Тарифи lifecell для фізичних осіб

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Інформація у шапці актуальна станом на 05.05.2023
Актуальні тарифи lifecell
Регіональні тарифи:
Тарифи для віртуального номера BiP: Форум / Оф. сайт

Бізнес тарифи lifecell: Форум / Оф. сайт

Архівні тарифи:
Форум / Оф. сайт
 
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Реєстрація
14.09.11
Місто
Дніпро
а що, тариф "ваш вибір" все?
А до чого цей тариф в темі тарифів для фіз осіб? Це корпоративний тариф, висловив свою думку в темі про корпоративні тарифи
дякую за лінк, мене на нього перевели зі звичайного тарифа)
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Запорожье
Подскажите, я понимаю тут раньше это наверняка обсуждалось, но долго искать, так вот вопрос , если я с Лайфа перейду на ВФ а через месяц опять на Лайф, то будет льготный тариф (как перенесенный)?
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
а тетка тоже будет трандеть , что он перенесен?
Колись писали, що ні, нема оповіщення
Post automatically merged:

Тут ось інфа про Vodafone, що оповіщення є:
колись ходив з VF на LC, потім повернувся.
На мій суб'єктивний погляд, мінуси наступні:
- повідомлення, що номер перенесене.
А тут інфа, що нема для внутрішньомережевих
Єдине, що не приємне в MNP це дійсно попередження про перенесення номеру. В середині мережі нагадування цього немає. Повідомлення ходять, дзвінки проходять, спам з коротких номерів приходить.
Тобто, якщо дзвонитимуть з іншого оператора, можливо, буде інформування, якщо ж з того самого - може і не буть. В мене, на жаль, нема "повернутого" лайфа, тому не можу перевірити. Чекаємо актуальної інфи :)
 
Останнє редагування:

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Перевірив щойно: при дзвінках з Лайфа, Водафона та Лайки на номер, перенесений з Київстар до Лайфа, нема сповіщення про "номер перенесено". А колись було, точно пам'ятаю. Можливо, правий пан з теми MNP: таке повідомлення "живе" лише певний час. А чи буде воно при поверненні через місяць в "рідну гавань" - я досі хз. Не дякуйте :)
 
Реєстрація
03.05.23
Місто
Київ
Перевірив щойно: при дзвінках з Лайфа, Водафона та Лайки на номер, перенесений з Київстар до Лайфа, нема сповіщення про "номер перенесено". А колись було, точно пам'ятаю. Можливо, правий пан з теми MNP: таке повідомлення "живе" лише певний час. А чи буде воно при поверненні через місяць в "рідну гавань" - я досі хз. Не дякуйте :)
Для чистоти експерименту зробить ще спробу подзвонити на перенесений номер з Київстар. Здається у Вашому випадку при дзвінку з синього оператора буде сповіщення про перенесення номер.
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Для чистоти експерименту зробить ще спробу подзвонити на перенесений номер з Київстар. Здається у Вашому випадку при дзвінку з синього оператора буде сповіщення про перенесення номер.
А цю надважливу справу я довірю іншим, бо для мене анал сині - табу ;)
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
Тільки що подзвонив з ВФ на номер, перенесений звідти до ЛС. Ніяких сповіщень не було, просто гудки. Можливо тому, що номер після подвійної міграції ЛС/ВФ/ЛС...
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
В мене був ЛС. На місяць перейшов до ВФ, зараз повернувся знов до ЛС. Якщо зараз мені дзвонити на мій номер ЛС з ВФ то фраза про перенесений номер не звучить.
Можливо тому, що номер як був раніше з кодом ЛС так таким же ЛС зараз і є, з тим же кодом ЛС...

Також точно знаю, що якщо раніше був номер ВФ з відповідним кодом, який потім перенесли до ЛС, то: якщо дзвонити на нього з ВФ, то попередження раніше звучало (зараз не звучить), а якщо з ЛС - то ні.
 

vlad 007

Закупник
Реєстрація
04.12.12
Місто
Київ
Телефон
Nokia C31, TAB 738, A1
В мене був ЛС. На місяць перейшов до ВФ, зараз повернувся знов до ЛС. Якщо зараз мені дзвонити на мій номер ЛС з ВФ то фраза про перенесений номер не звучить.
Можливо тому, що номер як був раніше з кодом ЛС так таким же ЛС зараз і є, з тим же кодом ЛС...

Також точно знаю, що якщо раніше був номер ВФ з відповідним кодом, який потім перенесли до ЛС, то: якщо дзвонити на нього з ВФ, то попередження раніше звучало (зараз не звучить), а якщо з ЛС - то ні.
А тариф зараз на ЛС як для перенесеного номера, чи як для звичайного?
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
Тариф як для перенесеного номеру + вартість тарифу не зміниться до 31 грудня 24 року, тобто на рік та три місяці "застовбив" ціну...
Я задля цього й переходив на місяць до ВФ, потративши на це 1 гривню на нову картку ВФ...
 
Реєстрація
01.03.12
Місто
Харьков
Телефон
мэйзу с9
Добрий вечір. В тарифі "Потужний" за вихідні Біп надаються додатково 1 ГБ за 30 хв. А який срок діі додаткового ГБ?
 
Зверху