Тарифный план "life:) 25"

Реєстрація
24.12.09
Місто
Хмельницкая обл.
Скористатись тарифним планом можуть абоненти на адміністративній території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей (далі – територія дії тарифного плану).
 
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Підкажіть будь-ласка, в цьому тарифі можна за бонуси замовляти "Інтернет за копійку"? Розумію, що може дурне питання, але переходити в тариф щоб самому спробувати не хочу. І як вазагалі швидкість інтернету в Івано-Франківську???
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi
у цьому тарифі за бонуси оплачується практично все, в тому числі і інтернет і смс пакети, правда якщо на основному рахунку є гроші, то їх зніме в першу чергу, наприклад якщо на основному 10 грн, то їх зніме + з бонусних 5.94, а на рахунок швидкості - у Тернополі швидше тільки тримоб, особисто тестував всі оператори, київстар і мтс взагалі повільніше і гірше.
Але захоплюватись бонусами дуже не рекомендую, щоб не заблокували
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Sirchyk, ИМХО, нельзя.
bez_loginu имеет ввиду розничную оплату 25коп/мб с бонусного счета.
 

episode

Экстрасенс
Реєстрація
10.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 5
yahoo, а мне кажется, что можно заказать за бонус.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Лучше спросить у оператора.
 
Реєстрація
05.12.12
Місто
Львів
Телефон
Gnusmas Duo$
Інтернет можна любий заказувати за бонус.
Копійку також, але вона доступна тільки в Західному регіоні.
 
Реєстрація
07.05.13
Місто
Ужгород
Є інформація він представників Лайф, що безлім інет буде працювати і за межами даної території, потрібно її тільки активувати на західній території.
Підскажіть будь ласка методи накрутки бонусів на тарифі Лайф 25???
 
Реєстрація
07.05.13
Місто
Ужгород
Кочевник, я имел ввиду как оптимальнее из других операторов заработать бонусы на Лайф. Что здесь выходит за рамки форума?
 

episode

Экстрасенс
Реєстрація
10.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 5
Кочевник, это я Сергею.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Господа, увидал старпаки с этим тарифом (!!!) в Киеве (!!!) в супермаркете. Купил один с красивым номером, теперь мучаюсь вопросом - активируется ли он в этом тарифе, если я его активирую в Киеве? Проверю не скоро, поэтому хотелось бы спросить у тех кто знает наверняка.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Mathias, да, активируется. Но сам понимаешь, что ты будешь обслуживаться по условиям "вне зоны действия тарифа"
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Mathias, да, активируется. Но сам понимаешь, что ты будешь обслуживаться по условиям "вне зоны действия тарифа"

Это я в принципе и так понимаю. Еще интересно почему они продаются "поза зоною действия тарифа"??
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Mathias, потому, что в супермаркете плохая логистика. Я, например, в нашем
харьковском Эльдорадо видел пакет СМТС Украинского (т.е. западной Украины)
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Забавно. Ну тогда просто толкну красивый номер, а получивший пускай разбирается.

P.S. Логистика Форы, ты просто космос :D
 
Зверху