Тариф «Жара» (Закрыт)

Статус
Закрита.
Реєстрація
21.02.16
Місто
Днепр
Телефон
Samsung J5
Підключення до тарифного плану закрито.
Лише для нових підключень. Після 30.09.2017 початковий пакет буде активовуватись з тарифним планом «Оптимальний смартфон» із пакетом послуг «М».
Термін дії тарифного плану до 31.01.2018.
Умови активації та термін дії тарифного плану можуть бути продовжені.

Дзвінки на lifecell|Безліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні, хв|100
3G+ Інтернет|10 ГБ
Youtube, Megogo, OLL TV, Divan.tv, 1+1 video|10 ГБ
Facebook|Безкоштовно
Месенджер BIP|Безкоштовно
Вартість, грн/30 днів|50
Перехід|закритий
Додаткова інформація
Перший 30-денний пакет послуг надається безкоштовно.
Пакети послуг із зазначеними умовами діють на всій території України (Регіон 1).

Під «безкоштовно» мається на увазі, що вартість першого 30-денного пакету послуг включено у вартість початкового пакета.

Ви можете користуватися соціальною мережею Facebook без обмежень без додаткової плати і не витрачаючи пакетні мегабайти!Для цього, будь ласка, користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів або мобільними чи веб-версіями сайтів соціальних мереж.

Безкоштовне користування соціальними мережами надається у рахунок плати за обраний Пакет послуг. Якщо плату за Пакет послуг/30 днів за тарифним планом не сплачено, отримані/передані дані при користуванні соціальними мережами будуть тарифікуватися згідно тарифного плану.

Надані 250МБ можна використати протягом 5 днів, починаючи з дня користування. Якщо ви використаєте 250МБ раніше, Вам будуть надані наступні 250МБ на аналогічних умовах. У випадку відсутності 10 грн на рахунку, тариф на Інтернет - 0,4 грн/МБ.

При здійсненні міжнародного дзвінка в країну, що входить до першої групи, буде нараховано 25 хвилин для дзвінків у країни першої групи за 20 грн на 30 днів. Наведена вартість хвилини є інформативною та розрахована шляхом ділення вартості нарахованих хвилин на їхню кількість. Повний перелік груп та країн, що до них входять, а також деталі тарифікації за посиланням.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Якщо не знята місячна абонплата, знімається денна плата - 2.50 грн і нараховується денний пакет:
безліміт в мережі
3 хвилини на інші оператори
250 Мб інтернету
Умови тарифного плану наведено станом на 01.10.2017 р.
Опис на сайті
 
Останнє редагування:

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Re: Тариф "Жара"

Щойно розмовляв з оператором, на питання про долю ТП "Жара" спочатку здивування де я його взяв, а після пояснень (придбаний новий стартовий пакет в "Алло") настирна порада терміново повернути стартовий пакет по місцю придбання ... :D

Добавлено через 2 минуты
В чем проблема?? Разве так тяжело заказать на сайте АЛЛО за 50 грн с бесплатной доставкой в тот магазин который ближе от Вас?
З питанням замовлення проблем не має, проблема з опрацюванням моєї заявки в "Алло", зранку замовляв і до цих пір в статусі опрацювання ...
 
Останнє редагування:

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Re: Тариф "Жара"

Есть люди которые покупают новый старпак при каждой новой акции, на таких лайф делает деньги.

Я 10 лет назад купил пакет и до сих пор его пользую и никакая акция меня не убедит пойти купить новый старпак.
Наоборот. Как раз на тебе ЛС делает деньги, т.к. ты ему каждый месяц что-то отлистываешь.

А если я буду каждый месяц покупать пакет с бесплатным месячным пакетом услуг по цене этого самого пакета услуг, то скорее я буду нагревать оператора, т.к. оператору нужно будет заплатить производителю старпака, процент дилеру и з/пл продавцу. И само собой, предоставить месячный пакет услуг.
 

Cka_

Заблокирован
Реєстрація
14.08.16
Місто
Одесса
Тариф "Жара"

В лайфе пошел купил ребенку ещё три дня назад и пожалел. Вечером срок установили годности, черти
 
Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
Re: Тариф "Жара"

В лайфе пошел купил ребенку ещё три дня назад и пожалел. Вечером срок установили годности, черти

А какой срок годности?Если тот,что до 31.01.2018 года,так это с первого дня работы тарифа такой срок действия
 

Валшебнег

Активный пользователь
Реєстрація
28.09.10
Місто
Умань
Телефон
Redmi Note 11
Re: Тариф "Жара"

В лайфе пошел купил ребенку ещё три дня назад и пожалел. Вечером срок установили годности, черти

Поподробнее можно? И попонятнее. Какой еще срок годности?
 

