Тарифи Vodafone для фізичних осіб

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Інформація у шапці актуальна станом на 01.03.2024
Актуальні тарифи Vodafone
Бізнес тарифи Vodafone: Форум / Оф. сайт

Архівні тарифи: Форум / Оф. сайт
 
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
На Joice Start немає доступних для переходу і на одному з 4G Smart L.
Глюк якийсь.
Ні не глюк іх навіть у веб версії немає, доранку наколотять.
Є на сайті все, щойно провірив, і вчора були джойси.
Ну шо ти як маленький я про що писав про мобдодаток, що тарифів для зміни нема, також вони пропали для зміни і в веб версії.
 

Вкладення

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    40.3 КБ · Перегляди: 42

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
На Joice Start немає доступних для переходу і на одному з 4G Smart L.
Глюк якийсь.
Ні не глюк іх навіть у веб версії немає, доранку наколотять.
Є на сайті все, щойно провірив, і вчора були джойси.
Ну шо ти як маленький я про що писав про мобдодаток, що тарифів для зміни нема, також вони пропали для зміни і в веб версії.
Як хочете перевестись то дзвоніть на 111 і вибирайте що хочете, певно щось роблять.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
На Joice Start немає доступних для переходу і на одному з 4G Smart L.
Глюк якийсь.
Ні не глюк іх навіть у веб версії немає, доранку наколотять.
Є на сайті все, щойно провірив, і вчора були джойси.
Ну шо ти як маленький я про що писав про мобдодаток, що тарифів для зміни нема, також вони пропали для зміни і в веб версії.
Як хочете перевестись то дзвоніть на 111 і вибирайте що хочете, певно щось роблять.
Та блін а я що не писав про 111 ну читай же, несуть на 111 таку хрень при виборі тарифу, що на голову не лізе.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
На Joice Start немає доступних для переходу і на одному з 4G Smart L.
Глюк якийсь.
Ні не глюк іх навіть у веб версії немає, доранку наколотять.
Є на сайті все, щойно провірив, і вчора були джойси.
Ну шо ти як маленький я про що писав про мобдодаток, що тарифів для зміни нема, також вони пропали для зміни і в веб версії.
Як хочете перевестись то дзвоніть на 111 і вибирайте що хочете, певно щось роблять.
Та блін а я що не писав про 111 ну читай же, несуть на 111 таку хрень при виборі тарифу, що на голову не лізе.
Не побачив, тоді вибачаюсь
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Вже доступні і джойси для переходу, нічого не змінили ніяких знижок при переході на ці тарифи.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
️Українець судився з Vodafone, який закрив привабливі тарифні плани. Феміда поставила крапку

Позивачу не вдалося довести, що мобільний оператор порушив його право на вільний вибір

Українець програв суд проти мобільного оператора Vodafone (зареєстрований як ПрАТ «ВФ Україна») у справі про захист прав споживачів. Про це повідомляє «Glavcom» з посиланням на рішення Печерського районного суду Києва від 28 серпня.

Позивач зазначив, що ще у 2014 році в фірмовому магазині МТС (правонаступник Vodafone) у Червонограді Львівської області придбав два пакети тарифу «Супер МТС 3D нуль Український», який згодом було перейменовано на тариф Smartfon Zero. За умови тарифу дозволялося не сплачувати абонплату і не поповнювати рахунок. Також не знімалися кошти за з’єднання.

Однак у серпні 2022 року Vodafone надіслав sms-повідомлення позивачу: «Ми закриваємо старі тарифи, аби зменшити навантаження на мережу та підтримувати зв’язок по всій Україні. 27.08.22 ваш тариф закривається і буде безкоштовно змінений на найдешевший тариф Vodafone 4G Smart до 01.09.22. Ви обов’язково отримаєте SMS про зміну тарифа. Вартість – 55 грн/міс. У тарифі: 1 ГБ інтернету, безліміт у мережі, 100 хв по Україні».
між позивачем та ПрАТ «ВФ Україна» письмового договору не надано», – наголосив суд.

Водночас суд назвав необґрунтованими доводи позивача щодо порушення Vodafone вимог статті 17 Закону України «Про захист прав споживачів», яка передбачає, що споживач має право на вільний вибір товарів і послуг у зручний для нього час.

Феміда додала, що позивач не позбавлений можливості обрати інший тарифний план або ж взагалі відмовитися від послуг Vodafone.
 
Реєстрація
11.01.11
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi
На мою думку: те що немає письмового договору можна розцінити як в одну так і в іншу сторону; те,що змінюють тариф це , звичайно "проїзвол"))..
Якщо ви вертаєте товар в магазині, то у вас може бути будь яка причина. Тут має місце змінення умов в односторонньому порядку. Треба гарний адвокат ...
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Тут має місце змінення умов в односторонньому порядку. Треба гарний адвокат ...
А що зробить адвокат, якщо всі тарифи мають властивість дорожчати з часом?
Поверне 2007й рік з тарифами 29 та Простий з доплатою за вхідні?
 
Реєстрація
11.01.11
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi
Тут має місце змінення умов в односторонньому порядку. Треба гарний адвокат ...
А що зробить адвокат, якщо всі тарифи мають властивість дорожчати з часом?
Поверне 2007й рік з тарифами 29 та Простий з доплатою за вхідні?
"Мають дорожчати" це чисто суб'єктивна думка,ніде не прописано...
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Реєстрація
11.01.11
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi
ніде не прописано...
Пункт 5.2 та 5.3 Умов користування
Де там про подорожчання?
Post automatically merged:

А взагалі то умови прописали під себе
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Де там про подорожчання?
5.2. Встановлювати та змінювати умови надання та перелік послуг, тарифи на послуги, що надаються в мережі Оператора з обов’язковим оприлюдненням на Вебсайті за сім календарних днів до їх введення.
 
Реєстрація
11.01.11
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi
. .іншими словами, купивши сімку, ви підписуєтесь під словами оператора" що хочу то змінюю"
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
. .іншими словами, купивши сімку, ви підписуєтесь під словами оператора" що хочу то змінюю"
Редівці завжди підписуються, що оператор їм повинен доплачувати за користування послугами :skuter:
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
. .іншими словами, купивши сімку, ви підписуєтесь під словами оператора" що хочу то змінюю"
Разом з тим, оператор залишає "дірки в паркані", котрими можна і треба користуватися...🤭
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
На мою думку: те що немає письмового договору можна розцінити як в одну так і в іншу сторону; те,що змінюють тариф це , звичайно "проїзвол"))..
Якщо ви вертаєте товар в магазині, то у вас може бути будь яка причина. Тут має місце змінення умов в односторонньому порядку. Треба гарний адвокат ...
Київстар на мою письмову вимогу надати письмове підтвердження того я є власником контрактної форми підключення і без мого відома відбувається блок аккаунтів в месенджерів. Тому для подання письмового звернення до суду спочатку необхідно обгрунтувати свою думку, наприклад надати докази того що номер використовується з моменту його придбання в одному телефоні,на який є документи та чеки. Також хочу звернутися до кіберполіції,їм теж необхідно підтвердження з боку оператора
 
Зверху