Технологія HD Voice (AMR-WB)

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Kritik, вполне возможно, что в предыдущем где-то надо было включить, хотя я не знаю, поддерживался ли он там вообще - в теме аппарата на 4пда вопрос поднимался, но ответа не было.
 
Реєстрація
11.04.09
Місто
Київ
матвей, те що тобі не вдається зловити дзвінок у amr-wb, зовсім не значить, що воно не працює. :) Або не виконується умова (обидва термінали мають підтримувати цю технологію та дзвінок між абонентами кс) або ти не можеш відрізнити на слух amr-wb 12.65 i amr-nb 12.2
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
матвей, те що тобі не вдається зловити дзвінок у amr-wb, зовсім не значить, що воно не працює. :) Або не виконується умова (обидва термінали мають підтримувати цю технологію та дзвінок між абонентами кс) або ти не можеш відрізнити на слух amr-wb 12.65 i amr-nb 12.2
Оператор Київстар підтвердив, що тут немає...Лише в Ужгороді.
 
Реєстрація
11.04.09
Місто
Київ
матвей, в природі існує брехня, відверта брехня, а ще існує статистика.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
матвей, в природі існує брехня, відверта брехня, а ще існує статистика.
Це тут до чого...Ужгородський район Шд воісе запущено лише в місті Ужгород...Чи будуть розширяти ніхто не знає!-слова оператора по 466.Враховуючи 1бс на все місто і вічно залипший інтернет-воно і не дивно...
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
В Харькове у КС HD-Voice ощущается в обоих сетях. Если ловит 3G, то при звонке 3G и остаётся.
В то же время, Vodafone работает как будто без него вообще. Если звонок идёт через 3G, то через пару секунд с 90% вероятностью идёт выпадение в 2G. Даже при полных палках. Почему так - чёрт его знает.
При звонке Киевстар-Vodafone качество заметно хуже чем Киевстар-Киевстар, даже если оба телефона в 2G.

Про Life ничего не могу сказать.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
На рахунок Київстар...Сьогодні цікавився в оператора, чи планується ввімкнення цієї опції в моєму місті, то в фейсбуці мені відповіли, що "Компанія Київстар планує впровадження технології на всій мережі «Київстар» протягом найближчих місяців." але на скільки так воно буде, одним технарям відомо...П.С. в київстара ця технологія працює і в 2ж чи обов"язково необхідною умовою являється 3ж онлі?!
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
У КС только в 3g, у МТС и в 2g
Все фейсбуки это бла-бла-бла ни о чем
а в мене якраз при випаді в "2ж" на мтс дуже відчутно гіршає якість голосу і з"являється каша, та ж історія з лайфом...На київстар змін немає, тому що і немає офіційно HD Voice в моєму місті....
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
а в мене якраз при випаді в "2ж" на мтс дуже відчутно гіршає якість голосу і з"являється каша, та ж історія з лайфом...На київстар змін немає, тому що і немає офіційно HD Voice в моєму місті....
Ну телефон еще должен уметь работать в 2g
Мне в этом плане нравятся китайфоны на МТК, на них есть индикация HD, и в инженерном меню включается-выключается
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
ДжеК, зрозумів, дякую! Мій мабуть не вміє, або у нас в 2ж HD Voice водафон поки не запустив.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
ДжеК, зрозумів, дякую! Мій мабуть не вміє, або у нас в 2ж HD Voice водафон поки не запустив.
Может и умеет, тут еще надо учитывать что вендоры разные, у МТСа в Донецкой Nokia, в Закарпатской ZTE
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Так Київстар ще у 2013 році впровадив цю послугу, коли був 2g тільки.
В 2013 КС запустил HD на 2g в Киеве и Киевской области, Черновцах и Крыму
http://itnews.com.ua/news/69192-quo...khnologiyu-shirokopolosnoj-telefonii-hd-voice
В 2015 году Киевстар внедрил технологию HD Voice в сети 3G в нескольких крупных городах страны – в Одессе, Львове, Хмельницком, Черновцах и Ивано-Франковске. А в начале марта 2016 данная технология стала доступна еще в 100 городах, где действуют сети 3G. Это - Киев, Ужгород, Тернополь, Каменец-Подольский, Измаил, Белгород-Днестровский, Луцк, Самбор, Обухов и многие другие.
https://kyivstar.ua/ru/mm/news-and-...vuet-golos-tehnologiya-hd-voice-v-100-gorodah
С 2015 идет своп, так что новость 2013 года устаревшая
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
ДжеК, мабуть малось на увазі,що київстар однозначно иає працювати в 2ж там де це запущено, бо починав впроваджувати цю послугу коли 3ж ще не було.МТСники в фейсбуці написали, що в них має працювати як в 2ж, так і в 3ж
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Могу по факту сказать что в Харькове качество голоса в 2G у Киевстара намного лучше чем у МТС. Более того, если говорить о КС, то разница в качестве звука между 3G и 2G конечно же заметная, но значительной я её не могу назвать, да и до запуска 3G это самое качество явно похуже было.

Но пардонте, у Vodafone в 3G звук не лучше чем в 2G (при том что он намного хуже чем у КС), да к тому же и выпады постоянные при звонке.

В других городах может быть иначе.

Я не могу проверить, но у меня есть основания полагать что КС всё же использует HD Voice в обеих сетях. Другого объяснения столь высокому качеству голоса (по сравнению с Vodafone, по крайней мере), я найти не могу.
 
Реєстрація
11.04.09
Місто
Київ
матвей, wb-amr всередині мережі КС працює і в 2ж і в 3ж, до того ж з однаковим бітрейтом, тобто, якість голоса буде однакова, принаймні на хуавеї. От терміналів з підтримкою цієї технолргії в 2ж дійсно мало. Наприклад, деякі айфони, до того ж топові, цього не вміють.
 
Зверху