Тариф передплати «Vodafone Light» (2016) (архівний)

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
Може можна ці 3х4ГБ замовити за допомогою ussd? Бо my vodafone не працює.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Може можна ці 3х4ГБ замовити за допомогою ussd? Бо my vodafone не працює.
А де ви побачили, що в цьому тарифі можна замовити такий пакет? Наскільки я пам'ятаю, таке було лише в тарифі Yezzz, там були такі умови:
 

Вкладення

  • Screenshot_20231215-110339.png
    Screenshot_20231215-110339.png
    168.5 КБ · Перегляди: 35

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
Та в my vodafone і побачив, але замовити не вдалося
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
А де ви побачили, що в цьому тарифі можна замовити такий пакет?
тут лайт є в доступних тарифах

Olgen спробуйте *101*87# замовлення, *101*88# перевiрка
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Olgen, пробуйте декілька раз, в різний час. До 12 все працювало на цьому тарифі.
В web версії пробували ?
 
Останнє редагування:

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
Та зрозуміло. Ще спробую. І ussd також
 

burn

що нового?
Реєстрація
15.03.09
Місто
Одесса
Телефон
Ace&Base Плюс
всем привет

уточните, пожалуйста, кто в курсе: год без абонплат в этом тарифе включает минуты на все направления или только на своих?

на сайте очень обтекаемо сказано про "свободное общение по Украине в течение 12 месяцев"

в шапке темы не уточняется, в гугле тоже нет

Post automatically merged:

Може можна ці 3х4ГБ замовити за допомогою ussd? Бо my vodafone не працює.
А де ви побачили, що в цьому тарифі можна замовити такий пакет? Наскільки я пам'ятаю, таке було лише в тарифі Yezzz, там були такі умови:
можно, постоянно так делаю (в приложении в доступных услугах светится 4 гб на 3 месяца за 100 гривен)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.02.17
Місто
Донецька обл., Україна
Після безкоштовних смс на номери 6216 та 3133 прилетіло РБА на тариф "Light" 220 грн на декілька номерів моїх родичів, хоча в минулому році на один приходило пару раз за 410 грн.теж після цих смс, на другий - 330 грн.
 

Вкладення

  • изображение_viber_2024-02-02_15-41-06-279.jpg
    изображение_viber_2024-02-02_15-41-06-279.jpg
    143.1 КБ · Перегляди: 31
Реєстрація
27.09.13
Місто
Kiev
Телефон
Redmi Prime
Подскажите, а Водафон дает в роуминге Гигабайты, как Лайф ( Гігабайти без кордонів) или тут такого нет?
 
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro

burn

що нового?
Реєстрація
15.03.09
Місто
Одесса
Телефон
Ace&Base Плюс
на сайте очень обтекаемо сказано про "свободное общение по Украине в течение 12 месяцев"
Читай шапку, там все вірно.
Написал же, что и шапку читал. Там:
Відчувайте свободу спілкування з послугою «Рік без абонплат». Сплачуйте авансом 450 грн та отримуйте можливість цілий рік користуватися перевагами:
  • 12 місяців вільного спілкування по Україні.
  • 12 місяців без обов’язкових щоденних платежів та поповнень.

То же самое про "12 місяців вільного спілкування по Україні". И толку?

(Выше уже, правда, уточнили что внутрисеть – за это спасибо.)
 
Реєстрація
18.03.17
Місто
Запорожье
Телефон
Samsung Galaxy A51
на сайте очень обтекаемо сказано про "свободное общение по Украине в течение 12 месяцев"
Читай шапку, там все вірно.
Написал же, что и шапку читал. Там:
Відчувайте свободу спілкування з послугою «Рік без абонплат». Сплачуйте авансом 450 грн та отримуйте можливість цілий рік користуватися перевагами:
  • 12 місяців вільного спілкування по Україні.
  • 12 місяців без обов’язкових щоденних платежів та поповнень.

То же самое про "12 місяців вільного спілкування по Україні". И толку?

(Выше уже, правда, уточнили что внутрисеть – за это спасибо.)
Я, по мірі необхідності, поповнюю свій номер на 6 грн: це як раз на 2 дні спілкування всередині мережі у найближчому майбутньому, плюс номер продовжується на 1 рік, бо поповнення відбулося на суму від 5 грн. Дуже зручний тариф! Настільки вигідний для мене та невигідний для ВФ, що кілька років тому дівки з нього мені телефонували та благали, аби я перейшов на щось інше. Я їх просто посилав дуже далеко!
А інтернет я в цьому тарифі взагалі вирубив комбінацією *109*81#, щоб ніколи не знімало 5 грн/Мб, та ще й перевів у 2G.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.03.17
Місто
Запорожье
Телефон
Samsung Galaxy A51
Boasik, підтримую, шикарний свинорильський тп, не вистачає посекундної тарифікації голос.трафіка, та поштучних смс
Ну цей спец.номер і тариф на ньому у мене для певних осіб, з якими треба довго поспілкуватися раз у кілька тижнів або місяців, щоб вони мене рідше турбували усілякими дрібними дзвінками. Я всіх обзвонюю за 1 день (на 3 грн.), а потім ще колись знову на 3 грн. А далі знову можна колись поповнити на 6 грн, подовживши тим самим дію номера...
Ну а основний номер у мене перенесений по MNP до 3Моб, зараз це за 400 грн.на рік (тобто, виходить 33,3 грн на місяць).
Ось і всі мої витрати на моб. зв'язок, якщо підходити до нього прагматично.
 
Зверху