Туристичне спорядження (ex. Намет)

Как и где Вы используете свою палатку?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    74

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Андрюх@dp.ua в мене саме такий юко на 2,5кг. Сталь не пластілінова, від сучків не зминається.
На руків'я відразу намотай сантиметрів 15 товстої мотузки - проживе набагато довше.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Всім дякую! Замовив цей Juco, сам спробую його в роботі.
Бажаю успіхів, цікаво буде почитати про враження.
Вже в травні планую зайнятись, бо минулоріч пізно спохватився, ледве встиг на зиму заготовитись :( Почну з кінця весни і поступово, потроху буду заготовлятись, бо в мене там жінки і один ледар, якого ні на що не підняти :(
Post automatically merged:

На руків'я відразу намотай сантиметрів 15 товстої мотузки - проживе набагато довше.
Планував щось на кшталт такого зробити

257215761[1].jpg257215761[1].jpg
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Планував щось на кшталт такого зробити
звичайна ізолента (типу 3М або Стентон) не піде? Добряче намотана в 2-3 шари?
ніт і ніт, тільки "шнурок"

Суть товстої мотузки - вона "гасить" удар, в той час як залізяка (тим паче ота жестянка) передасть його на ручку. Ізолєнта вабщє нє прі дєлах (хіба шо намотать з сантиметр товщиною. і обов'язково синьою!!!)
 
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
на якийсь клей садив?
ніт
"хвіст" пускаєш по верху вздовж топорища, і потім його обмотуєш разом з топорищем - мотузка сама себе фіксує
кінчик можна як зафіксувати окремою ниткою, так і зав'язати на початок отого хвоста
мотузку краще брати 6-8мм, по типу паракорду (зовнішнє плетіння + внутрішні жили)
або "пенькову/канатну"
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Всім дякую! Замовив цей Juco, сам спробую його в роботі.
Начитався тут похвал, і теж собі швиденько такого колуна купив.
Post automatically merged:

"хвіст" пускаєш по верху вздовж топорища, і потім його обмотуєш разом з топорищем - мотузка сама себе фіксує
кінчик можна як зафіксувати окремою ниткою, так і зав'язати на початок отого хвоста
мотузку краще брати 6-8мм, по типу паракорду (зовнішнє плетіння + внутрішні жили)
або "пенькову/канатну"
Теж таке планую зробити. Тим більше, що досвід вже маю: на днях ремонтував "точилку когтів" для кота. )))
Типу таку: https://content2.rozetka.com.ua/goods/images/big/307043270.jpg.
Там канат вже "зносився". Для надійності замотав кантат зверху скотчем.
 
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Паук, аж цікаво стало, чесно. Можна фото? А то в мене уява вже не та... 8-(
Як приклад. Тільки тут хвіст запущений збоку
Поки шукав - ще одна думка з'явилась. Зверху одіти шматок пет-пляшки і "термоусадити" феном - буде як тримати мотузку у купі, так і захищати її від ударів.
 

Вкладення

  • 0_150cc4_4bbc62d5_orig[1].jpg
    0_150cc4_4bbc62d5_orig[1].jpg
    549.4 КБ · Перегляди: 30
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
Всім дякую! Замовив цей Juco, сам спробую його в роботі.
Бажаю успіхів, цікаво буде почитати про враження.
Вже в травні планую зайнятись, бо минулоріч пізно спохватився, ледве встиг на зиму заготовитись :( Почну з кінця весни і поступово, потроху буду заготовлятись, бо в мене там жінки і один ледар, якого ні на що не підняти :(
То як враження, поділитеся?
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
То як враження, поділитеся?
Колоти, справді, легше. Але все одно, на ранок крепатура в мишцях :) Може із-за того, що більший обсяг виходить, бо колоти легше. А, і замах треба більше, бо ручка довше. Взагалі, навіть не зможу передати всі почуття, бо просто приїзжаю до села і йду колоти дрова. Вже не хочу згадувати, як воно було зі старим колуном!
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Бери знову Кайланди. За ці гроші нормальний варіант.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Моїм вже 4 роки. Пройшли і Лікійку, Горгани і Бескіди, Свидовець і Боржаву. Десь навіть двічі, або 5 разів) Розносилися і вже погано фіксуються на нозі. Ну й підошва зносилася добряче. Але щось краще коштує біля 8-10 тисяч зараз.
Доношу ці і знов ту ж модель візьму.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ще плюс Кайландам. Гарна мембрана. В +35 піднімалися на Тахтали-Даг, ноги не пітніли.
 
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
Моїм вже 4 роки. Пройшли і Лікійку, Горгани і Бескіди, Свидовець і Боржаву. Десь навіть двічі, або 5 разів) Розносилися і вже погано фіксуються на нозі. Ну й підошва зносилася добряче. Але щось краще коштує біля 8-10 тисяч зараз.
Доношу ці і знов ту ж модель візьму.
Якщо не секрет, яка у Вас модель Kayland? Саме черевики, не кросівки? І візьмете безпосередньо в Україні? Я так перепитую, бо зараз, як бачу, мембранні (а Ви далі написали, що у Вас мембранні) трекінгові Kayland в Україні починаються з 6 тисяч із чимось; ну, за 5 з хвостиком можна замовити через закордонний склад.
А взагалі на "Лікійку, Горгани і Бескіди, Свидовець і Боржаву" на весну-осінь (без снігу або з невеликими сніжниками, не так, що регулярно по литки у снігу) я б радив, якщо ноги достатньо здорові, а рюкзак загальною вагою десь 10-15 кг, розглянути саме нормальні трекінгові кросівки.
Ще плюс Кайландам. Гарна мембрана. В +35 піднімалися на Тахтали-Даг, ноги не пітніли.
Ще скажу, "щоб двічі не вставати" :), про мембрану. Ходив різні маршрути у різному взутті, і скажу, що вже багато років у мене похідне взуття легше (кросівки) — безмембранне (були Scarpa Mystic Lite, тепер Bestard Terra, які на мені і в армії й були та будуть на мені й на бойових), а важче, для Аладаглару, зимового Петроса тощо, — Trezeta Top Evo з напиленою мембраною (OutDry). А Gore-Tex та інші подібні мембрани — штука в певних умовах хороша, але я виходжу з того, що в більш-менш серйозних походах рано чи пізно взуття все одно з високою ймовірністю промокне, а от сушити взуття, де мембрана — окремий шар, це ще та історія (волога "зависає" між верхнім шаром шкіри та мембраною, і т.д. і т.ін.). А в +35, якщо під ногами не сніг та лід і не якась складна "сипуха" з ухилом 45 градусів, я, скоріш за все, запхаю черевики чи кросівки у рюкзак і йтиму у трекінгових сандаліях :).
 
Зверху