Тариф «Смартфон 0.50»

Статус
Закрита.

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Глянув деталізацію на смартфоні де пропонують XS - За останній місяць використано 3,4 Гб трафіку
Основні споживач - інстаграм. не розумію як там можна 2 Гб висидіти:dash1:
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
ГБА почти год еще. Значит мне дадут на халяву год пользоваться тарифом Extra Red L, ведь за прошлый месяц я использовал 20 ГБ (с помощью vk безлим).
 
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
ГБА почти год еще. Значит мне дадут на халяву год пользоваться тарифом Extra Red L, ведь за прошлый месяц я использовал 20 ГБ.

Было бы круто, если бы МТС не был таким жмотом. А что вещает робобаба, если набрать 111*6? Или еще ничего не придумала? Вы ее, наверное в ступор вогнали таким использованием тарифа. :D
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
stryzhko Я не подключал ГБА. Была ежедневная оплата, кроме последних четырех месяцев с услугой "смартфон оптом".
Так то інша справа. Без РБА можна ж будь-який тариф обрати, не залежно від того, що пропонують. А от із РБА переводять лише на лайт+ і виявляється ще в xs+ у кого залишилось декілька місяців з РБА.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Тепер лише ОТП-Банк і Альфа. Аваль всьо, а Михайлівський по іншій причині, але також всьо.
Уточнив, там Альфа а не Аваль.

н втрачає дуже багато трафіку: крім щоденних 400 Мб ще 2-3 Гб/міс...
Заодно глянули деталізацію - за березень 7 пакетів по 500 Мб, за квітень поки 2. І трафік, враховуючи Ютуб , Фейсбук та ВК - 31 Гб в березні і 7гб в квітні.
 

igor.cv

Eh?!
Реєстрація
06.07.09
Місто
Ottawa, ON, Canada
31 ГБ за місяць??? Я на LTE ледь 15 ГБ вибираю, не обмежуючи себе ні в чому - всі апдейти, ютюб (720р по дефолту), tunein, скайп з двостороннім відео... Хіба торенти не ганяю
 

Cusko

Бувалий
Реєстрація
13.02.16
Місто
Запоріжжя
31 ГБ за місяць??? Я на LTE ледь 15 ГБ вибираю, не обмежуючи себе ні в чому - всі апдейти, ютюб (720р по дефолту), tunein, скайп з двостороннім відео... Хіба торенти не ганяю

У многих выходит , около 100 ГБ в месяц , у некоторых и того больше :)
 
Реєстрація
14.05.10
Місто
Харьков
Из тех, кому предложили перевестить на лайт+, у кого-нибудь получилось перейти на тариф ред экстра?
 
Реєстрація
03.12.15
Місто
Киев
Неужели опомнились: "Шановний клієнте! Нагадуємо: Ваш тариф припиняє дію та 18.04 - 12.05 буде безкоштовно змінений на Vodafone Light+. До закінчення дії послуги "Рік без абонплат" Вам будуть доступні: в 1.5 рази більше Інтернету – 4.5 ГБ/міс, безліміт у мережі та 30 хв/міс по Україні. Далі діятимуть базові умови тарифа."
 
Реєстрація
25.08.16
Місто
Киев
Тоже только что пришла такая смс, ну это радует, а то ГБА до конца августа, мучался бы на 500мб.
 
Реєстрація
20.08.16
Місто
Киев
Да, такое же сообщение. А возможно ли вообще переподключить ГБА? Вроде как оператор говорил, что фиг, но в ИП есть кнопочка "отключить":
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Похоже, ноги такого приятного изменения растут отсюда.
Открою тайну, подобный казус можно решить было и на 111, просто нужно было настоять что бы девочка приняла заявление с присвоением номера. :)
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Неужели опомнились: "Шановний клієнте! Нагадуємо: Ваш тариф припиняє дію та 18.04 - 12.05 буде безкоштовно змінений на Vodafone Light+. До закінчення дії послуги "Рік без абонплат" Вам будуть доступні: в 1.5 рази більше Інтернету – 4.5 ГБ/міс, безліміт у мережі та 30 хв/міс по Україні. Далі діятимуть базові умови тарифа."
В мене щось математика не сходиться. Написано, що трафіку в Лайт+ дають в 1,5 рази більше, тобто 4,5 ГБ. Якщо 4,5 розділити на 1,5, то виходить, що стандартно в тарифі мало б бути 3 ГБ, але там насправді є лише 500 МБ. З цього випливає, що дають +4ГБ, а не в 1,5 рази більше.
І цікаво чи ці +4ГБ дають лише для тарифу Лайт+ чи буде така ж надбавка трафіку і для тих, кого переведуть в Екстра Ред.
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
А! Коли вже написав пост, то зрозумів, 3 ГБ на місяць дають в Смартфон 0.50 при підключеній послузі РБА (30 днів по 100 МБ). Тому і в 1,5 рази більше у порівнянні з умовами Смартфон 0.50, а не Лайт+.

Апд: sunifly, Sanёk, випередили мене :)
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Неужели опомнились: "Шановний клієнте! Нагадуємо: Ваш тариф припиняє дію та 18.04 - 12.05 буде безкоштовно змінений на Vodafone Light+. До закінчення дії послуги "Рік без абонплат" Вам будуть доступні: в 1.5 рази більше Інтернету – 4.5 ГБ/міс, безліміт у мережі та 30 хв/міс по Україні. Далі діятимуть базові умови тарифа."
Где там зрадофилы, которые стали вешать всех собак на МТС при попытке первого кидка с ГБА за несколько лет?

Не думаю, что чьи-то жалобы смогли расшевелить бюрократическую машину под названием МТС, но факт остаётся фактом - ГБАшники только в плюсе.:respekt:

Любытно, что будет у тех абонов, которые подключат ГБА на Смартфон 050 в ближайшие дни (уже после этой рассылки).
 

Вкладення

  • smartfon050.jpg
    smartfon050.jpg
    99.8 КБ · Перегляди: 177
Статус
Закрита.
Зверху