Продаж lifecell французькій NJJ Capital

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
cat, є в мене побоювання що вони вбьють оператора і буде щось на кшталт лайки, чи супер пупер преміум котрий нікому не потрібен.
вони француза на пару з хорайзеном красиво розвели, дата остані роки тільки втрачала свої позиції, вирішили волю до неї приплюсувати і що з цього вийшло? синергія двух г створила одне велике г. тепер вирішили в це г ще вмокнути лайф, результат думаю буде очікуваним. чому так думаю - бо ні дата ні воля ніколи не могли якісно працювати в б2с, а зараз фактично керівник який не досяг успіху в цьому секторі планує керувати ще й лайфом, якби було навпаки то ще можливо щось би з цього вигоріло!
особисто не мав справи, але начебто датагруп колись раніше доволі якісно працювала В2В. щодо волі то вона завжди була гівном.
з керівником сумно але реально - тепер некомпетентна людина буде керувати третім за розміром оператором України
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Та не всім потрібен той кабель. Відсотків на 80 він вже є і люди не будуть міняти провайдера. А я так розумію що вони основну фішку планують ставити саме на кабель
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
хотів би помилятись, але щось мені підказує, що таке керівництво основну фішку планує зловживання коштами / розкрадання коштів французького інвестора
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
vitaminC, інвестор не дурень. Це придбання на зріст, тобто кошти можливі тільки після реальної перемоги, а коли вона буде? Отож бо. Чи ви гадаєте вони будуть розбудовувати покриття щоб його гасили?
 
Реєстрація
03.04.21
Місто
kiev
cat, є в мене побоювання що вони вбьють оператора і буде щось на кшталт лайки, чи супер пупер преміум котрий нікому не потрібен.
вони француза на пару з хорайзеном красиво розвели, дата остані роки тільки втрачала свої позиції, вирішили волю до неї приплюсувати і що з цього вийшло? синергія двух г створила одне велике г. тепер вирішили в це г ще вмокнути лайф, результат думаю буде очікуваним. чому так думаю - бо ні дата ні воля ніколи не могли якісно працювати в б2с, а зараз фактично керівник який не досяг успіху в цьому секторі планує керувати ще й лайфом, якби було навпаки то ще можливо щось би з цього вигоріло!
особисто не мав справи, але начебто датагруп колись раніше доволі якісно працювала В2В. щодо волі то вона завжди була гівном.
з керівником сумно але реально - тепер некомпетентна людина буде керувати третім за розміром оператором України
вони по суті магістральний оператор + б2б, тому і купляли волю з прицілом зайти до сегменту б2с більш глобально, воля напевно була найбільш прозорою для хорайзена але з таким успіхом можна було і укртелеком куплять думаю вони не сильно відрізнялись в компетенціях, але і тоді було все зрозуміло, що не взлетить іх стратегія, а якщо про перемовини з французом правда то волю якраз купляли щоб втюхать на опті, для хорайзена результат бізнесу неважливий ім важливий процес. короче в середньостроковій перспективі лайф скотиться до водафона - 7 тарифних планів, раз в квартал здорожчення, промокод в аптеку, але в водафона хоть мережа була потужніша з більшим запасом, а тут без вливань у бс і частоти зовсім глухо буде, плюс перед продажем нагнали користувачів на лояльні тарифи, а зараз начнуть піднімать ціни щоб все відбити і поскоріше, да, пропаде лайф
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
щодо волі то вона завжди була гівном
Користуюсь близько 15 років. Проблем взагалі ніколи ніяких не було від слова зовсім, на відміну від інших провайдерів у знайомих, колег. В підтримку не звертався жодного разу. Все стабільно нормально працює як і повинно бути.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell

АМКУ запросил дополнительную информацию в деле о концентрации DVL Telecom украинских активов Turkcell​

Антимонопольный комитет (АМКУ) запросил дополнительную информацию в дополнение к пакету документов, поданных входящей в группу NJJ французского миллиардера Ксавье Ньеля компании DVL Telecom на приобретение контроля в “Лайфселл”, “Глобал Билги” и “Укртауэр” – украинских активов Turkcell, рассказал CEO “Датагруп-Воля” Михаил Шелемба.

Антимонопольный комитет в понедельник (22 апреля) отправил нам запрос на дополнительную информацию.
Сегодня, максимум завтра они получат исчерпывающий ответ на свои вопросы. Я с огромным уважением отношусь ко всем членам комитета, они – большие профессионалы. Думаю, что комитет сможет довольно оперативно обработать этот вопрос и на будущей неделе, максимум через две недели мы получим разрешение на концентрацию.
Разрешение Антимонопольного комитета откроет путь для $1,5 млрд инвестиций в Украину”, - сказал он агентству “Интерфакс-Украина” в кулуарах форума “НадЛюды 2024”.

