонплату на місяць?
Тариф 4G Smart S+ ще на базових, не був ще активований, перейшов за спецпропозицією нещодавно.
Ну так, жмакнуть хочу, дождатся смс о необходимости пополнить счёт и пополнить. А если уже и снимет, то просто получите 13 месяц общения.
 
Реєстрація
04.06.21
Місто
Ужгород
Сказочник!?
Post automatically merged:

ER=27721]Salamandra[/USER], зачем вам гба в этом тарифе? Тариф ни о чем (
Все вірно, ні про що, сімка моя полична, експериментую)
 
Останнє редагування:
Зверху