Тема для флуду про чергове подорожчання зв'язку

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Re: Чергові зміни в тарифах Київстар

Lev Prav, любой нормальный бизнесдядька не будет разбрасываться клиентами. Это законы рынка

Добавлено через 1 минуту
Lev Prav, кс цены не снизит. Скорее другие игроки их повысят и будет паритет
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.05.10
Місто
Київщина
Re: Чергові зміни в тарифах Київстар

Lev Prav, кс цены не снизит. Скорее другие игроки их повысят и будет паритет[/QUOTE]
Гадаю, скоріше ціни більш урівняються - КС їх трохи знизить, а Лайфселл та решта - трохи піднімуть.
Проте, звісно, не одразу.
І враховуючи рівень інфляції і постійне зростання цін, то зниження цін КС буде мати вигляд більш повільного їх зростання.

Навіть зараз, хоча КС, як і ВФ, формально піднімають вартість тарифів для 95% більшості абонентів, більш настирній меншості вони їх знижують шляхом персональних акційних пропозицій - процентів знижок на абонплату для утримання та тарифами утримання.

Приміром, вчора-позавчора на ВСІ мої поличні номери КС прислав запрошення в ТП "КС Онлайн" за 35грн/міс та 30 днів безлімітного інету, а ВФ - в 4G Smart S за 50грн\міс.
І одночасно КС та ВФ під вигаданими причинами скасовують мої заявки на портацію навіть контрактних номерів до Лайфу.
Якщо це не зниження цін, то що це тоді?
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Re: Чергові зміни в тарифах Київстар

Lev Prav, однозначно Лайф демпенгует и цены через 3-6 мес будет повышать . Спецтарифов он не может себе позволить . Синий и Красный выиграют и будет приблизительно так как Вы писали .
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Re: Чергові зміни в тарифах Київстар

EricX, конечно это не тот лайф 10-ти летней давности , у которого после дешевого интернета в 2G скорость была 32 кбит/сек , но тенденции к сожалению прослеживаются . И эти новые тарифы тоже проседают по скорости и скорее всего повысятся , на что тоже жалуются на форумах . Эта игра со страшилками " перейду к другому оператору" ни к чему не приведёт . Потому , что это ИГРА без реальности . А реальность такова : в основном свой круг общения , который в основном ограничивается внутрисетью . А мегабайты и сервисы - это также не помогает работе , бизнесу . Там другие приоритеты .
 
Реєстрація
12.05.10
Місто
Київщина
Re: Чергові зміни в тарифах Київстар

Lev Prav, однозначно Лайф демпенгует и цены через 3-6 мес будет повышать . Спецтарифов он не может себе позволить . Синий и Красный выиграют и будет приблизительно так как Вы писали .
Червоний демпінгує - лише пил стоїть.
Особливо в синіх регіонах.
Варто лише загадати абсолютно шарові - за 5грн\рік МТС "Вільний Київ", який спочатку діяв по всій країні, і його продовження Супер МТС 0,25 Центр, з 100хв в день на мережу, 0,25 - на ворогів, і 20МБ за ті ж самі 5грн поповнення на рік.
Ну і хіт - суперлегкий плюс МТС на контракті за 5грн\міс з абсолютно шаровим і безкоштовним 3ж інетом, без шейпу, на протязі понад 1,5 років, і необмеженими дзвінками на всіх ворогів за 0,25грн\хв.

Для мене цінність лайфу насамперед в тому, що він регулярно ламає лафу і збиває ціну КС і ВФ.
Примушуючи їх вигадувати і розповсюджувати дуже вигідні непублічні тарифи утримання.

Добавлено через 58 минут
... Эта игра со страшилками " перейду к другому оператору" ни к чему не приведёт .
Потому , что это ИГРА без реальности .
А реальность такова : в основном свой круг общения , который в основном ограничивается внутрисетью .
А мегабайты и сервисы - это также не помогает работе , бизнесу .
Там другие приоритеты .
Ця "гра" часто приносить досить цікавий профіт.
Навіщо доводити процес до кінця і портувати номер до іншого оператора?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ну і скажіть, хіба не простежується змова операторів, коли вони в одні й ті самі дні проводять зміни в умовах тарифів? На гірше.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ну і скажіть, хіба не простежується змова операторів, коли вони в одні й ті самі дні проводять зміни в умовах тарифів? На гірше.
Це не змова. Це заразна хвороба. Або епідемія.:eek:
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Вот я раньше тоже думал "оо, связь дорогая". А теперь юзаю Годовой+ от Тримоба и не жалею, что заплатил такую сумму. И за эту сумму я получил столько, сколько даже Водафон в самом начале тарифа "Light+" никогда не давал...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А я раніше ним користувався.
Був контрактником, коли це ще Укртелеком був. Вони мені нарахували суми за послуги, які я не замовляв. Довелось закрити контракт. Вони мені ще довго листи присилали...
Через кілька років користувався річним. Продюсер ще тоді не було. Аж певного дня вони раптом мене вимкнули на 2 дні: без попереджень і пояснень, і вибачень. Плюс ці глюки з поповненнями з 1 по 5 число і відсутність можливості подзвонити на деякі номери: номер не існує. І "ацький" пінґ. Відсутність можливості зареєструвати номер за ецп.
І останнє, коли у мене просто лежала картка в телефоні і вони за місяць списали 30 грн буцімто на інтернет.
Це про мінуси. Звісно в них є і плюси, чому я їх і обрав у певний час. Але, найгірше, як на мене, це совковість.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
idea, ну так то ж раньше было. Сейчас НЫНЕШНИЙ Тримоб меня полностью устраивает. Возможно, раньше он действительно был плохой.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
idea, ну так то ж раньше было. Сейчас НЫНЕШНИЙ Тримоб меня полностью устраивает. Возможно, раньше он действительно был плохой.
30 грн зняли влітку. Не бачу різниці між тим що було, і що є. Але дійсно, в кожного свої потреби, досвід і практика, з якою може звірятись.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Зверху