Фітнес-трекер Xiaomi Mi Band

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
Я так розумію, це хвороба зв'язки МіБенд-Епіль?
Ніт, це проблема софта сяомі.

Ailandar, проблема спостигається також на 5, 6, 7 бендє, на 4 норм.
Три варіанта вирішення глюка:
1 - вімкн/ввімк тригер сповіщення у проги.
2 - перейти на іншу прогу.
3 - придбати Amazfit Band 7 ( буде гарний апдейт, та стабільний)
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Mathias, AngryDen, дуже вдячний вам за відповіді. Пораджу щодо амазфіта, може і перейде. Але мене зацікавив варіант
2 - перейти на іншу прогу.
Які є інші програми для мі бенда? Я не в курсі, що є альтернатива оригінальній програмі від сяомі
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Ailandar, на андроїд це вирішується вимкненням режиму енергозберігання і закріпленням самої проги у недавніх, щоб не вигружалась з пам'яті+автозапуск. Як там з ябком, я не підкажу. Але проблема реальна. Причому в одному з оновлень самої апки таке з'явилось
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Кочевник, ну в мене тг не в автозапуску, але якось же надсилає. Вайбер також. Тому мабуть це саме адаптація сяомівської приблуди
 
Реєстрація
22.05.21
Місто
Запорожье
З новим роком, друзі! Може хтось підкаже вирішення проблеми:

У дівчинки є Mi Band 5, спарений з айфоном, вона ним задоволена крім однієї деталі - час від часу відвалюються сповіщення від телефона та месенджерів, всі і одразу. Допомагає тільки відвʼязування браслету від телефона і повторне спарювання. За її спостереженнями, таке буває тоді, коли вона декілька днів не відкриває додаток, через який відбувається підключення. Чи можна щось з цим зробити на цьому браслеті? Чи, якщо ні, допоможе оновлення трекера до пізнішої моделі, 6 чи 7? Якщо це проблема всієї серії, то може хто підкаже браслет, у якого нема таких траблів з айфонами? (але саме браслет, невеликого розміру, не годинник)
Рекомендації з досвіду експлуатації андроід-застосунку Zepp Life (це фірмовий застосунок Сяомі для їх фітнес-браслетів):
1. Зникнення сповіщень від месенджерів виникає після деяких оновлень застосунку. Потрібно зайти у властивості застосунку і заново надати йому всі дозволи.
2. Сповіщення від телефону не зникають ніколи.
3. Якщо є сповіщення від всього, крім Вайбер, необхідно у застосунку вимкнути перемикач "Отримувати тількі при вимкненому екрані".
 

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Я на своем 4-м мибенде остановился на версии MiFit 5.4.1 и больше не обновляю приложение. С более поздними версиями тоже пришли те или иные проблемы с уведомлениями в приложениях.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
У меня для 5го установлена MiFit еще версии 4.8.0 - вопросов к ней нет. Обновление софтины запрещено сразу же.
 
Реєстрація
27.04.23
Місто
Умань
з'явились проблеми синхронізації, коли перейшла на айфон з xiaomi, погоду неможливо глянути, інколи з'єднання є, але не працює
_____________________
anex
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Підкажіть: є Mi band 4, все працює, окрім викликів з невизначених номерів. Ні вібрації, ні індикації. Є якісь варіанти вирішення проблеми?
 

ymtek4

Трохи у собі
Реєстрація
16.10.19
Місто
Odessa
Підкажіть: є Mi band 4, все працює, окрім викликів з невизначених номерів. Ні вібрації, ні індикації. Є якісь варіанти вирішення проблеми?
Если используете приложение Zepp Life, то: в настройках браслета через телефон заходите в Профиль - Мои устройства - Входящий вызов и передвигаете ползунок "Не уведомлять о неизвестных номерах".
 
Останнє редагування:
Зверху