Cka_

Заблокирован
Реєстрація
14.08.16
Місто
Одесса
Re: Тариф "Жара"

Какой такой "срок годности", это-ж не колбаса?)



Типо тариф до конца года.
Да и ваще детский сад а не оператор!!!
Это что дополнение что действие 6мес. Тариф должен выпускатся на постоянной основе и по мере необходимости (кризис, курс и тд...) повышать.
Бесит такой развод
 

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")
Re: Тариф "Жара"

Типо тариф до конца года
Вообще-то, теоретически до 31-го января 18-го г. (как будет практически - будем посмотреть).
И нет никакого разводняка, на сайте всё конкретно описано (да и на старт. паке думаю тоже).
 

Cka_

Заблокирован
Реєстрація
14.08.16
Місто
Одесса
Re: Тариф "Жара"

Вообще-то до 31-го января 18-го г.
И нет никакого разводняка, на сайте всё конкретно описано (да и на старт. паке думаю тоже).



7 мес. Вы меня не слышите! Такие сроки указывают при дополнительной услуги а тариф должен формироваться для постоянного пользования. Ну а это выглядит ну и я его всегда считал "лайф" оператор для детского сада! При выходе интересного тарифа "временного" нужно покупать новую симку а со старых слаживать мазайку для детского развития...
В общем много чести столько уделять этому оператору.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Re: Тариф "Жара"

Я 10 лет назад купил пакет и до сих пор его пользую
По жизни выигрывают те, кто не привязан к номерам, красоте номера и прочей лабуде. Оговорюсь рабочих номеров это не касается. Какой смысл держаться за личный номер? Друзья тебя найдут на любом номере. Номер должен работать на тебя , а не ты на номер. Раньше операторы проявляли лояльность к старым клиентам, сейчас нет
 

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")
Re: Тариф "Жара"

Ну а это выглядит ну и я его всегда считал "лайф" оператор для детского сада!
Так а зачем тогда вообще в ветку lifecell заходишь?
На каждый товар есть покупатели. Кому не нравится товар, тот его не покупает. Главное то, что продавец (lifecell) честно обо всём предупреждает.
 

Cka_

Заблокирован
Реєстрація
14.08.16
Місто
Одесса
Re: Тариф "Жара"

Так а зачем тогда вообще в ветку lifecell заходишь?
На каждый товар есть покупатели. Кому не нравится товар, тот его не покупает. Главное то, что продавец (lifecell) честно обо всём предупреждает.



Интерес на шо разводят. Дядя это форум и я забыл Тебя спросить можно мне тут высказать свое мнение или нет
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Re: Тариф "Жара"

за 50 грн с бесплатной доставкой в тот магазин который ближе от Вас?
Там где ты находишся сейчас есть Алло? Мысли не по Киевски а шире. У нас проще смотаться на Озерку чем в АЛЛО
 

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")
Re: Тариф "Жара"

Дядя это форум и я забыл Тебя спросить можно мне тут высказать свое мнение или нет
Племянничек, да высказывай, не вопрос.
Но... по делу, по делу.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Re: Тариф "Жара"

астирна порада терміново повернути стартовий пакет по місцю придбання ..
Это серьезно?

Добавлено через 3 минуты
Вы меня не слышите!

Это кто то не умеет читать и хватит тролить
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Re: Тариф "Жара"


З якого дива мені жартувати. Почувши, що я маю на руках стартовий пакет "Жара" посипались питання: де ви його могли взяти, якщо в мережі Лайфселл він не продавався ?!? Терміново рекомендую Вам повернути його назад !
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
Re: Тариф "Жара"

на питання про долю ТП "Жара" (придбаний новий стартовий пакет в "Алло") настирна порада терміново повернути стартовий пакет по місцю придбання
Как оператор объяснил необходимость возврата старпака в точку продажи? Зачем нужно вернуть?
 

Cka_

Заблокирован
Реєстрація
14.08.16
Місто
Одесса
Re: Тариф "Жара"

З якого дива мені жартувати. Почувши, що я маю на руках стартовий пакет "Жара" посипались питання: де ви його могли взяти, якщо в мережі Лайфселл він не продавався ?!? Терміново рекомендую Вам повернути його назад !



Подтверждение детского сада

Добавлено через 47 секунд
Это серьезно?

Добавлено через 3 минуты




Это кто то не умеет читать и хватит тролить



Хватит задавать тупые вопросы
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Re: Тариф "Жара"

Как оператор объяснил необходимость возврата старпака в точку продажи? Зачем нужно вернуть?
Пояснила найкращими побажаннями: щоб я міг повернути свої кошти назад, оскільки з даним тарифним планом в оператора виникли технічні складності ...
На що я звичайно відповів відмовою ...
 
Статус
Закрита.
Зверху