Среди запрашиваемых комитетом документов – подтверждения отмены ареста корпоративных прав компаний судом, уточнил он.
“Комитет перевел дело в фазу, которая открывается на этапе когда необходимо дополнительно изучить потенциальную концентрацию либо, как в случае “Лайфсел”, обнаружены основания для запрета на нее. В данном случае основанием для запрета был арест корпоративных прав компаний участниц сделки, который снят со всех активов решением суда”, - пояснил CEO “Датагруп-Воля”.
Он выразил мнение, что у АМКУ не может быть вопросов по поводу увеличения концентрации на рынке в результате сделки, поскольку направления “Дата-Воля” и “Лайфсел” не пересекаются. “Лайфсел” имеет сильные рыночные позиции в сегменте мобильной связи, а “Датагруп-Воля” – в фиксированной.
“Предмет изучения Антимонопольного комитета – увеличивается ли рыночная концентрация при слиянии компаний и, соответственно возрастает ли их влияние на отдельно взятом рынке. Поскольку у нас разные рынки, такая концентрация не произойдет, но конкуренция на телеком-рынке обострится. Рост конкуренции это - основополагающий момент, которого хочет достичь регулируя рынки комитет”, - сказал Шелемба.
По условиям сделки, в объединенной компании “Датагруп-Volia-Lifecell” NJJ будет принадлежать 85%, Horizon Capital – 10%, Михаилу Шелембе - 5%.
“В приобретение 5%-й миноритарной доли я инвестирую 95% всех своих сбережений - все, что я заработал за жизнь”, - сказал топ-менеджер.
Размер инвестиции он не уточнил.
Ранее сообщалось, что АМКУ на заседании 7 марта разрешил DVL Telecom приобрести контроль над компанией Datagroup Holding Limited (”Датагрупп-Воля”). В то же время, комитет сообщил о выявлении оснований для запрета на приобретение DVL Telecom контроля над группой “Лайфселл”.
Как сообщалось, из опубликованного на Opendatabot в понедельник решения стало известно, что Киевский апелляционный судоставил в силе арест, наложенный на 100% уставного капитала компании “Укртауэр”, принадлежащей Turkcell, а также арест, наложенный на 100% Ukraine Tower Holdings B.V. из орбиты “Киевстара”. После этого пресс-служба “Датагруп-Воля” сообщила, что 18 апреля тот же суд отменил арест, наложенный на 100% уставного капитала компании “Укртауэр”. Об отмене судом ареста корпоративных прав ООО “Лайфселл”, ООО “УкрТауэр” и ООО “Пэйселл” объявила и Turkcell, материнская компания lifecell.

CEO “Датагруп-Воля” Михаил Шелемба заявил, что подсанкционный олигарх Михаил Фридман не получит ни цента от сделки по продаже оператора мобильной связи lifecell инвесткомпании NJJ - прямой запрет содержится в транзакционных документах, заключенных между Turkcell и французским инвестором. Он также говорил, что если разрешение АМКУ будет получено в ближайшее время, сделка будет закрыта до середины мая.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Та не всім потрібен той кабель. Відсотків на 80 він вже є і люди не будуть міняти провайдера. А я так розумію що вони основну фішку планують ставити саме на кабель
відсотків 80 людей платять Київстару чи місцевим монополістам 300+ грн за 100 Мбіт і 70 аналогових каналів. Коли в моєму будинку з'явився третій провайдер, то відразу з'явились і -50% до ціни тарифа в місцевого гегемона. Але задовбують оці випрошування знижок. Коли за містом за наявності одного оптичного провайдера 300 Мбіт коштує 200 грн, а в райцентрі за наявності 2 конкурентів, 300 Мбіт починалось з 330 грн.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
twar, ближче до нового Гегемона тобто ти зацікавлений в можливій меграціі до отого дядька що балоболить?
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
twar, ближче до нового Гегемона тобто ти зацікавлений в можливій меграціі до отого дядька що балоболить?
Я нічого поганого не можу сказати про Лайф з 2006 року і Домтелеком мав 2 роки в хаті, теж все ідеально. Роутер дозволяє балансувати трафік, завжди мав два кабелі в хаті, але не завжди обох одночасно оплачував. Якщо мій тариф "Київстар" дозволяє мати домашній інтернет, але "лідер" не може за 2 роки підключити мій будинок, то може "балабол" вирішить нарешті цю проблему?
Vega в будинку є, але досвід користування не дозволяє пробувати той "гігабіт"
 
Зверху