Тариф «Смартфон ЗЕРО» (закритий)

Статус
Закрита.

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Re: Смартфон ZERO

Я не думаю, я знаю умови тарифу. Він діє тільки у Львові і Львівській області для тих хто перебуває на їх території, не важливо звідки хто приїхав. Про ґоу до Львова - це була шЮтка.
 

neandertal

Заблокирован
Реєстрація
24.02.15
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi Max Prime 3/64
Re: Смартфон ZERO

Проверил в Киевской области: действительно не снимает за интернет. Думаю: переходить или нет в Zero cо Смартфон 0.50 (основной МТС номер). А то потом ещё переход закроют.
 

dirka

like.no.other
Реєстрація
14.08.08
Місто
Neverland
Re: Смартфон ZERO

neandertal, можно поставить например в планшет и будет бесплатный безлимитный интернет?
 

style

Заблокирован
Реєстрація
06.08.12
Місто
КИЕВ
Re: Смартфон ZERO

Проверил в Киевской области: действительно не снимает за интернет. Думаю: переходить или нет в Zero cо Смартфон 0.50 (основной МТС номер). А то потом ещё переход закроют.


как если токо в Львове зеро , как в Киеве предлогают перейти на зеро?
 
Реєстрація
14.04.15
Місто
Мариуполь UA -> ЦФО RUS
Re: Смартфон ZERO

Проверил в Киевской области: действительно не снимает за интернет. Думаю: переходить или нет в Zero cо Смартфон 0.50 (основной МТС номер). А то потом ещё переход закроют.
Ага... прикроют :), скорее откроют и всех бесплатно переведут и ждать не долго, сейчас отток пойдет на 3G H+ операторов и все будет. З.Ы. Данный тариф будет запускаться по регионам с появлением 3G у конкурентов. Так что на очереди Киев, Одесса, Днепропетровск... Ждите :).
 

neandertal

Заблокирован
Реєстрація
24.02.15
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi Max Prime 3/64
Re: Смартфон ZERO

neandertal, можно поставить например в планшет и будет бесплатный безлимитный интернет?
Сделал по-другому: с основного номера МТС (включен Год без абонплат, Смартфон 0.50) сделал переадресацию на другой номер МТС с тарифом Zero. А то тариф Zero могут ухудшить и буду жалеть что перешёл с основного номера.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Re: Смартфон ZERO

Мне сегодня на Супер МТС Днепр пришла СМСка , восхваляющая новые условия Смартфона Zero - звонки и инет бесплатно . У нас-то будет платно . ;)
 

style

Заблокирован
Реєстрація
06.08.12
Місто
КИЕВ
Re: Смартфон ZERO

Мне сегодня на Супер МТС Днепр пришла СМСка , восхваляющая новые условия Смартфона Zero - звонки и инет бесплатно . У нас-то будет платно . ;)

пробуй перехід на нього раз прийшла смс
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Re: Смартфон ZERO

Зачем ? У меня есть СИМка с этом ТП + Год без абонплат . Звонки внутри сети бесплатны и в гостевом регионе . :)
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Re: Тариф "Смартфон ZERO"

Сьогодні МТС прислав. Чомусь думав, що в тарифі Зеро інтернет і так безкоштовний. Це вже вдруге цього року МТС впарює мені місяць безкоштовного інтернету. Ще якби цей інтернет хоч працював.
uploadfromtaptalk1435066861750.png
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Re: Тариф "Смартфон ZERO"

МТСний інтернет, що у Львові, що в області - повне дно. Він то, звісно, працює, але коли після нього переходиш на EDGE від life:) або Київстар - то вертатися в мережу МТС нема ніякого бажання, навіть безкоштовно.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Re: Тариф "Смартфон ZERO"

Доповню попередній пост. Вирішив спробувати інтернет "як не кажуть на Галичині за зеро". Не знаю, може це БСка так здулась. Не віриться, що всі так ломанулись на халяву.
uploadfromtaptalk1435073643590.pnguploadfromtaptalk1435073654990.pnguploadfromtaptalk1435073667957.png
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Re: Тариф "Смартфон ZERO"

Сьогодні МТС прислав. Чомусь думав, що в тарифі Зеро інтернет і так безкоштовний. Це вже вдруге цього року МТС впарює мені місяць безкоштовного інтернету. Ще якби цей інтернет хоч працював.
Переглянути вкладення 13905
Працював би він нормально, ніхто б вам не дав безкоштовно, ще й безліміт.;)
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Re: Тариф "Смартфон ZERO"

PRADA, воно взагалі зрозуміло, що в регіонах, де все гаразд з абонбазою такі тарифи як Зеро не вводяться. Львів регіон однозначно Київстарний. Другою сімкою у багатьох тут стоїть Лайф, ну а з МТС якось не сильно в нас дружать. Я не хочу сказати, що Астеліт у Львові має більше абонентів ніж МТС, доступу до таких даних у мене нема, але власні спостереження (серед немалої кількості людей) свідчать на користь смайлика. До речі, як я і припускав - проблема в БС, що покриває мій офіс. Вдома справи в МТС значно кращі, тобто такі як і зазвичай з їхнім ЕDGE.
uploadfromtaptalk1435091619640.pnguploadfromtaptalk1435091642271.png
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Re: Тариф "Смартфон ZERO"

r5t, хех, так спідтест в мене й 0,20 Мбіт/сек покаже. А wap-сторінка пошти відкриється за 2 хвилині. Ну взагалі немає швидкості! А ред-форум, таке враження, що 2 Мбайти сторінки важуть.
А запустити спідтест - майже максимальную швидкість покаже, не менше 10-15 кбайт/сек.

Вони дуже гарно налаштували спідтест!:)
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Re: Тариф "Смартфон ZERO"

PRADA, не заперечую. Ще з часів, коли користувався EDGE, помітив як дуже часто спідтест на МТС показував результати схожі з life:) але на life:) нет працював, я навіть радіо стабільно онлайн слухав (RMF FM 48 kb/s AAC), чого ніколи не було на МТС. Єдину відмінність по тестах, яку зміг побачити - на life:) пінг значно менший. Ось скріни березневих тестів, коли мені МТС вперше дав місяць безліміту МТС life:)
 
Статус
Закрита.
Зверху