Тарифний план «Вільний Студент»

Статус
Закрита.
Реєстрація
11.07.12
Місто
Киев
Телефон
Sams Note 20 & Sams S10E
т.е. слушаете те эфиры, которые не ловятся встроенным? Ок, понятно тогда.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Arp, +1
на інтернет радіо 99% ефірного часу - музика. максимум 2-3 рази за годину прозвучить назва станції. і то природньо, без самореклами
 
Реєстрація
13.09.10
Місто
Черкассы
Javier, В том месте где я обычно слушаю инет радио приём эфирного сильно затруднён (ловит только в определённых местах), а мобильный сигнал почти 100%, так что мне гораздо проще слушать через инет, чем бегать и искать где ловят эфирные станции.
 
Реєстрація
19.06.11
Місто
Запорожье
Стоит подождать «Вільний смартфон. Регіон 2» или подключить «Вільний Студент»?
 

Idaho

Заблокирован
Реєстрація
25.09.14
Місто
Харьков
Стоит подождать «Вільний смартфон. Регіон 2» или подключить «Вільний Студент»?

Як писали мені раніше, дивлячись де будете використовувати номер. Студент - всеукраїнський, а Смартфон - на одній вулиці діє,, на інший - нє.

Добавлено через 3 минуты
А ще на Студенті безкоштовно 50 смс, зате на Смартфоні на ворогів удвічі дешевше.
 
Останнє редагування:

Idaho

Заблокирован
Реєстрація
25.09.14
Місто
Харьков
Обалдеть, раньше КС был самый дорогой оператор, а Лайф самый дешёвый. Сейчас совсем всё наоборот...

У вас? У нас Київстар загалом жадібніший за МТС, навіть враховуючи МТС-ність Харкова та області. Коли на МТСі на всю розмовляли по 60 хв. на день 'безкоштовно', на Київстарі було 'безліміт на вихідних за 37 коп ПЗС'. Зараз, от своїм Смартфоном доганяють МТСний.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
У нас МТС вообще не распространён, соотношение абонентов Лайф/КС примерно 60/40, из всех моих знакомых человека 3-4 на МТС. Я вот сейчас родственников уговариваю на КС перейти, хотя в своё время уговорил их с КС на Лайф. Свободный студент я вообще считаю шаровым тарифом, меньше, чем за литр бензина месяц безлима разговоров и инета (весьма неплохого как для мобильного), + СМСки. Киевстар - молодцы, реальное покращення, а не "покращення")
 
Реєстрація
22.08.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone
Хто користується тарифом, як відбувається нарахування мб і зняття абонплати на Android, не знімає лишнього?
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
як відбувається нарахування мб і зняття абонплати на Android, не знімає лишнього?

Чітко 53 коп. за добу, мб не нараховуються, бо безліміт, рівно ж як і хвилини в мережі.
Користуюся на планшеті на Андроіді.
 
Реєстрація
09.05.08
Місто
Вінниця
Телефон
Вже не Nokia
Локаничный ответ, а то думал глумиться будут, особенно по Андроиду.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Вальдемар, и инет включен круглые сутки и ночью не жарит как лайф:p
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Поддерживаю, снимает чётко 53 коп., специально несколько дней подряд проверял, инет радует скоростью, как для мобильного, шейпа не заметил, хотя один день больше 200 метров использовал, слушая инет-радио (которое, кстати, всего пару раз заикнулось), 50 СМС исправно каждый день начисляется, использую по 2-3 в день.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
В порівнянні з новими тарифами для мого регіону, "Вільний Студент" в 2 рази дешевше обходиться.
 
Статус
Закрита.
Зверху