Тариф «Vodafone ЗАХІД» (закритий)

Статус
Закрита.
Реєстрація
14.07.17
Місто
Львів <-> Північна Донеччина
Телефон
iPhone
Ми закриваємо старі тарифи, аби зменшити навантаження на мережу та підтримувати зв'язок по всій Україні. 19.08.22 Ваш тариф закривається і буде безкоштовно змінений на наш найдешевший тариф Vodafone 4G Smart XS до 01.09.22. Ви обов'язково отримаєте SMS про зміну тарифа. Для Вас перший місяць користування - безкоштовний, далі - 55 грн/міс. У тарифі: 1 ГБ інтернету, безліміт у мережі, 100 хв по Україні. Про новий тариф: www.vodafone.ua/4g-smart-xs

З МТС Зеро (що сьогодні теж оголосили до закриття) в Мій Vodafone є перехід на ZAXID.
Добре, що в цю тему теж зайшов, дізнався про закриття :)
 
Реєстрація
15.12.21
Місто
Львів
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Мені також прийшла смс про закриття тарифу, в додатку My Vodafone підтягнуло акцію, рік без предоплати за 199грн., при переході на Vodafone SuperNet Start. Поповнив рахунок на 199грн. та все активувалось успішно
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
В мене на всіх Захід є можливість підключення рік без абонплата 550/1100/1760гр, а яка різниця між ними хз, бо якщо зберігається тільки для тарифів з такою самою абонплатою або нижчою то толку мало
 
Реєстрація
21.08.22
Місто
Lviv
питання - як закриття старих тарифів зменшить навантаження на мережу, якщо всі тарифи переводять у інші ? кількість номерів не зменшується від такої процедури ! добре, що є можливість перейти до інших операторів зі збереженням номера.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
питання - як закриття старих тарифів зменшить навантаження на мережу, якщо всі тарифи переводять у інші ?
ніяк, це повідомлення для простих смертних, а не для користувачів цього форуму. Це щось типу, "ваш тариф закривається", чи " гарантійний термін сім закінчився", люди входять в ступор від таких смс, часто йдуть в офіс оператора, а там дають по вухах і впарюють тарифи за 200-300 грн
Вони ж не напишуть в смс прямо, що тариф закривається, бо старий і дешевий, долар по 40+ і треба збільшити абонплату з вас
 
Реєстрація
05.12.12
Місто
Львів
Телефон
Gnusmas Duo$
питання - як закриття старих тарифів зменшить навантаження на мережу, якщо всі тарифи переводять у інші ? кількість номерів не зменшується від такої процедури ! добре, що є можливість перейти до інших операторів зі збереженням номера.
Просто мудафон абонів за баранів мають. Я тим дятлам на фейкбуку пропонував для облегчення мережі треба не лапшу вішати, а зразу старих абонентів зливати в :unitaz: ...блокувати, то точно облегчать свою г*вно мережу.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
старих абонентів зливати в :unitaz: ...блокувати то точно облегчать свою г*вно мережу
во во, оце дієвий варіант, для зменшення навант на мережу, заблокувати голоднючі сім, це додасться до абонентів яких втратив водафон після 24 лютого 2022, та і після 2014
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
питання - як закриття старих тарифів зменшить навантаження на мережу, якщо всі тарифи переводять у інші ? кількість номерів не зменшується від такої процедури ! добре, що є можливість перейти до інших операторів зі збереженням номера.
Просто мудафон абонів за баранів мають...
лише Водафон?
 
Реєстрація
21.08.22
Місто
Lviv
Мені також прийшла смс про закриття тарифу, в додатку My Vodafone підтягнуло акцію, рік без предоплати за 199грн., при переході на Vodafone SuperNet Start. Поповнив рахунок на 199грн. та все активувалось успішно
але в тому тарифі, як і у інших є одне "але". якщо нема 145 грн на рахунку в день зняття абонплати, починає знімати по 10 грн в день незалежно від розмов. звичайно у вашому випадку, на рік можна відтягнути рішення про перехід ...
але мені категорично не подобаються тарифи, де ти зобов'язаний платити навіть якщо не користуєшся.
 
  • Like
Реакції: Lyb4

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Из этого тарифа всех переводят в XS или выборочно в Light?
 

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
Из этого тарифа всех переводят в XS или выборочно в Light?
Смотря как вы используете номер и смотря что у вас установлено. Если год без абон плат активная услуга то Лайт, если неактивная и вы звоните ежедневно то скинут вас на ХС.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху